Teeme siis koos hää foorumi:P

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

17.12.2014 15:44
#276
Just, ainult link, kus siis maandudki siinsele lehele, aga kiired ajad ja kohe mõtlematult kirjutad vastuse, nagu oleks tava kiri tulnud :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

17.12.2014 16:05
#277
Rein kirjutas: Selline küsimus, et kui e- postile tuleb teade, kas privaat sõnum, või teema vastus...
Ma juba kunagi kirjutasin selle mure algpõhjusest kusagil. Nimelt tuleb teemasse postitades ära võtta linnuke karbikesest "Märgi see valik, kui sa soovid saada teavitusi uutest postitustest selles teemas." Tegelikult oleks palju mõistlikum teate soovil hoopis linnuke panna. Iga kord, kui unustan eemaldada, hakkab e-maile tulema teatega. Siis tuleb teema päisest vajutada "UNSUBSCRIBE"
Kindlasti on ka privaatsõnumi saamise teadet võimalik eirata. arvan, et see muutmise viis on kusagil profiilis. Kui juba teate saad, siis e-meiliga vastata ei saa, vaid pead tulema "klubisse".
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

17.12.2014 16:12
#278
No sellega olen päri, et e postile teade tuleb, aga kuna ka sõnumi sisu on koheselt loetav, siis ma unustan ära ja hakkan kohe vastust kirjutama. Kui tuleb ainult teade ja link, siis klikkad lingill ja loedki klubis. Mul pole midagi teadete saamise vastu, aga ise olen tuulepea aeg ajalt ja siis ootan, et miks vastust juba ei tule ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

01.06.2022 12:12
#279
Mõtlesin paar päeva pealemõnda postitust mis tehti viimase kokkutuleku nimelises teemas.
Sealt tekis ka küsimus "mis on selle foorumi minevik olevik ja tulevik" ?
Minevik ja olevik annavad ehk sisendi analüüsiks aga kõikse rohkem huvitab tegelikult mis on tulevik ?
Kuidas siin majandavad administraatorid ja moderaatorid seda foorumit näevad ? Kuidas foorumi tervis on ?
Kui ajaloost vaadata siis äkki nüüd juuni kuus peaks foorum ehk 14 aastat täis tiksuma ? 

Ise vaatasin natuke ringi ja märkasin näiteks selliseid asju:
* Avalehte vaadates leiab näiteks kümme alamrubriiki kus puuduvad postitused sellest (2022) aastast. (pikemad pausid on aga teemades Klubi ajalugu (2017) ja Matkamine autota (2015))
* Vist oli seitseteist rubriiki kus viimane postitus oli rohkem kui kuu aega tagasi. (kokku oli vist 35 rubriiki) mis teeb pooleks/pooleks 

* või siis, et on 1663 registreeritud foorumi kasutajat kelledest 956 pole teinud ühtegi postitust
* või siis kokku u. 1150 on teinud 0-1 postitust  ehk siis u. 1660/1150 mis annab tuletada u. 70% kes teinud kuni 1 postituse.
* või siis u. 1460 on teinud alla 10 postituse mis teeb vist u. 88% kasutajatest.
* 100 postituse piiri on ületanud vaid u. 50 kasutajat 1660st.

* või siis, et neist kes avaldavad oma saidil viibimise aja siis u. 150 kasutajat viibiseid foorumis viimati rohkem kui 10a. tagasi
* u. 380 kasutajat pole foorumis käinud viimased 5 aastat kuhu pole arvestatud teadmata kogust varjatud liikmeid.
 foorumis käimist on varjanud u. 300 kasutajat seega neid 5 ja 10 aasta viimaseid käimisi võib olla rohkem kui need nähtavad 150 ja 380 kasutajat.

Paistab, et foorumis on päriselt aktiivsed ainult u. 30...40 kasutajat 1660 st mis vist annab suurusjärgu ehk 2%

siit ka küsimus mis teeks foorumi elavamaks ?
või siis miks nii paljud "väldivad" ? siin osalemist.
Üks osa selles passiivsuses on siin eestlusel aga kindlasti on ka muid põhjuseid.
Või on kõik nii nagu peab s.t. kuidas administraatorid moderaatorid ja foorumi looja on seda näinud ?
Samas paistab, et see osa foorumist mis räägib reisimisest sihtkohtadest kogemustest jms on üks passivsemaid.

Kunagi "ford" kirjutas nii:
"Foorumi eesmärgiks oleks eelkõige pakkuda infot reisimisvõimaluste kohta: kus keegi on käinud, kui lihtne on leida ööbimiskohi, milliseid teid pidi oleks parem sõita, millised ohud võivad ees oodata jne. Alati on ju hea minna reisile, kui on teada, kuidas seal hakkama saada ja et ei oleks hiljem ebameeldivaid üllatusi."


 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

01.06.2022 14:30
#280
Üks aktiivsem koht
on siin
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

01.06.2022 17:52
#281
eavp kirjutas: Üks aktiivsem koht
on siin
Eks mella võib täpsemini kommenteerida aga trip.ee ei aita matkaauto meest suurt midagi, rääkimata mingiste tehniliste lahenduste valdkonnas. Eks nende foorumite häda ongi selles, et teatud aja tagant on vaja struktuure muuta ja sodi välja rookida, samuti muutuvad ja vahetuvad kasutajad. Kuna Eesti seltskond on nii väike, siis foorumite liigendus võiks ka väiksem olla, praegu on seal 35 alateemat aga ilmselt piisaks ca 10-st. Üldine, Tehnika liigendusega 3-4 teemat, Reisimine/Sihtkohad liigendusega 2-3, Üritused/Mis_toimub , Ost-müük, Muu. Kui on vajalik, siis ka Klubi. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

01.06.2022 21:55 - 01.06.2022 22:03
#282
Eks kõik loksub paika.
Reisidest jutte igatsen Illarilt (isegi tahtsin oma reisid siia kirja panna, Illar julgustas, et kuidas erivajadustega inimestega reisida. Jäid ära aga miks? Telgivai, vaata oma postituse sõnastust, mis kunagi tegid, minu ja minu pere kohta ;) ).

 
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 01.06.2022 22:03 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

01.06.2022 22:49
#283
Trip.ee on tore koht ja seal ongi kordades rohkem kasutajaid.
Aga meie spetsiifilisele foorumile alternatiivi pole. Tee mida tahad aga ei ole.
Kui foorum liiga elavaks muutub, hakkab ta liigselt aega nõudma. Kah paha.
Kui midagi üldse muuta, siis ehk struktuuri aga see väga ei elavda.
Pidev uute postituste voog ei saa olla eesmärgiks. Pigem lühem aga asjale suunatud.
 
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo, Illar, reimo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

03.06.2022 17:23
#284
Mina ei ole ka väga aktiivne postitaja, aga seeeest olen aktiivne lugeja ja hetkel matkaauto teemadel paremat alternatiivi sinsele foofumile kindlasti ei ole. Enamikele mind huvitavatele küsimustele olen siin vastuse saanud otsingut kasutades ja alati ei olegi vaja aktiivselt postitada.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: meelis, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev