Portugal

Portugal

26.08.2018 23:37
#1
Ammu on plaanitud seda euroopa kaugeimat riiki vaadata. Nüüd olen Campismo imelises campis ~8km Nazare-st. N 39*41.7938` W 009*02.8057` . Nazare läheduses Asis campis taheti 84EUR 1 päev ja veel midagi juurde. Siin on 2 inimest (kuni septembrini) 4.30, camper 5 ja elekter 2EUR. Veel pole tasutud aga võib kui hinnakirja lugeda lisanduda mingi kaardi maks 10EUR. Portugali reis on veel pooleli ja kindlast tuleb midagi huvitavat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Portugal

28.08.2018 00:01
#2
See 84 EUR on ikka päris haige. Mulle tuli üldse üllatusena et need karavanipargid nii kallid on, ausalt öeldes oleks vast lihtsalt sõiduautoga tulnud kui oleks teadnud. Meil oli siiani küll kõige kallim meie omas Eestis, Pärnus kus 26€ taheti. Praegu oleme Bulgaarias 10€ öö ja kõik hinnas, tore riik. Üldiselt üritame ikka park4night äpiga soodsaima otsida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Portugal

29.08.2018 21:46
#3
Olen Portugalis mitmeid kordi käinud.Mul on "õnnesstunud" kõige rohkem maksta ~26 eur Lissaboni linnakämpingus (auto,2 inimest,elekter).Tavaliselt ma elektert ei võta ,kui saab((mul on päikesepaneel kaasas)..See 84 eur tundud uskumatuna , mine või vaatama mida selle raha eest pakutakse.Järgmine aasta on plaan jälle Portugali minna.Portugalis võimalusel valida kämpinguid ,mille nimes on sõnad : municipal või orbitur.Need on riiklikud kämpingud ,odavamad kui tavalised kämpingud.Seni kõige odavam kämping on olnud Peniche lähistel ,mis maksis 5.60!!!(koos elektriga).Mõnes kämpingus saab 10 eur eest kaardi millega saab kämpingust sisse ,välja sõita.Enne ärasõitu kaardi tagastamisel saad raha tagasi.
Minu hinna näitad on mai lõpp ,juuni algus .Tipphooajal (juuli ja august)on hinnad kõrgemad
Parim aeg külastada Iberia poolsaart on mai , juuni või september ,oktoober.Kämpingud on odavad ,turiste vähem ,ei ole liiga palav.

ps.kui võimalust käi Aveiros ära.Kutsutakse Portugali "Veneetsiaks".

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Portugal

09.09.2018 21:56
#4
Eks see lainelaudurite tõttu oli. Teises kämpingus olin ja seal oli 11EUR öö.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev