Retro Camper Wanner

Retro Camper Wanner

27.06.2018 08:20
#1
Tere
Kas võtaksite vaevaks nõu anda selle masina ostusoovi mõttekusest.

Teab keegi masina tagatausta?

Kas 55kw sel puhul on lootusetult lahja?

Kas varuosad Peugeotile sellises versioonis on väga raskesti kättesaadavad?

Kas selle masina varustus tahaks kohe parendusi või saab sõidud mugavalt sõidetud?

Kas teise korruse voodi installimine juhi kohale tuleks kõne alla ?

Aitäh. Kaido

Peugeot Retro Camper Wanner

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

27.06.2018 08:46 - 27.06.2018 08:51
#2
Müüja, kes varjab reg. nr ja VIN koodi, ei tekita just erilist usaldust. Arvata võib, et kirjas olev läbisõit ei vasta tõele. Ka on see voodi seal esiotsas kunagi olnud, aga miskipärast demonteeritud ja mingite seina- või laepaneelidega remont tehtud. Kas on konstruktsioon seal all mäda vms, ei saa enam teada. Ja mida vanem auto, seda keerulisem võib olla juppide leidmine. Kui sellisel peaks kivi esiklaasi tulema, siis uue klaasi leidmine pole ilmselt niisama lihtne. Mis puutub 55kW, siis number räägib enda eest- polegi teist õieti..
Viimati muutis: 27.06.2018 08:51 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

27.06.2018 16:05
#3
Arvo.A kirjutas: . Mis puutub 55kW, siis number räägib enda eest- polegi teist õieti..
Käidud tee need vanakooli vabalthingavad. Vähegi tihedama liiklusega maanteel sa lihtsalt oled kõigil jalus, omal samalajal pedaal põrandas kinni. Vaata sellise vanusega autode puhul 68 või 70 kw mootoreid. Nendega on võimalik vähemalt sõita.
CNC freesimistööd 3D printimine www.vigurpuit.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

27.06.2018 16:20
#4
Kui käed sügelevad ja tahad kogu aeg midagi remontida osta ära.Kui tahad reisida ja mitte mõelda mis järgmisena laguneb vaata uuem millele saab kergemini juppe ja vähemalt 2,5 liitrine.Aga jõudu igatahes!
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

27.06.2018 19:48
#5
Kui siin foorumi vanemates postitustes pisut sorad, leiad mitmeid huvitavaid ja üksikasjalikke ülevaateid sarnaste matkaautode uuele elule aitamisest. Reeglina kujutab see endast väga suuremahulist tööd ja tulemus... kui Sul on tugev tung retroautot omada, siis kindlasti huvitav, kui on soov tänapäeva mõistes mugavalt rännata, siis ilmselt mitte nii... huvitav. :(
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

28.06.2018 22:50
#6
matkaauto.com/forum/muu/8827-uelalpidamiskulud
Siin on juba samast FFB-st ka juttu, Kaminahi postitusest alates.
Bürstner T620 1992
EKK nr. 800

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

29.06.2018 18:59
#7
Tuttava tuttav palus mult kommentaari kas osta seesama masin, kuna mul omal justnimelt sama aparaat. Tsiteerin tema öeldut: "Okei.. no sellel oli nähtavalt kõrvalistuja juurest näha et oli lapitud välisseina, sealt ehk sisse sadanud küll.. lisaks siis võimalik et mujalt kust silma ei hakanud. Muidu tundus jah enamvähem olevat. Halb oli see, et esiklaas oli mõranenud.. omanik(vahendaja) ütles et ta uurinud ja asendus uus maksab umbes 100 eurot mis kõlas väga kahtlaselt tema muu imeliku pealesuruva jutu juures. Lisaks tekitab kahtlust natukene läbisõit."

Üldiselt on vast ikka nii, et keegi teadjam käekõrvale ja koos aparaati vaatama. Siis selgub ka see et kas selle summa eest saab loodetud masina. Kuna nüüdseks tean enamvähem läbi ja lõhki sellist, siis võin kaasa tulla :)
2005 Fiat Ducato SEA
Klubi Eesti Karavan liige nr. 894
56906213

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

30.06.2018 00:15
#8
Olen ehitanud ise kolm elamuautot. Seoses sellega olen ostnud mitmeid matkakaid varuosadeks. Kurb tõde on see, et üle 15 aasta masinad on tegelikult mädad. No ei kesta puit plekkide vahel kuidagi. Mäda on ja seened kasvavad. Muidugi võib ennast petta mõttega, et teised ei oska midagi ja mina ostan ikkagi korraliku masina. Paraku on ikka nii, et tahtsin paremat, aga läks nagu alati.
Vaatasin üle ka reklaamfilmi kõne all oleva bussi kohta. Väga ilus ja korralik, müügitöö muidugi. Kahtlane on muidugi see, et ringi sõidab ilma numbrita masin. Müüsin ka kunagi ühte masinat ja numbrit ei pannud. Ma ei teagi miks, aga see polegi tähtis, masin on aga siiani müümata. Veelkord, reklaamvideo oli muljetavaldav. Vahetaks kohe oma Peugeot 406 selle vastu. Puhtalt huvi pärast. Küsitava raha eest aga ei taha mingil juhul. Isegi poole väiksema raha eest ei ostaks. Teema aga ei ole minust, vaid Soonetasujast.
Mul tehtud ka üks teema, kus on näha, mis tegelikult toimub. Vaata ja uuri oma tulevikku.
www.matkaauto.com/forum/ise-tehtud-hasti-tehtud/6582-rimori-surm-voi-vastupidi
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

30.06.2018 00:46
#9
Eks halbu näiteid ikka leiab :)
2005 Fiat Ducato SEA
Klubi Eesti Karavan liige nr. 894
56906213

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

30.06.2018 10:42
#10
Rastrophuck kirjutas: Eks halbu näiteid ikka leiab :)
Motamees kirjutas: ... Muidugi võib ennast petta mõttega, et teised ei oska midagi ja mina ostan ikkagi korraliku masina. Paraku on ikka nii, et tahtsin paremat, aga läks nagu alati...


Aga sa too mõni hea näide vastu. Ja minu näide ei olnud üldse halb. Ostsin mõlemad kuudid juppideks ja ei maksnud sõitva masina hinda.
Kas keegi foorumlastest on ostnud 20pluss aastat masina, kus pole ühtegi mäda kohta?
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

30.06.2018 10:54
#11
Sinu üleeelmisest vastusest jäi mulje, et mitte ükski vana matkakas pole mõistlikus konditsioonis et sõita või nautida.
Kindlasti on kõigil oma murekohad, mõnel rohkem ja mõnel vähem.

Kuna olen üsna uus klubiline, siis teiste kohta ei oska öelda, aga mulle omale sattus 26a vana aparaat kätte. Vihmakahjustus niipalju, et üks dušširuumi sein sai vahetatud. Ei midagi ületamatut.
2005 Fiat Ducato SEA
Klubi Eesti Karavan liige nr. 894
56906213

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Retro Camper Wanner

31.07.2018 14:52 - 05.08.2018 23:11
#12
Jah. Minupoolt jääb antud masin ostmata. Olla seisnud kuskil sadamas 10 aastat. Esimene luuk läbi sadanud ja seetõttu ka voodi eemaldatud. Vin koodi ja numbrit müügimees ei soostunud jagama. Ju jääb.
Viimati muutis: 05.08.2018 23:11 Soonetasuja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev