Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

19.06.2017 23:11 - 10.01.2018 15:24
#51
Uudiseid ei ole aga...

NB! Tänan kõiki, kes on aidanud! Erilised ja suured tänud Toivole, kes on kulutanud palju aega ja energiat, et ma saaksin matkaautoga sõita... Toivo kk, Suured Suured Tänud Sulle!
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 10.01.2018 15:24 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

20.06.2017 02:12
#52
TÕSINE JAMA SUL KAELAS ( ikka tunneme muret ja vaatame kuidas läheb ) AMETNIK EI VÕTA VASTUTUST KINDEL MIS KINDEL

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 12:51
#53
Minul tegi ka esmase ülevaatuse sama mees - Pomerants. Mul mingeid probleeme ei tekkinud. 2 nädalaga sain tüübikinnituse kätte ja tänasest on bussil Eesti numbrimärk olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 13:28
#54
Minu bussiga mingeid lahknevusi ei tekkinud. Kuudi kleeps klappis Soome paberitega. Mul oli kirjas 5 kohta, turvavöösid 6. Pomerants soovitas mul tehasega kontakteeruda, et millisena siis ta tegelikult tehase poolt kinnitati. Kas 5 või 6 kohta. Kuna tehase vastus oli 5, siis teemat ei tõstatanud. Täpselt samad bussid on tehasest väljunud täismassiga 3820 kg ja 6 kohta. Soome esindaja palus selle bussi kohe 5 kohalisena kinnitada, et omanik saaks B-kat lubadega sõita.
Tänu sinu teemale oskasin ma eelnevalt natuke tähelepanelikum olla. Seega on sinu kannatustest niiöelda teistele natuke abi. Osatakse ka sellistele detailidele rohkem tähelepanu pöörata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 14:06
#55
Mina olen mitmed lahkarvamused lahendanud nii, et küsin otse, et mis siis oleks adekvaatne lahendus? Kas me tõesti peame hakkama kaasama teisi inimesi, kes võivad ka juhtumisi ajakirjanduses töötada? Oleks ju minu mure valgustamine abiks järgmistele inimestele ja nad oskaks siis targemaid otsuseid teha. Ma jätan esmalt ametnikule taganemistee lahti. Nii mõnelgi juhul on teada, et tal ülemuste poolt liiga jäigad piirid ette antud. Või on sisekontroll selja taga eksimust ootamas, et ära äsada.

Mina kirjutaks nüüd talle viisakalt, et oleme mitme hea tuttavaga minu olukorda analüüsinud ja kõik on asja välja naernud ja soovitanud aja raiskamise asemel kasutada lihtsamat lahendust stiilis anna asi ajakirjaniku kätte, küll need palka tahavad ja loo ette võtavad. Maini, et sind avalik asja lahendamine siiski ei tõmba. Saaks pigem inimlikult ära lahendada. Kui siis ka vaikus on, võib ju laiemaid masse teavitada. Mingist hetkest tuleb kahjuks oma õigusi natuke jõulisemalt kaitsta.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 15:26
#56
Olen ka pidanud palju ametnikega võitlema oma ja teiste õiguste eest.
Tihti on ametnik seotud tööl kehtivate eeskirjade ja käitumisjuhistega ning ta ei taha ega tohi kaugemale mõelda.
Läbi igasuguste probleemide ongi nii et ametnik ei taha eeskirju rikkuda ja initsiatiivi üles näidata sest tema kohustused ja vastutus on selgelt kirja pandud.

Minu soovitus on see, et palu talt tema otsese ülemuse/juhendaja kontakti sest sellistel tegelastel on suurem voli ja kohustus asju lahendada. Enamasti hakkavad asjad juba sellest liikuma, sest keegi ei taha näida oma ülemuse silmis halvas valguses, isegi juhul kui ta tunneb et tal on õigus.
Ega sellel ametnikul pole muud teha kui lõpuks tunnistada, et tehasest saadetud andmed on valed sest ei kattu tegelikusega ja ta peab nende aluseks võtmise tunnistama valeks.
Ei hakkanud kogu sinu teksti üle kontrollima aga ehk saadeti talle andmed kus sinu auto on olnud alles raamauto ja ilma pealisehituseta?

Aga tundub et kellelgi on pühade ajal millest teistele emotsionaalselt rääkida. :)

Edu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 15:51
#57
Kõige suurem õnnetus on see, kui ametniku otsene ülemus pole üldse pädev või on muud moodi piiratud ja konfliktne tüüp. Mõnes asutuses tulebki selline olla, sest kala hakkab mädanema peast ja endast targemad süüakse lihtsalt välja. Ebapädevus väljendub tihti ülimalt reguleeritud eeskirjades, kus samm vasakule toob suure jama. Vähemalt minu vestlus Pomerantsiga ei tekitanud kordagi tunnet, et ta võiks rumal inimene olla. Isegi huumorisoon oli tal olemas.

Paljudes asutustes toimub koos juhtide vahetusega oluline kaadrivahetus. Head sõbrad võetakse kaasa ja uus ülemus valib alluvad temale meelepärasel moel. Kellel meeldivad pugejad ja selgroota tüübid, kellele tark ja kogenud inimene. Riigiasutuses on seda natuke raskem teha aga aeg annab arutust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 16:49 - 10.01.2018 15:27
#58
Ma veel kannatan ja loodan :)
Mõni mees oleks juba ammu MNT uksi paugutanud :)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 10.01.2018 15:27 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.06.2017 17:05
#59
Ideaalis peaks igal õigel mehel piisavalt mune olema, et oma eksimist tunnistada. Mittetunnistamine autoriteeti ei tõsta. Pigem vastupidi. Tegijal tõesti juhtub aga kui liiga tihti juhtub, siis on ka jama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

22.06.2017 09:28
#60
Priit Peljo kirjutas: Kuna auto soetasin Swedpanga abiga, autolaenuga, kes väga hea protsendiga mulle laenu andis, siis on nemad nüüd ahistamas... Aga õnneks sain ajapikendust :)
Vastavalt autolaenulepingu tingimustele peab laenuvõtja sõiduki enda nimele registreerima Eesti Vabariigi Maanteeameti Liiklusregistris. Jätame intressi tõstmata juhul, kui registreerite auto enda nimele enne 16.06.2017 ja edastate tehnilise passi koopia e-posti aadressile

Swedis on inimesed :) Sain veel pikendust :)
Austatud PRIIT PELJO
Tänan Teid pöördumise eest seoses autolaenuga.
Annan teada, et eritingimus on pikendatud täiendavalt 30 päeva ehk kuni 21.07.2017.a.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

27.06.2017 12:10 - 27.06.2017 12:21
#61
Kapotialusel lipikul on kirjas mootori kood 8140.43, mis vastab 2,8l 90kW (või 87kW) mootorile. Seega on see tehases külge löödud ja kui kuskilt imbub välja paber, et peaks olema 1,9 mootor, siis ilmselt on kuskil midagi segi aetud ja ilmselt mitte soomes, kus auto müüdi maha tehasekonditsioonis.

8140.43
2799 118 (87)/3600
122 (90)/3600
270 N·m (199 lb·ft) /
1800 285 N·m (210 lb·ft)/1800
R4 OHC/8
Fiat Ducato
Citroen Jumper
Peugeot Boxer
Iveco Daily
1997-2000 1997-2000 1997-2000 1996-2000
en.wikipedia.org/wiki/Sofim

Kui nüüd lugeda seda ametniku lauset: "Millistel tõenditel põhineb väide, et antud sõiduki mootoriandmed on 2800 cm3 90 kW ja mitte 1923 cm3 60kw?"
siis tekib küsimus, et miks sellise ameti peal olev töötaja ei oska tehase andmesilti lõpuni dešifreerida?
Teise etapi tööd, mis kujutavad endast tehase šassiile kuudi peale ehitamist, ei muuda kapotialust seisu ja kui keegi eksib teise sildi valmistamisel, siis ei saa seda võtta püha tõena, sest tehasest veeres auto välja tehasesildiga ja see on esmane tõde.
Viimati muutis: 27.06.2017 12:21 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 08:04 - 29.06.2017 09:36
#62
Ma ei saa aru maanteeameti jonnist- kui tootja silt kapoti all näitab 2,8 mootorit ja teise astme oma hoopis teisi andmeid, siis mille pagana pärast on nad kindlad, et teise astme silt ei valeta? Kui juba pooled andmed on mädad, siis peab see tekitama õigustatud kahtluse kogu sildi usaldusväärsuses, mitte et võetakse seda ülima tõena. Kui tekivad kahtlused, tuleb need lahendada inimese kasuks, mitte kahjuks.

Kui auto väljub tehasest teatud moootori ja täismassiga ning need andmed on stantsitud tehase andmesildile ja kui hilisema ümberehituse käigus tekib teine silt, mis muudab kõik andmed hoopis teiseks, siis see tekitab tõsiseid kahtlusi, et keegi kuskil on midagi segi ajanud. Lisaks on poritiival suunatule kohal kirjas mootori litraaž.
Kuid sinul on veel vanatüübi 2,8, 90kW ilma ühisanumpritseta ja kuskil 1999- 2000 hakati paigaldama ühisanumpritsega (JTD, 8140.43S) mootoreid ning võimsus tõusis 98kW peale. Üldiselt on see Iveco-Ducato mootorite maailm üsnagi kirju.
Kui auto on soomes 20a sõitnud ja läbinud probleemideta kõik ülevaatused, siis meie ametnike jonn on arusaamatu vingumine ja viitamine mingile teise astme tootja lipikule ei päde.
Viimati muutis: 29.06.2017 09:36 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 09:56 - 10.01.2018 15:31
#63
MNT registreerimiseelses kontrollis olen sõidukiga kaks korda käinud ja seal on fikseeritud, et sõidukil on 2.8 90kW mootor. :)

Huvitav, millest sõltub haagise, mida võib vedada, max mass? Minu teada ka mootori võimsusest :)
Et ei ole siis vahet, kas sõidukil on 60kW või 90kW mootor? :)

Nii palju agasid ja küsimusi :)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 10.01.2018 15:31 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 10:09 - 29.06.2017 10:53
#64
Eks haagise mass sõltub nii täismassist kui mootorist. Mingite valemite põhjal tehas need andmed kokku paneb.
Aga kuna praegu on kaks erinevate andmetega tootjasilti, siis peaks maanteeamet kuidagi tõestama, et teine silt on absoluutne tõde. Antud juhul räägib sellele tõsiselt vastu esimene silt, mida niiväga uisapäisa autole ikka ei kinnitata, sest selle põhjal hakatakse nö uut autot ehitama- teatud võimalustega šassiile tehakse vastavad ümberehitustööd ja keegi kurat ei hakka tehases paigaldatud mootorit enam välja vahetama. Saati veel nõrgema vastu. Kuidas üldse saab teine silt muuta kehtetuks esmase ja mitte keegi pole viinud asja nö seadusega kooskõlla ning välja vahetanud ka esimese sildi? Minul tehti masside muudatus ja koos kõigi muude dokumentidega saadeti tehasest ka uus kapotialune lipik. Vanad sildid on piltidel, aga kuudi silti ei vaevunud keegi välja vahetama- piisas kapotialusest. Kuid kapotialusel sildil on näha, et täismassi ja tagatelje suurima massi numbrid on üle löödud- järelikult ehituse käigus muudeti andmeid ja viidi need kooskõlla tegelikkusega. Sinu puhul aga pole tehasesilti muudetud, järelikult ümberehituse lõppedes pole asja korrektselt vormistatud, st teise etapi silt ei pruugi üldse olla õige.
Ühesõnaga advokaatidel siin tööd jätkub.

Lisatud failid:

Viimati muutis: 29.06.2017 10:53 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 11:54 - 10.01.2018 15:32
#65
Saatsin päringu ka oma sõiduki elamu ehitajale...
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 10.01.2018 15:32 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 13:58
#66
Minul aga tookord ametnikuga vedas, sest kuigi täismass lubas kolme istekohta, pani ta siiski kirja neli. Eelnevalt palusin kahe lapse pärast halastust ja tegin ette kurva hamstrinäo, nii hästi kui mul see õnnestus :)

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 19:51
#67
Kas Sul selles asutuses mõnd tuttavat pole? Saaks ehk inimlikult probleemi lahendatud... Riigi esindaja vastu kohtusse minek on tõenäoliselt sama mõttetu, nagu Don Quijote tuuleveskitega võitlemine... Hulga raisku läinud närvirakkude ja raha asemele saad pahmaka halle juukseid...
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

29.06.2017 23:31 - 10.01.2018 15:34
#68
Mul pole eriti palju juukseid, ei pea põdema et halliks lähevad :)
Jah, mul on tutvusi ja kontakte palju, ka MNTs... aga...
Mul on ka palju põhimõtteid mida ma järgin. Riigiametnikega suheldes ma oma kontakte ei kasuta. Miks peaksin mina riigiametnikult saama parema kohtļemise... kui inimene kellel ei ole kontakte? Kõigil inimestel peaksid olema võrdsed võimalused riigiametnikuga suheldes.
Erasektoris kasutan ma loomulikult oma kontakte :)

Priit@vahestDonQuijote :)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 10.01.2018 15:34 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

30.06.2017 07:42 - 30.06.2017 07:45
#69
"Teie kindlameelsus teeb teile au!" (Vend Johannes, "Viimne reliikvia".)
Meil jääb vaid pöialt hoida, et Sinu saagal on parem lõpp, kui Ivo Schenkenbergil.
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Viimati muutis: 30.06.2017 07:45 Illar.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

01.07.2017 10:19
#70
Meenutab seda vene mehe anekdooti, kes siberi taigas ära eksis.
Hulgub ringi ja karjub, et on siin keegi.
Ajab karu talveunest üles. Karu küsib, et mis sa mees siin karjud.
Mees seletab, et eksis ja hirm oli ja tahtis kedagi elusolendit leida.
Karu vastu, et noh, leidsid mu, oled sa nüüd õnnelik. ;)
Bürstner T620 1992
EKK nr. 800

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

05.07.2017 10:47 - 10.01.2018 15:35
#71
Täna sain infot VIN-koodi päringu järgi, et minu sõiduk on valmistatud 21.05.1998.

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Viimati muutis: 10.01.2018 15:35 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

21.07.2017 13:14
#72
MNT väidab, et see andmesilt on viimasena paigaldatud ja nemad arvestavad selle andmesildi andmetega.



Mina väidan, et see andmesilt on viimasena paigaldatud ja palusin MNT-l selle andmesildi järgi päring teha. Loodan, et teevad. Palve saatsin 19.07.




Trafilt sain vastuse, et jah... Soomes antud autol tüübikinnitus puudub.
Hetkel ootan Trafist vastust, et kas saab Soomes tüübikinnituse veel teha.

Täna saatsin veel päringuid soome FIATi ja itaaliasse ROLLER TEAM-le.


:) jätkub...
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

25.07.2017 12:22 - 10.01.2018 15:37
#73
Sain Trafist vastuse, et enam tüübikinnitust Soomes teha ei saa.

Hei,

ajoneuvolle ei voida jälkikäteen tehdä tyyppihyväksyntää, vaan neuvon kysymään jonkinlaista vastaavuustodistusta tms. kyseisen ajoneuvon valmistajalta tai valmistajan edustajalta.

Ystävällisin terveisin,
...
Ajoneuvot –osasto
Liikennekelpoisuus -yksikkö

Liikenteen turvallisuusvirasto (Trafi)
Kumpulantie 9, PL 320
00101 Helsinki




Sõidukile on Soomes tehtud registreerimeseelne kontroll, nagu meilgi tehakse. On kontrollitud, et sõiduki andmed vastavad tegelikusele.

Rekisteröintikatsastus:
Ennen yksittäisen ajoneuvon ensirekisteröintiä Suomeen, tulee sille suorittaa joko rekisteröintikatsastus tai yksittäishyväksyntä, jossa tarkastetaan ajoneuvon tekniset tiedot, rakenne, varusteet, kunto ja vaatimusten täyttyminen sekä merkitään ajoneuvon tekniset tiedot Ajoneuvoliikenteen tietojärjestelmään (ATJ).
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 10.01.2018 15:37 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

25.07.2017 12:25
#74
Soome Fiatist sain vastuse, et proovivad aidata saada dokumenti mida MNT aksepteeriks.

Viitaten tapaukseenne 35243866, voimme vahvistaa, että työskentelemme asian ratkaisemiseksi ja pyrimme saamaan teille vastauksen mahdollisimman pian
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Välisriigist toodud matkaautode tüübikinnitused...

25.07.2017 12:30
#75
Hetkel ootan ka sealt vastust :)


From: Priit Peljo - DSV
Sent: 24. juuli 2017 12:04
To: 'Info Trigano Spa' <info@trigano.it>
Subject: RE: Modulo informazioni - Trigano.it

Hi,

At the moment I have document from 09.09.1997 (attached “Itaaliast sõiduki tüübikinnituse dokument _ OL 97226 BO”), but there is wrong information about vehicle.

On vehicle have old data plate (attached “autoroller andmesilt”), but there is wrong information about vehicle

There also new data plate (attached “Fiat andmesilt”) with right information - FIAT AUTO S.P.A DGM 53614 OM *ZFA23000*05576619* 3200 KG 4800 KG 1- 1690 KG 2- 1750 KG MOTORE 8140.43 VERSIONE 230BLMAA OD

Estonian Vehicle Registration Center (Maanteeamet) want registrate vehicle with old data. So I need some proof (document) that vehicle data is DGM 53614 OM *ZFA23000*05576619* 3200 KG 4800 KG 1- 1690 KG 2- 1750 KG MOTORE 8140.43 VERSIONE 230BLMAA OD.


Can you help me?


Tervitustega / Best Regards / Ystävällisin terveisin / Met vriendelijke groet / Med venlig hilsen / Med vänlig hälsning / Pozdrawiam / I migliori saluti,

Priit Peljo - DSV
Equipment Controller
+372 6548 140 Direct tel.


From: Info Trigano Spa [mailto:info@trigano.it]
Sent: 24. juuli 2017 11:44
To: Priit Peljo - DSV <Priit.Peljo@ee.dsv.com>
Subject: I: Modulo informazioni - Trigano.it

Dear Sir

What documents do you need?

Regards
Trigano SpA


Da: info@trigano.it [mailto:info@trigano.it]
Inviato: venerdì 21 luglio 2017 12:03
A: Info Trigano Spa <info@trigano.it>
Oggetto: Modulo informazioni - Trigano.it

Trigano - Modulo informazioni

Sito Roller Team / Suomi / English
Cognome Priit
Nome Peljo
E-mail priit.peljo@ee.dsv.com

Telefono 003725179063
Indirizzo Västriku tn. 26
Comune Tallinn
CAP 11311
Provincia Harjumaa
Nazione ESTONIA
Tipo richiesta Informazioni
Commenti / Richieste Hi, I need help!!! Do you have any documents that vehicle ZFA23000005576619 Fiat Ducato Auto Roller 4 is: FIAT AUTO S.P.A DGM 53614 OM *ZFA23000*05576619* 3200 KG 4800 KG 1- 1690 KG 2- 1750 KG MOTORE 8140.43 VERSIONE 230BLMAA OD Br. Priit
Possiedi già un camper Sì

Trigano - Modulo informazioni
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev