Teeme siis koos hää foorumi:P

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

30.09.2012 23:44 - 30.09.2012 23:46
#151
juhtus ime ja näen ka nüüd mina uut pilti :silly:

edit: vara hõiskasin.
uus pilt on lehe ülaosas minu profiilis
aga postituste kõrval on veel vana pilt ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!
Viimati muutis: 30.09.2012 23:46 MeelisV.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

30.09.2012 23:55
#152
Näen ikka uut pilti postituse kõrval.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 00:06 - 01.10.2012 00:16
#153
Minul ikka vana pilt ees, logisin isegi foorumist välja ja uuesti sisse. Ma google kaudu sees, proovin teisi aknaid ka.
Firefoxiga uus :)
Googlega vana :)
Exploreriga uus :)
Googlega uus :)

Ei tea, millest selline viivitus, kuid neti pankadega juperdab ka google pidevalt.
Viimati muutis: 01.10.2012 00:16 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 06:58
#154
MeelisV kirjutas kirjutas: juhtus ime ja näen ka nüüd mina uut pilti :silly:

edit: vara hõiskasin.
uus pilt on lehe ülaosas minu profiilis
aga postituste kõrval on veel vana pilt ?

Browserid cachevad oma arust igasuguseid staatilisi faile. Tegelikult peaks aitama shift/Reload. Ehk siis hiire parema nupuga valida reload page ja samal ajal hoida ka shift klahvi. Tavaliselt aitab ka browseri sulgemine (mitte tabi või ühe browseri akna)
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 07:00
#155
Hommikul nutitelefonis androidi vers. ja külalisena vaadates oli ikka vana pilt
tühjendasin cash'i, history, ja cooki'd ning siis tuli uus pilt
eks peab ka arvutis ka mälu tühjendama
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 08:23
#156
mina nägin uut pilti nii eile õhtul ja näen ka praegu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 08:57
#157
ja jah nüüd ongi kõik korras aga segadusse ajavaid asju oli palju

alustades sellest,
et ülesse laetud pilt mida süsteem väitis et on ülesse laetud ei ilmunud vana asemele
kui kustutasin vana ja laadisin ülesse uue ilmus ikka tagasi vana pilt
logisin sisee ja välja aga ikka vana pilt
lõpuks ilmus küll foorumi ülaosesse minu profiili juurde pilt mis oli uus aga foorumi postitustes ja profiilis sees avatari muutmise kohal oli ikka veel vana pilt
ehk foorum nagu mingis osas võttis omaks uue pildi kuid jäi samas vana peale kah :silly:
sama oli ka teise seadmega mis on android ja polnud isegi sisse loginud oli külalin ja ikka vana pilt.

lõpuks tunnistan oskamatust käsitleda seadmeid ehk programme :P

jah tean, et aeg ajalt peaks tegema mingi värskenduse ja puhastuse aga ikka ei viitsi sest kõik ju töötab ja ...

kõige positiivsem on see, et asjale reageeriti kiirelt - aitäh.

tähelepanek vaid selline et kuskile võiks kirja panna avatari reeglid mis mõõdud ja mahud pildile on lubatud jms.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 14:00
#158
ei ole kõik loenud, kuid:

1. profiilipilt - kui uuendan, siis pean mitmel lehel vajutama F5 (refresh), et seda näha
Muidu saam temp files ka kustutada

2. lehe sees saab panna tag'i kuidas ja palju peab meelde hoidma. Kui on "always refresh", siis kontrollib alati faili, ja pilt _peaks_ olema kõige uuem
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

01.10.2012 14:02
#159
hihi - üleval pilt on vana, postituse kõrval uus :)
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

04.10.2012 15:52
#160
Tere foorumlased!
Enam ei ole kaugel see päev kui meie foorum saab "uue kuue". Seega, kui leiad lähiajal foorumi suletuna, siis palun varu kannatust ja tule mõne aja pärast tagasi. Kui toimub uuendamine, siis ilmub matkaauto.com lehele ka orienteeruv aeg, millal tasub uuesti külastama tulla.
Hoian teid muudatustega kursis!

Aive

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

04.10.2012 15:57
#161
Selgituseks veel, et plaan on minna üle uuemale versioonile:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

26.10.2012 20:46 - 26.10.2012 20:48
#162
Foorum sai uuendatud. Tundub, et kaduma läksid privaatpostitused, loodetavasti keegi ei hoidnud seal väga tähtsaid sõnumeid ja kadu ei ole väga suur! Palun varuge veel mõned päevad kannatust. Muudan nii kujunduses kui seadetes üht koma teist, kuid kuna olen ka kõigest inimene ja tegemist ei ole minu puhul profesionaaliga kes une pealt asja valdab, siis võtab veidi aega enne kui lõplikult võib lehe valminuks lugeda :)
Viimati muutis: 26.10.2012 20:48 Ai.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: ford, Rax75, Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

26.10.2012 21:25
#163
Igati ilus uus foorum!

Loodame, et hakkab ilusti tööle.
Kui annab seadistada, siis vast on parem, kui ühel lehel kuvab rohkem postitusi. Hetkel paistis näiteks siin teemas ühel lehel ainult 5 postitust ja seetõttu on kogu teema väga paljudele lk-le paigutatud (27 lk).
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

26.10.2012 21:29
#164
Näädsasiis, ongi muutund.... eks see muutus ehk alles algab, nüüd tuleb kõik ettepanekud ära kuulata/lugeda ja siis püüda optimaalselt hää variant leida

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

26.10.2012 21:41
#165
Tore!
Ma panin suurest rõõmust omale ka pildi. :laugh:
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

26.10.2012 21:49
#166
Vaatasin vanu teemasid üle ja tundub, et osade piltide kuvamisega on mingi kamm. Pildid ise on alles, aga neid ei kuvata teemas. Kui oma postitust muuta, siis tuleb pilt jälle nähtavale. Kas on keegi veel midagi sellist täheldanud?
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ai

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

27.10.2012 16:54
#167
Tere kõigile

Selleks, et uues kuues foorum laiemana korralikult välja näeks, oleks vaja muuta background image jpg faili

www.matkaauto.com/templates/1sr_170_1/images/background.jpg

on selline pildike, kus keskel on umbes 1000 pixeli suurune läbipaistev ala. Seda oleks vaja laiaendada umbes 1220 pixelini.
Seletus on küll segane, aga kes on asjaga kursis, see saab aru.

Kui keeegi oskab seda teha siis paluks lahkelt abi :)
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

27.10.2012 22:34
#168
Korvimees, kas saaksid palun saata lingi kus teema all täpsemalt pildid kadunud on? Kui keegi veel leidis sarnase probleemi palun saatke mulle privasse link.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

28.10.2012 22:56
#169
Lp foorumlased, heitke pilk ka enda profiilile ja kui võimalik uuendage avatari pilti. Seda saab nüüd laadida sõbralikumalt, ainuke piirang, et pilt ei tohi olla üle 2 MB. Minu profiil - Muuda (paremal), sealt saate uuendada avatari pilti ja muuta foorumi seadeid (nt sisse lülitada, et uuemad postitused kuvatakse esimesena).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

28.10.2012 23:20
#170
Mereoja kirjutas: Korvimees, kas saaksid palun saata lingi kus teema all täpsemalt pildid kadunud on? Kui keegi veel leidis sarnase probleemi palun saatke mulle privasse link.

Näiteks nagu SIIN


P.S. Kui õigesti mäletan, siis enne oli kasutaja nime all "ümbrik" kust sai privasse kirjutada. Nüüd ma seda ümbrikku miskipärast ei leidnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

28.10.2012 23:41
#171
Kas seda statistikas enam ei kajastu, et kes kasutajatest mis teemat lugemas on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

29.10.2012 20:52
#172
Kas postituste juures kuupäevade formaati on võimalik muuta kpv/kuu/aasta? Hetkel ameerika variandi moodi.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

29.10.2012 21:24
#173
Mul nüüd lisaks kuupäevale - võibolla on see totter kuid , miks ei võiks kogu se kirjutuste jada tagurpidi e: peapeal olla st. Kõige vanemad kirjutised on kõige kaugemal ( antud juhul 9 ndal lehel ja praegune esimesel lehel ) vähem kerimist ja näppimist. Se aind mõte - kui totter las jääda sinnapaika.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

29.10.2012 22:48 - 30.10.2012 08:46
#174
Jaan, minul ongi nii, et kõige uuem on kõige esimene :). Mine "minu profiil" ja vajuta "muuda", sealt saad panna paika mis pidi postitused Sulle kuvatakse.
Saan ka nii panna, et kõikidele kuvatakse nö tagurpidi. Aga siis paluks üldsuse arvamust, et kui enamikele nii sobiks, siis muudan ära.

Piltide kuvamisega on probleeme jätkuvalt, otsin lahendust ja Arvo on ka otsingusse kaasatud. Võimalik, et pean paluma teie kõigi abi pikal talvel oma postitused uuesti läbi käia, et pildid nähtavaks muutuks. Aga ärme esialgu kiirusta ja varume kannatust, ehk leidub mõni lihtsam variant ikkagi :).

Statistikas on ka mingi kala sees, aga tegelen asjaga. Palun kannatust, paraku pole mul võimalik pühenduda ainult foorumile, vaid igapäeva töö vajab ka tegemist :). Loodetavasti (paari)kümne aasta pärast olen nagu Valdurgi talvel Hispaanias palmi all ja ausalt, siis olen valmis pühendama päevad ja ööd foorumile :laugh:.

Andke aga julgelt teada kui midagi häirib või vigu leiate, aegapidi püüan tegeleda.
Viimati muutis: 30.10.2012 08:46 Ai.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Teeme siis koos hää foorumi:P

30.10.2012 07:42
#175
Kas nii ei saaks panna, et kui vajutada erne klepsule, siis läheks foorumi avalehele? Muidu liialt palju sihtimist :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev