Teeme siis koos hää foorumi:P

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.02.2012 13:09
#101
Rax75 kirjutas: Lõpptulemusena, ei tulnud ju ühtegi mõtet/ postitust pealkirja järgsel teemal: teeme siis koos

hää foorumi :S.
Kuidas siis nii? Selle mõttekäigu algatajad ju soovisid ja tegid ka ettepanekuid foorumi asjalikumaks muutmiseks. Iseasi, kuidas keegi sellest aru sai. Kahjuks ei loetletud punktide kaupa neid ette, vaid üritati mõista anda ja arutelu tekitada, mis ka tekkis. Kuid vasturääkijad ei saanud ridade vahele peidetud sõnumist aru ja neile paistis millegipärast algpostitajate lapsevihkajalikkus. Kahju.
Lugege kõik selle bänneriga seotud postitused veelkord üle ja mõtisklege.

Ja veel. Millegipärast armastavad siin foorumis aktiivselt sõna võtvad tegelased rõhutada, et nende arvamus ongi enamuse arvamus. Kuid neid on ju vaid käputäis võrreldes kogu foorumi lugejaskonnaga (loe "matkautofännide perekonnaga":unsure: ) Seepärast oleks tore, kui rohkem foorumi lugejaid ka oma arvamust avaldavad. Kuid asi ilmselt ongi vist selles, et nii kui midagi teistmoodi arvad, siis laksu vastu saad.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.02.2012 13:26
#102
Lugupeetud foorumlane Egau, ole nüüd hea ja loe kõigepealt 4 leheküljelt kaks enda kirjutatud postitust läbi. Kas sellest, et tasuta foorumis, tasuta tegijate poolt paigutati üles tasuta bänner, ilma, et oleks kellegi tasuline reklaam selle tõttu kannatanud, muutus asjalik foorum automaatselt olematuks? Kõik endised asjalikud arutelud ja soovitused ja kõik muu on ju endiselt alles. :unsure:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.02.2012 23:55
#103
Minuarust pole see bänner üldse teema millest sellist kõmu ülesse keerata.
Tänu sellele bännerile jõudis ka info ilmakodanikust minuni, veel kord õnnitlused vanematele pisipõnni sünni puhul!
Mõtle roheliselt, sõida gaasiga!

www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

12.02.2012 10:55
#104
no mida muret nüüd ?

rääkige ja kiunugem parem ACTA üle või hoopis seda et kui eelnevalt on auto registreeritud madalama registrimassi peale siis nüüd see ei päästa ja kõik lähevad vastavalt täismassile vajadusel C-kat lubasid tegema.

ehk siis nendeks õnnitlusteks vms. võiks teha oma teema vabasse teemasse. seal saab soovida õnne sünnipäevaks või sündideks, pulmadeks või mõnel ka lahutuse puhul, uue auto ostu puhul, jne. või ....
teema nimega näiteks "õnnitleme"
ja kui keegi tahab ikka nii väga miskit bännerit teha siis "sõu vat" tehku või roosa või vikerkaare taustaga.

aga teisalt oli siin nüüd natuke vahtu ja elevust - muidu nõnna vaikne on :P
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

12.02.2012 21:56
#105
Lugesin juba 2 lehte naljakat vaidlust ja pole ikka veel pihta saanud-MIS on kogu selle vaidluse mõte? Kas keegi on kellegi raha valesti kasutanud?:laugh:
Ärge nüüd nii ihnuskoideks ka muutuge härrased! Teistel elu suur õnn lapse sünniga ja seda rõõmu pole küll mõtet siin sellise vaidlusega ära rikkuda!!:huh:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

15.02.2012 02:52 - 15.02.2012 02:53
#106
Minu arvates pole mõtet selle bänneri üle miskit arutada. On kuidas on ja kindlate reeglite puudumine on teinekord pigem kasulik. Mulle igatahes see õnnitluse idee meeldis.
Viimati muutis: 15.02.2012 02:53 meelis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.06.2012 12:47
#107
mõttearendus nr. 148.2

viia sisse ööbimiskohtade teemasse nn. ankeet mille võiks tungiva soovitusena ära täita.

ehk mõte selles et kui keegi kiidab või laidab või üldse kirjeldab mingit ööbimiskohta siis oleks ära toodud mingid põhilised andmed.

võibolla selline andmebaas on olemas kuskil aga siis ka sorry.

minu mõte oleks täita sellel ajahetkel kehtiva maksimaalse infoga.

platsi/koha nimi
aadress
GPS koordinaadid (kui on)
kontakttelefon
hind
juurdepääs väikse matkaautoga/suurema matkaautoda/ haagisega (kirjelda kui on mingeid nüansse või neid ei ole)
elekter
vesi
kanal
muud lisad
platsi olemus (liiv,kruus,muru, asfalt, ...)
platsi piirnev (aed, puud, majad, meri, ...)
mis meeldis või ei meeldinud
mõni pilt
lähedal asuvad huviväärsused ja lisateenused.
jms.
...

ehk koondada need kõik kuskile nn. andmebaasiks mida siis oleks hää kasutada

jah kõik maailmas on muutuv ja ka seda infot kindlasti järgmine kasutaja muudab kui on olnud muutusi aga see oleks kindlasti parem kui mittemidagi.

mõtteid.

ulmeline mõttelend oleks ehk sorteeritav andmebaas kus ma saan valida omale sobiva platside nimekirja mingite mulle meeldivate tingimuste järgi. aga see oleks ehk tulevik mille eelduseks oleks juba varem kogutud andmetekogu olemasolu.

nt. eraldatud RMK plats koos matkarajaga rabajärve kaldal.
või siis asfaltplats linnas.

?

midagi sellist ma ka leidsin hetkel
www.camping-estonia.ee/Camping-catalogue

aga see on päris tühi sest tegu vist reklaam kataloogiga.

ehk oleks see üks suur tööpõld eesti karavani klubile anda välja sellist infot kas elektrooniliselt või paberil k.a. välisturistile.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.06.2012 13:04
#108
See juurdepääsetavus ja parkimise võimalikkus võik tõesti olla nende tasuta platside puhul. Kui hakkan oma karavaaniga sinna ukerdama ja selgub, et pole ruumi seal ringi keeratagi, siis suht nutune ikka tagurpidi tagasi tulla. Jalgsi vaatamas käimine kulutab ka palju aega ära.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 10:05
#109
küsimus adminnidele
kas foorumisse registreerimise tingimustes saab blokeerida mingid kindlad e-posti aadressi seeriad

ehk nt. *@yahoo.com aadressiga kasutajad ei saa regada foorumisse kasutajat vms.
ühes teises foorumis olin natuke selle töö peal ja seal sai seda rakendatud

viimasel ajal on siia miskit jama hulgaliselt tekinud ja kustutatud. kes näinud see teab.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:06
#110
MeelisV, kas sa oskad seda teha? Olen aeg-ajalt teinud üleskutse, et kui keegi valdab IT-teemat, mida meist ei valda otseselt keegi, siis oleme ülimalt tänulikud abi eest.
Enamus "pahasid" tuleb siiski @gmail.com aadressidelt.
Registreerimisel peaks olema sisestatav kood, mis aitaks.

Oleme vist sattunud jah viimastel päevadel väikese küberrünnaku alla...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:13
#111
ei osaka vist sest ei tunne selle foorumi mootorit
olen olnud ühes autofoorumis mode ja teises ka adminniõigustega aga mõlemad olid "phpbb" peal
IT-st tean kah üldiselt vähe :P
oskan teha sisse harjunud ehk õpitud protsesse aga ise ei areta miskit. (selline nurgatagant õrritaja ja õpetaja)

kuna selles foorumis kus olin ka adminni õigustega võitlesin samuti nende pahalastega ja sinna tulid nad paljuski muudelt aadressidelt seepärast ka küsisin ehk pakkusin selle asja välja

küsin veel sest seda ju loll oskab - miks mitte üle minna phpbb peale ? läheks ka ehk foorumi pilt paremaks ja võimalused ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:17
#112
aga saame kokku, teeme paar õlut ja arutame seda:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:24
#113
kokku võib saada
õlut võib juua (teha ma ei mõista) :P
juttu võib rääkida
asja võib arutada
võin vabalt olla mode - ei ole probleemi
aga ütlen kohe et oskaja midagi teha (IT alal) ma ei ole

kes kelle juurde tuleb ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:35
#114
täiesti ükeskõik :)
helistaks ja lepiks kokku?
minu nr 5123312

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:40
#115
aga on siin veel kedagi kes miskit arvab sellest asjast ?
tahaks kah asja arutada ?

ehk keegi veel regaeerib mõne päeva jooksul
ja ehk siis kui mitte - kohtume kahekesi
või kui siis koos nendega ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 14:42
#116
Nõus, olen valmis võõrustama ja õlut-liha pakkuma:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 17:58
#117
Igasugust rämpsu on viimastel päevadel jah hulgim siia siginema hakanud. Hea vähemalt, et adminnid on olnud usinad seda sodi kustutama.
Mõnedes foorumites on ka selline variant, et kasutajaks ei saa enne, kui adminn on taotlusele oma "dabroo" andnud.
Fakt on see, et miskit on vaja ette võtta, et ei roniks siia igasugused kontvõõrad läbustama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 18:04
#118
No 30 minutit olen raisanud nende ahvide peale ka siin mõned päevad tagasi, vist kuskil 50-70 postitust olen jõudnud kustutada.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

22.08.2012 21:31
#119
Jah, kustutan ka päevas paarsada postitust... täna on natukene vähemaks jäänud. Selliseid laineid on ennegi olnud ja tavaliselt kestavad need 3-4 päeva, siis vaibuvad. Loodame, et ka seekord on nii...

Aga endiselt on üleskutse: kes arvavad, et suudavad kasulikud olla, palun võtke ühendust! Olen ise ka targematega rääkinud, kuid see ümberkorraldus võtab natukene aega.
Ükskord me võidame niikuinii! :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.08.2012 10:21
#120
päris karmilt ikka ründavad
ja kuna huvilisi eriti ei paista (avalikult) siis miskit peaks varsti ette võtma

olen nõus aitama - musta tööd tegema.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.08.2012 23:44
#121
See vaba registreerimine on natuke lihtne moodus hetkel foorumisse saamiseks ja siis siin igasugu jama levitamiseks. Mul oli ka üks päev meilbox mingist jamast tulvil mis sai siit foorumist alguse aga see selleks. Registreerimine peaks hetkel küll läbi kellegi käima et igasugu kurjamid foorumist eemale hoida, samati näiteks toimib biker.ee foorum, pead oma regamissoovi kindlale inimesele emailile saatma ja tema teeb sinu soovitud nimelise kasutaja. Ajad on sellised, mis parata. Kui ise oleks oskaja siis aitaks hea meelega aga võta näpust nii kodus IT-ga kahjuks pole.
Mõtle roheliselt, sõida gaasiga!

www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mega
  • mega avatar
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Päike lükkab tagant...
  • Postitusi: 68

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

28.08.2012 10:45
#122
See üle kellegi administreerimise liitumine on natuke halb, sest sellele (nendele) hakkab see üritamise jama ikkagi postkasti lajatama ja ei ole kindlasti meeldiv. Õigem on registreerimise vormi lisada mõni nipiga ülesanne. Kui seda ei täida, siis poleks nagu midagi toimunud. Enamusjaolt kasutakse sellist funktsiooni nagu CAPTCHA. Lisamooduleid on kindlasti ka Joomlale. Teine variant on mõni eestikeelne küsimus sinna vormi lisada ja õige vastus garanteerib registreerimise või adminini palve saatmiseni. phpbb peale olen teinud seda.
Ma olen siin juba olnud...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

28.08.2012 10:48
#123
vot nüüd adminnid võtke mega´l "sabast" kinni B)
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

28.08.2012 10:55
#124
Mul on hää meel, et vähemalt on kaasmõtlejaid ja toetajaid:) Tegelikult ei istu me ka päris käed rüpes ja selle asjaga juba päris mitu päeva ka tegeletakse. Ootame need tulemused ära. Kui sealt asja ei saa, siis vaatame jälle edasi:)

Lähitulevikus arvatavasti läheme ka uuele versioonile üle ja siis läheb muru rohelisemaks ja elu ilusamaks (ernemaks):P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

28.08.2012 18:19
#125
mega kirjutas: Teine variant on mõni eestikeelne küsimus sinna vormi lisada ja õige vastus garanteerib registreerimise või adminini palve saatmiseni.

Just. Näiteks lihtne küsimus: Milline meie ajaloo tähtis sündmus leidis aset aastatel 1343-1345?
Kes saab selle küsimuse vastuse trükkimisega hakkama, peaks küll igati OK "erneklubi" liige olema :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev