Mis te selle kujundusega olete teinud?

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

22.03.2024 22:09
#126
meelis kirjutas: Just. Punkel jõudis juba ilusti noolega näidata kus see uus asub.
Ok, postituse asemel saaks ka kasutada väljendit vastus.
 Ei ole minul olnud mõistust sinna klikkida, aga kõik uued ja vanad postitused olen saanud loetud, vajadusel tsiteeritud ja vastatud. 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

23.03.2024 09:45
#127
Rainer kirjutas: Minul millegipärast ei avane see teema-  [color=var(--klink-hover)]Soovitage lõuna Saksas (Tšehhi poolne) kohtasid kuhu minna.(2 UUS)  [/color]
Mul täpselt sama seis...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

23.03.2024 10:05
#128
boob kirjutas:
Rainer kirjutas: Minul millegipärast ei avane see teema-  [color=var(--klink-hover)]Soovitage lõuna Saksas (Tšehhi poolne) kohtasid kuhu minna.(2 UUS)  [/color]
Mul täpselt sama seis...
 

Proovi märkida ülevalt nurgast kõik loetuks, ja siis hakkas mul jälle avanema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

23.03.2024 20:25
#129
toto kirjutas:
boob kirjutas:
Rainer kirjutas: Minul millegipärast ei avane see teema-  [color=var(--klink-hover)]Soovitage lõuna Saksas (Tšehhi poolne) kohtasid kuhu minna.(2 UUS)  [/color]
Mul täpselt sama seis...
 

Proovi märkida ülevalt nurgast kõik loetuks, ja siis hakkas mul jälle avanema.
Proovisin, aitas täpselt järgmise uue postituseni. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

25.03.2024 10:39
#130
Foorumi tarkvara ueundatud 6.2.5 peale, ehk et on loota mõnele veale parandusi, aga mine tea, äkki ka uusi bug'e :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

25.03.2024 11:10
#131
jflash kirjutas: Foorumi tarkvara ueundatud 6.2.5 peale, ehk et on loota mõnele veale parandusi, aga mine tea, äkki ka uusi bug'e :P
Testin eesti keelt :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

25.03.2024 11:12
#132
Ikka on see asi pekkis. Kommenteeri see keelefailis välja, seda teadet pole enivei vaja, kuna peale lisamist minnakse lehe lõppu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

25.03.2024 15:07
#133
punkel kirjutas: Ikka on see asi pekkis. Kommenteeri see keelefailis välja, seda teadet pole enivei vaja, kuna peale lisamist minnakse lehe lõppu.

Vabanda, aga tegemist ei ole veaga/probleemiga vaid kasutajaliidese osaga. See on teadete ala ja selle peitmisel ei näe ka neid teateid mis näiteks probleemide korral oleksid hädavajalikud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

25.03.2024 22:22
#134
jflash kirjutas: Vabanda, aga tegemist ei ole veaga/probleemiga vaid kasutajaliidese osaga. See on teadete ala ja selle peitmisel ei näe ka neid teateid mis näiteks probleemide korral oleksid hädavajalikud.
Jah, tegemist ei ole veaga, kuid absoluutselt ebavajaliku infoga, seda enam et kahes keeles. Ma sulle ju eelmine kord viitasin mida teha tuleb. Kui muudad ainult seda, siis ülejäänud teated tulevad ikka nähtavale. Ja probleemide lahendamiseks on debug olemas, mis ei puutu praegu siia teemasse. Igasugu veebilehtede steriilsus on hea tava ja jätab professionaalsema mulje. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev