Teeme siis koos hää foorumi:P

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2012 09:02
#76
selle vastu aitab ainult igaks juhuks "copy" tegemine
see automaatne logimine ei garanteeri, et postitus ei lähe kaduma peale "send" nupu vajutamist kuskile võrguavarustesse ja tegelikult foorumisse ei jõuagi - olen korduvalt seda tundnud. see pole foorumi tarkvara küsimus kui pigem interneti ühenduste küsimus koostöös arvutiga.

alati kui kirjutan ja enne kui vajutan "send" teen tekstist "copy", et vajadusel kadunud post päästa - lihtne teha uus postitus ja sinna "paste" juba kirjutatud tekstist ja jälle proovida.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2012 12:25
#77
Egau Hääleta:
Ma ka ei saa enam hästi pihta - tahetakse perefoorumit või ...?
Roosa värv on veel puudu.

See ju ongi perefoorum- matkaauto pere :), või olen millestki valesti aru saanud :dry:

Ma ei näe selles küll probleemi.
Konkreetselt hetke banner oli ka minu idee. Hakake nüüd materdama, kes tahab.
Foorumid ikka ongi kohaks, kus mõtteid ja ideid vahendada, miks siis mitte ka sellise sündmuse puhul õnne soovida kogu matkaauto pere poolt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2012 13:00
#78
Rax75 kirjutas: See ju ongi perefoorum- matkaauto pere :), või olen millestki valesti aru saanud :dry:

Ma ei näe selles küll probleemi.
Konkreetselt hetke banner oli ka minu idee. Hakake nüüd materdama, kes tahab.
Foorumid ikka ongi kohaks, kus mõtteid ja ideid vahendada, miks siis mitte ka sellise sündmuse puhul õnne soovida kogu matkaauto pere poolt.
Ma pidasin seda seda foorumit seni küll asjalikuks nõuannete ja kogemuste vahetamise foorumiks. Kuid ilmselt olen siis vist asjast valesti aru saanud.
Kahtlemata ei taha ma halvustada seda, kui mõnele liikmele mõne peresündmuse korral õnne soovitakse, kuid see ei tohiks siiski muutuda peamiseks. Selleks otstarbeks võib ju teha eraldi tagasihoidliku teema.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2012 14:35
#79
Olen nõus, et sünnipäevad ei ole küll see teema, mille puhul hakata bännereid ülesse panema:)

Lapse sünd on natukene erilisem - esiteks ei juhtu seda ju igal aastal (vähemalt enamusel) ja teiseks on meie suurepärasesse perre lisandunud uus liige:)

Võib-olla pulmad on veel suurem sündmus (või mõnele lahutus), mille puhul õnne soovida:P

Muud õnnitlused võib ju privas või mõnes teemas edastada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 10:59
#80
Ford
Olen nõus, et sünnipäevad ei ole küll see teema, mille puhul hakata bännereid ülesse panema


Kas sellega on siis ASI otsustatud. Pean silmas seda, et minule võimaldatakse Ford-i õnnitlemiseks bänner Matkaauto.com esilehel kuuks osta ainult lapse sünni puhul (ebaselge on abieluvälise lapse juhtum). Võimalus on veel Fordi pulm (lahutus Fordi puhul ei ole teema).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 11:07
#81
kui sa nii hirmasati tahad mulle õnne soovida ja oled nõus lausa bänneri ostma, siis võid mu parem klaasikesele õllele kutsuda sünnipäeval ja ma tulen meeleldi :D
mis me siin teisi piiname ja koormame vilkuvate kastidega :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 11:09
#82
Kui keegi ikke raha eest tahab reklaampinda osta siis oleks se mu meelest ju tore . Laske tal seda teha. Muidugi omaette teema on mis raha suuruseks kujuneb . Õnnitlused eriliste juhtude puhul kooskäijatele või kommertsreklaam võõrastele need peaksid erinevas kaalukatekoorijates võistlema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 11:33
#83
Ma norimise pärast kirjutasin need sünnipäeva teated sinna, kuna ma ei saa tegelikult aru siiamaani, et milline suurt raha toonud bänner ei saanud siis nüüd selle õnnesoovi tõttu üles. Kasvatades ka lapsi, tunnen küll rõõmu sellisest õnnesoovist. See on väga südamlik ja liigutav. Ei saa aru, miks peab kohe närvi minema sellise asja peale :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 14:54
#84
Matkaauto.com on kellegi poolt püsti pandud.
Selleks, et teenust (tasuta teenust) veelgi paremaks teha on foorumis selline teema.
Mina tahan teada mängureegleid. Aga selgub, et reegleid ei olegi. OK.
On erinevate inimeste arvamused. Osad on õigeid, teised valed arvamused. Kes on see konkreetne otsustaja Matkaauto.com foorumis?
Ma Ford olen Sinule nõus ka kaks õlut välja tegema, aga selle eest tahaksin teada saada kuidas ikka nädalaid plõksiv bänner foorumile tekib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 15:12
#85
Krt küll sa suudad asja keeruliseks ajada :)

Keegi ei ole tõesti viitsinud mängureegleid teha, kas need peakski kindlasti olema?
Ongi erinevate inimeste erinevad arvamused, nende põhjal selguvadki eelistused ja soovid. Hetkel on 3 administraatorit, kes siis nende arvamuste põhjal üritavad asja natukene ohjata.

Bänneritest veel kord siis nii palju, et neid võib siia laduda lõpmatuseni. Meie foorum ei ole nii populaarne, et siia jubedalt reklaame tahetaks riputada. Õnneks. Keegi ei pea lugema siin pesupulbri ja hamburgeri reklaame:)
Jah, foorumi eksisteerimise eest küsitakse raha. Selle summa katab hetkel meie ainukene tasuline bänner. Õnneks ei ole ülalpidamiskulud suured ja ei pea otsima vägisi reklaamijaid.

Ja veel kord Ereti ja Muhkami bännerist - see on siin täiesti tasuta meie liikmete ettepanekul ja sisaldab siiraid õnnesoove ilma igasuguse tagamõtteta:)

Kõik need inimesed, kes selle foorumiga tegelevad, teevad seda tasuta. Endiselt on teretulnud mõni targem itimees, kes suudaks siin teha vajadusel suuremaid muudatusi. Kahjuks ei ole keegi ennast ise pakkunud ja senikaua peame rahul olema sellega, mis meil on. Kindlasti annab igat asja teha paremini, aga paremaks ei tee asja kriitika ilma konkreetsete ettepanekuteta.

Kui Sul on häid mõtteid, võime need õlled ka enne minu sünnipäeva ära juua ja asja arutada:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 16:12
#86
Ford:
Ereti ja Muhkami bännerist - see on siin täiesti tasuta meie liikmete ettepanekul


Mina ei ole siin foorumis sellise algatuse teemat kohanud. On vaid bänneri diskusiooni järgne Rax-i kiri, kus selgub idee autor.
Järelikult on liikmete ettepanek tulnud kas verbaalses või siis privaatse maili vormis.
Suhtlen privas Rax-iga ja üritan asjas selgust saada.

Seniks täiustan ideed liikmete ettepaneku vormi ja üritan õlleklaasi taga selle edastada.

Te teete oma kolmikuga tublit tööd. Suur kummardus Teile.
:silly:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 16:18
#87
jah, ettepanek tuli privas... kas see muudab asja mõtet?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 18:59
#88
Mulle tundub, et mõne teise õllekannu taga on arutatud seda, kuidas foorumi adminnidele tünga teha:D See ei saa ju tõsine asi olla, et ühest vahvast õnnesoovist uue matkaauto fänni sünni puhul on tekkinud tõsine diskussioon:P

Üllatusbänneri ülesse riputamise kohta oleks veider teemat teha:) Päris hea nali - hästi tehtud:cheer:

Usun, et väike bänner ei muuda foorumit kohe mõttetuks kohaks. Loodetavasti leitakse siin ikka asjakohaseid ja huvitavaid teemasid, mida arutada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:16
#89
Ma ei saa tõesti siiani aru, et vabatahtlikusel, ilma kasumit teeniva kohustuseta foorumit pidades ajab südamlik õnnesoov inimesi leili. Kui muud teha pole, peske põrandaid, või ma ei tea mida. Tõepoolest. Sai ka haagis soetatud eesmärgiga perega mugavamalt matkata ja selle üle on, oli siiani väga hea meel, et matkaauto seltskond on pere sõbralik, nüüd järsku roosa värv lööb paari poisi liivakasti keema ja ei saa enam oma kõigesuurema autoga mees hingerahu. No tõepoolest, tahate karmid mehed olla, siis see on vale foorum, tõmmake nahkvestid selga ja tikanditega bännerid peale ja minge kesklinna plödistama. Sarvedega kiiver ka siis on eriti äge, sellised söövad väikesi lapsi, mitte ei soovi vanematele õnne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:24
#90
Ainüüd läheb kurjaks :woohoo:
Polegi siin vist sellist teemat olnud :laugh:
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:32
#91
See on siin hetkel virtuaalne kogukond, pole, klubi, AS, OÜ, MTÜ, mitte miski peale õhus hõljuvate tähtede kogumi, millest on moodustunud laused ja nüüd käib mitmendat päeva jauramine. Kui enamusele meeldin õnnesoov, meeldib siinne seltskond ja nüüd kahele ei meeldi, kes siis nagu millestki aru ei saa.
Ma saan aru, et kevad veel kaugel ja süda põksub juba rändamise taktis, oleks paslik arutada hoopis reisi sihtide ja marsruutide ja vahvate ööbimiskohtade üle, mitte materdada vabatahtlikkuse alusel foorumit haldavaid modesid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:35
#92
Siiski ma arvan, et kõik osapooled peaksid saama oma arvamust siin avaldada ja kõik võiksid üritada ka teist osapoolt mõista. Siis saab pildi selgemaks ja toimub ka ARENG.

Muidugi on ka see hea üleskutse, et arutaks paralleelselt ka eesolevat reisihooaega.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:44
#93
Ivar_Kalev kirjutas: Ainüüd läheb kurjaks :woohoo:
Polegi siin vist sellist teemat olnud :laugh:

Kui keegi oma arvamuse otse ja ilma keerutamata välja ütleb ei pruugi see veel sugugi tähendada seda, et ta kuri on :)

Aga asjast ka. Mulle tundub, et siin on enamikus koos targad ja asjalikud inimesed, kes palju teevad ja palju jõuavad, kuid paraku ... räägivad oma tegemistest sootuks vähem, kui võiks. Ja igasugune vingumine foorumis vähendab veelgi soovi oma tegemisi teistega jagada.
Et mu jutt arusaadavam oleks, toon ühe teise foorumi varal lihtsa näite: seal on rubriik "liikmete autod ja projektid"
Varem oli seal üksjagu huvitavaid teemasid, põnevatest projektidest, mida oli väga huvitav lugeda. Peale seda kui tekkisid igasugu targutajad, kes leidsid näiteks, et vanatehnika taastamisel on tehtud andestamatu viga ja kasutatud näiteks viiekihilise vineeri asemel kuuekihilst vms. ei ole enam suurt midagi foorumist lugeda. Tehakse endiselt põnevaid asju, kuid seda lihtsalt enam ei kajastata, mis on iseenesest kurb.
Ka meie foorumis siin on tihtipeale päevade kaupa vaikus, kus ei tehta mitte ühtegi postitust ning kui me siin üksteise kallal ka vinguma peaksime hakkama, siis võib see vaikus veelgi süveneda.
Seega ärgem laskem asja niikaugele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:52
#94
PS. ma ei ole vihane, lihtsalt narr oli peale rasket tööpäeva näha 5 postitust kus foorumi asjaosalised üritavad selgeks teha, et nad pole midagi valesti teinud, selleks et mõnele ei meeldi see õnnesoov. See pole äriühing, kus igal sammul peab nägema raha laekumist, kui puhkus ja tsill ka rahaks juba arvutatakse, siis peaks keegi tegema oma foorumi, kus ta siis ainult reklaami müüb ja kõiksugu reeglite järgi postitab. Oli lipu fondi raha vaja pandi purk masti kõrvale ja raha olemas, on vaja serveri ruumi eest maksta, teeme korjanduse ja saab makstud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 21:54
#95
Tunnistan ausalt, et ma ei ole päris hästi aru saanud, mis küsimus üldse õhus on.:laugh:

Jah, eelmises postituses kasutasin pealtnäha vale väljendit aga püüdsin seda öelda huumori nurga alt:laugh:

Iseenesest oleks minu soovitus rohkem tõsisema/asjalikuma, kui pläägutamise foorumi suunas.
Korvimehe tähelepanekut toetan, et vähem võiks olla vingujaid, rohkem võiks olla kaasamõtlejaid ja arutajaid.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 22:19
#96
Tegelikult ei olegi keegi ju midagi otseselt halvasti öelnud. Hetkel on palju kontekstist välja rebitud lauseid, mis tekitavad emotsioone.
Aga emotsioone peab ka olema, siis asi areneb:)

Siiski ei tohi unustada selle foorumi põhifunktsiooni - jagada kogemusi ja muljeid automatka reisistiili harrastejatega ja koondada ühiste huvidega inimesi.

Arvan, et probleemi tegelikult ei olegi:) Kõik on hästi:)
Isiklikuks ei tohi minna ja ei tohi ka midagi võtta isiklikult. Mina olen selles suhtes üsna paksu nahaga, kuna ma ei tunne ennast milleski otseselt süüdi - ja seda väga lihtsal põhjusel - minul ja teistel adminidel ei ole siin mingit materiaalset isklikku huvi ega kasu.
Kunagi, kui see foorum tekkis, siis oli. Siis rentisin oma matkaautot ja lehekülg oli eelkõige mõeldud rentnike leidmiseks. Nüüd ei tegele ma sellega enam ammu ja seega ei ole ka isiklikku kasu.
Rendiga tegeledes läks küll üks väljaöeldud lause hinge - keegi ütles kunagi, et iskliku huviga foorumis ei saa tekkida neutraalset arutelu... vms. Nüüd seda muret enam ei ole ja siin käiakse vabatahtlikuse printsiibi alusel. Kellele meeldib, see käib.

Olen nõus arvamustega, et auru võiks kulutada teemakohasematele vaidlustele:)
Oleme ikka sõbrad edasi, elu nigu ernes...:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2012 22:29 - 10.02.2012 22:33
#97
Tubli fordi härra :)
Viimati muutis: 10.02.2012 22:33 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.02.2012 00:31
#98
Igatahes põnev arvamuste vahetus, mõnikord juhtub ka parimates peredes kuid kui sisule mõelda siis ei juhtund ju midagi halba seega ДАВАИТЕ ЖИТ ДРУЖНА nagu multikas kus kõik lõpeb alati hästi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.02.2012 08:47
#99
......JA NAERA RIBADEKS:P , kuidas suured mehed ei taha näha toredaid abivalmid poisse enda kõrval. Egod on nii kõrgel...
Nad ju kasvavad täpselt samasugusteks nagu te ise ees olete....:dry:

See oli nüüd väike targutus , läbi nalja, meeste aadressil.

Tavaliselt on naised ju VINGUJAD, mille VINGU väidetavalt mehed surevad. IHIIIIIIIIIIIIIIII.......:laugh:

Selle väikemehe sünni algus sai Sepa talus kokkutulekuL, kui teatud seltskond meie bussi kõrval arutas, kas ERETIL JA RIHOL oleks vaja poissi või tüdrukut? Kuidas ikka saaks nii, et tuleks poiss, et Rihol oleks lihtsam uusi matkabusse ehitada.

Aga näe, ära nad arutasid, õpetust võeti ja kevadisel kokkutulekul on arutluse vilja ka loodetavalt näha.
YES!


Aga nüüd PALUME EDASI ARUTADA HOOPIS KEVADIST KOKKUTULEKUT!!

PERERAHVALE ON ÖELDUD, ET TULEME.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

11.02.2012 09:26
#100
Jah, hea, et niigi läks :) . Mis siis veel oleks saanud, kui olekski tüdruk sündinud- siis olekski bänneri raam roosa olnud :P . Vot siis oleks jama majas olnud- täitsa perefoorum juba :dry: .
Tore, et aktiivseks mõtete vahetuseks läks, kuigi küll väga vale teema (mõnede jaoks probleemi) kohta.
Lõpptulemusena, ei tulnud ju ühtegi mõtet/ postitust pealkirja järgsel teemal: teeme siis koos hää foorumi :S.

Päikselist talveilma kõigile!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev