Haagissuvila otsingul

Re: Haagissuvila otsingul

08.06.2020 17:56
#51
WoWa kirjutas:
zorro25 kirjutas: Minu poolt teema lukku, leidsin isendi tänu Kaupole Tartust, üksjagu peavalu selle "õige" leidmine, Nüüd siis enne arvele võttu väike ettevalmistus ja siis loodan mõnusaid reisi elamusi saada!!


Head puhkust ja toredaid puhkepaikku! Mis aasta ja palju lõpphind tuli, kui saladus pole?

Aasta 2002 ja hind 5200+registreerimine ja väikesed uuendused nagu külgetele tuled ja tagumine udutuli..
Klubi Eesti Karavan liige nr.1135
Hollar
VILJANDI

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila otsingul

09.02.2021 16:41 - 10.02.2021 18:01
#52
Tere. Mõtlesin, et ei hakka uut teemat tegema. Lugu selline, et mu suht primitiivne 1992.a. Hobby Prestige 420 on ennast minu jaoks 8a jooksul ammendunud ja tahaks midagi uuemat ja luksuslikumat (sh suur veepaak, soe vesi, dush, aku, jne). Internetis sirvides hakkas silma Tabberti nimeline tootja, mida on ka mõned siinse foorumi kasutajad kiitnud.Huvi pakuksid ca 10000-12000 eurose hinnaklassiga 1-teljelised haagised, millega mahuks vajadusel ka metsateel enam-vähem manööverdama. Midagi sellist näiteks: www.otomoto.pl/oferta/tabbert-verdi-tabert-verdi-ID6DBQjV.html#a430bcc563 Oskab keegi soovitada, kes Eestis võiks tegeleda nende toomisega – sh otsib "mint condition" masina ja ei tõmba nö "nahka üle kõrvade" nii teenuse kvaliteedi kui toodava eseme reaalsele seisukorrale vastavuse osas? Ise ei soovi otsimise-kontrollimise-toomise-asjaajamisega tegeleda. Või ehk mõni foorumikülastaja oleks huvitatud mind aitama teemaga?
Viimati muutis: 10.02.2021 18:01 Laurits.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila otsingul

12.02.2021 15:10
#53
Ise toomisega abi ei paku, aga mõned mõtted paneks ikka kirja :)
Vaata selline isend kus on Truma combi või alde küte. Truma kamina mudelitel on boiler eraldi ja selleks et sooja vett saada on vaja 220V, muul juhul saad leiget vett. Veepaagid on enamasti ikka 25-50L, suuremad on ilmselt ise hiljem lisatud. See konkreetne poola lingil olev isend on muidu viisakas,aga WC pott on hiljem lisatud lahtine... olen kuulnud, et mustlased tellivad ilma WCta suvilad...  Inglise variante tuuakse/toodi hoogsalt siia edasimüügiks, aga nendest ei oska midagi head ega halba arvata.
nr 921

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila otsingul

12.02.2021 19:51
#54
Rainer kirjutas: Vaata selline isend kus on Truma combi või alde küte. Truma kamina mudelitel on boiler eraldi ja selleks et sooja vett saada on vaja 220V, muul juhul saad leiget vett. 
See sooja vee teema sõltub ikka boilerist, minu inglasel oli minuni jõudes pandud gaasiboileri asemele elektriboiler, aga tehasest on ta siiski tulnud Truma gaasiboileriga. Panin gaasiboileri tagasi ja tuleb kuuma vett korralikult ilma elektrita. Mingil põhjusel jah ka praegu osa uusi haagiseid tulevad Truma Thermiga, mis on pisike elektriboiler, seega lihtsalt tuleb täpselt vaadata, mis vidinad küljes :)
Inglase kohta ütleksin, et hinna/mugavuse suhe on hea, mul veel mandri Euroopa jaoks tehtud variant - uks paremal ja sees schuko pesad, aga talve teema pole päris hästi läbi mõeldud, nüüd pean ise parendama :D. Toa kütab Truma kamin korralikult soojaks aga vee- ja kanalitorud pole just väga talvekindlat tehtud.
Oma 2,18 laiuse ja 6,30 kogupikkusega on tegu piisavalt kompaktse majaga, millega ka metsateedel üsna ilusti hakkama saab.
Elddis Hurricane 2000 GTX
Klubi Eesti Karavan liige #984

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev