Horvaatia

Horvaatia

17.06.2016 15:38
#1
Eesti lipp on yleval

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

17.06.2016 22:16
#2
Kus asud Horvaatias.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

08.06.2017 06:54
#4
Sõidame juuli lõpus Horvaatiasse. Soovitage kämpinguid, mis vaadata, külastada :) Tänud.
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

12.07.2017 08:00
#5
Olen nüüd foorumid 700x läbi lugenud, kuid pea ikka sassis! Üldiselt pole ma saanud infot selle kohta, millised on autokäpingud ja kuidas seal üldse hakkama saada? VÕI MA ei leia õigeid teemasid ülesse??Samuti postitasin ka teema, näen, et seda on näinud juba 100med inimesed ja midagi tarka pole keegi mulle kirjutanud :( Tripp.ee ka loen ja loen siis kõik seal sassis.Käisin siin ja seal ja kogu info. Olen nüüd jah emotsionaaalne,kuid ootasin ikka väga konkreetseid jutte oma kogemustest, kes käinud matkaautoga! Kuidas on olnud kämpingud, kus lastega toredam? Päikest!
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

12.07.2017 09:40 - 12.07.2017 13:04
#6
...kuidas seal üldse hakkama saada?

Mis mõttes? Sõidad kohale, küsid kohta, maksad raha ja oledki hakkama saanud. Minu kogemuste põhjal on eestiväline maailm euroopas suht sarnane meie eluga. Rääkida pead oskama, raha peab olema. Tegelikult on internet infot täis. Laste jaoks pole kuskil midagi eriti spetsiifilist tehtud- mõni tavaline mänguala ja kõik. Igasugu lõbustusparke ja muid atraktsioone leiab väljaspool kämpe.
Siit leiab hulgim kämpe ja saab arvustusi lugeda, pilte vaadata ning kodulehtedele minna.
et.camping.info/horvaatia/kaempingud


www.campingkeyeurope.com/en/campsites?country=Croatia
www.tripadvisor.com/Tourism-g294453-Croatia-Vacations.html
www.tripadvisor.com/Attractions-g294453-Activities-c52-Croatia.html
www.touropia.com/explore/croatia/
croatia.hr/en-GB
www.roughguides.com/destinations/europe/croatia/
Viimati muutis: 12.07.2017 13:04 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

12.07.2017 11:42
#7
Kui Horvaatias mööda mere äärt sõitta siis kämpasid jagub.Vali endale sobiv ja puhka.Lastega peredele sobib rohkem laugema rannaga kämpad,vaata siis kõigepealt rand üle.Võid ka mingis vaiksemas lahesopis sobe võtta pole ka teab mis kallis.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

12.07.2017 14:38
#8
:P ;)
Jah sõnastus oli nüüd vale.....Hakkama saame nii,kui nii! Mõtlesin hoopis muljeid kämpingutest, kus kes käinud on ja mida teinud. Just matkaautoga, trip.ee on väga palju teemasid kus käiakse autoga aga peatutakse majutustes. Kui esimene kord siis ikka uurid ja puurid. Saingi aru,et selleks see paik siin on B)
Olen ise 2 nädalat lugenud foorumeid ja googeldanud kämpingud, neid on väga palju ja ei plaani ühtegi ette bronnida...lihtsalt sõidame.
Arvo.A antud lehed juba läbi vaadatud ja leitud ka lemmikud kohad.
Tänud kes võtsid vaevaks vastata!
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

12.07.2017 19:34
#9
Oleneb ka kuhu kanti Horvaatias plaanite minna. Kas Istria poolsaarele (üleval), Split, Zadar (keskel) või Dubrovniku kanti (all s.t. lõunas).
Olen olnud:
Pulas - paiknes linna ääres, sõitsime ratastega linna, kena kant,
Krk saarel (Glavatok)- sai ringi vaadata läheduse külas, miski väike kohalike loomade zoo, miski kergem matkarada
Zadaris - mereäärne promenaad ja rataga saab linna
ja Dubrovnikus - seal tegemist enim - bussiga kesklinna, seal vaatamist küllaga.

Esimene ja viimane natuke suuremad, teised väiksemad. Süsteem sama - mis auto, mitu inimest, kui kaua. Saad sildid , paberil skeemi asjade paiknemise kohta, info, mis tasuline. Lähed juhatatud kohta, juhe seina (Dubrovnikus ka nelja platsi kohta oma veekraan). Infoletis piisavalt infot kohapealsete ja läheduse lõbustuste kohta, Müügil tihti ka ühistranspordipiletid.

Muidugi iseasi mille vastu lapsed huvi tunnevad, kindlasti veelajanõud kaasa !!!
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

13.07.2017 19:18 - 13.07.2017 19:18
#10
Tirtsuke40 kirjutas:
Samuti postitasin ka teema, näen, et seda on näinud juba 100med inimesed ja midagi tarka pole keegi mulle kirjutanud :(

Jääme siis kõik põnevusega põhjalikku reisikirja ootama, et järgmised minejad ei peaks pimeduses kobama. ;)
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Viimati muutis: 13.07.2017 19:18 Illar.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Rax75, Imre, Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

13.07.2017 21:19
#11
Kindlasti kirjutan. Ja hea meelega aitan ja annan edasi selle mis ise olen läbi teinud ja näinud :P Plaan startida 24 juuli hommik Ida Virumaalt Lüganuse vallast.
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

14.07.2017 10:21
#12
Jõudsime eile Kovacine käpingusse Cresi saarel. Üliäge tee siia sõita ja tõeliselt mõnus koht.
Nüüd vist olen nakataunud matkaauto pisikusse :)
Roller Team LIVINGSTONE 5 LIMITED EDITION WINTER 2.3 96kW
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

15.07.2017 07:48 - 15.07.2017 13:25
#13
elmarm kirjutas: Jõudsime eile Kovacine käpingusse Cresi saarel. Üliäge tee siia sõita ja tõeliselt mõnus koht.
Nüüd vist olen nakataunud matkaauto pisikusse :)


Väga mõnus koht. Aitäh.
:)
Viimati muutis: 15.07.2017 13:25 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

21.01.2018 20:33
#14
Tirtsuke40 kirjutas: Kindlasti kirjutan. Ja hea meelega aitan ja annan edasi selle mis ise olen läbi teinud ja näinud :P Plaan startida 24 juuli hommik Ida Virumaalt Lüganuse vallast.

Tere

Kuidas siis teie reis oli ja kus ära käisite?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

24.01.2018 20:28
#15
Tere.
Lõpuks jõudsin aega võtta,et kirjutada. Reis oli pikk ja väga huvitav,ilus.Ilus,sest ma armastan sõita mööda maad ja näha maid ja kõike mis sellega kaasneb! Tsehi,Austria,Sloveenia olid maad kus ma veel käinud polnud, Viin jättis erilise mulje.Meie suund oli Krki saar. Saarele sõit on omaette lahe, üle kõrge silla ja saarele, kus kõik nii vanaaegne ja armas. Pidi ikka palju kämpinguid läbi sõitma, kui leidsime sellise kus oli kõike mis me vajasime. Kämpingu nimi oli Njivice, super koht.Soovitan kohe väga, väga.Eriti,kui on lapsed siis lausa paradiis. Ja täiskasvanutel samuti tegevust ja meri lähedal. Kämpingu kohad väga parajad, naabrid ei ole kohe, kahe sammu kaugusel.Territoorjumil on poed, kohvik, hommikuti värsked saiad, appike,kui head. No kohe millegist puudu seal pole. Ranna äärt pidi jalutada saab baaridesse,kohvikutesse, ilus pikk promenaad mööda mere äärt.Õhtul on umbes 1-2 km kaugusel kontserdid ja peod. Kui koju hakkasime liikuma siis sõitsime pea terve päeva saarel ringi. Kõige, kõige ilusam oli Stara Baska, käisime ka kuldsel liival ära. Nii,et mu unistuste reis oli Horvaatia siis nüüd tahan tagasi minna :) Loodan,et kellegil sellest ka abi.Aga praegu nautige kaunist talve!
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

09.08.2018 12:54
#16
Horvaatias just seda rannaäärset teed on PALJU sõidetud......nüüd varsti jälle minek aga siis selle tee itaaliapoolsesse otsa. Odavaim ja (hea) camp oli 2-3a tagasi 7EUR.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

23.07.2019 08:56
#17
Tere kõigile. Plaanis ka minna augusti algul horvaatiasse, kaasas 2 last. Kas tasuks ette ära broneerida campingu kui plaaniks nädala kuskil kohapeal olla või leiab ka kohapealt. plaanis on 2 nädalad põhja horvaatias ja saartel seikelda. Pakkumised ,mis booking ja teised lehed saadavad tunduvad päris krõbeda hinnaga olevat ja 2.a tagusest horvaatia reisist natuke teised numbrid meeles.

tänud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

23.07.2019 10:14
#18
Suht hooaja tipp. Vaba koha leidmine võib osutuda keeruliseks. Aga ei ole võimatu. Mina olen kasutanud eramajasid. On küll tüütu käia ukselt uksele ja käte-jalgade abil kokkuleppeid sõlmida, kuid see on oluliselt rahakotisõbralikum kui hooajal campingus peatuda. Jah, mõningad mugavuselemendid võivad minna kaduma aga see ei ole fakt. Minu viimane kogemus eramaja aias parkimisel ei jätnud mind ilma ei duššist, pesumasinast ega muudest campingu mugavustest.
Ja hinnad ongi seal väga palju muutunud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

07.08.2019 20:27
#19
Kupar camp on alati pooltühi olen hetkel siin. Meri ja rand on 300m poed lähedal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

22.08.2019 13:45
#20
Kui keegi plaanib külastada Krk saart, siis leidsin väga toreda kämpingu. Camperstop Felix, kohe Krk linna külje all. väga tore väike kämping max 7-8 autot mahub. kõik mugavused olemas, dušš ,wc, pesumasin, gaasigrill ja muud vajalikud lisad. Randa on siit 400-500 meetrit ja vanalinna sama palju. Perekond ise peab seda ja Isa Felix ja poeg Felix jr on super toredad. Poeg teeb ka kaatriga ekskursioone (soovitan seda proovida, need suuremad turisti omad jätsid külmaks). hind öö kohta koos kahe lapsega tuli 30eur. Neile tasub ette helistada ja küsida kas on vaba kohta (+385 98 218 218). Internetist neid ei leidnud, juhuslikult sõitsime mööda ja kuna campink krk üllatas oma hinnaga (80eur öö) siis otsustasime Felix proovida. Hetkel juba 7 päeva siin oldud.

Lisatud failid:

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

22.08.2019 16:16
#22
õige koht

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Horvaatia

24.08.2019 11:55
#23
Meie Umagi campis mitmendat päeva. Mugavalt sattusime odavama hinna aega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev