Rumeenia

Rumeenia

08.08.2011 19:04
#1
Tervist kõigile, plaanin septembris teha matkaautoga reisi Rumeeniasse. Kas kellelgi on kogemust ja soovitusi seal kandis reisimiseks/puhkamiseks

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Rumeenia

10.08.2011 11:17
#2
www.eurocampings.co.uk/en/europe/romania/ Vaata sellisest kohast ja võibolla leiad midagi headB)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Rumeenia

12.08.2011 17:53
#3
Oleme seal reisinud. Võin öelda, et reis oli meeldejääv.
Kämpingutega on seal kitsas käes. Üks neis ja üsna hea oli Dracula lossi jalamil. Musta mere ääres Constansas leidus neid ka, kuid tase vaheldus.Septembris muret pole, kuna kohalikud on puhkused lõpetanud ja kohti peaks jätkuma.
Meie ööbisime mujal lihtsalt seal, kus vässu peale tuli.
Kuna kiire eurostumine toimub ka Rumeenias, siis soovitan reisi mitte edasi lükata, jääte muljetest ilma.
Kui olete tagasi, siis tehke järgmine matk Valgevene- Ukraina. See on kraad kangem.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

17.05.2016 21:59
#4
Plaanis ka sõita Rumeeniasse,sooviks teada kas cämpinguid vaja ette bronnida on kellegil midagi soovitada ;) ?
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

17.05.2016 22:38
#5
Mina ei broneeriks. Tõtt öelda pole ma kunagi ühtegi kämpingut ette broneerinud. Sa ei tea ju alati, kus öö peale tuleb.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

18.05.2016 06:08
#6
Seda nüüd tõesti,et ega bronnida mõtet väga pole ja kunagi ei tea kas õigeks ajaks siis jõuabki.Aga kas on mõningaid kohti pakkuda,kus peatuda? Kaasas 10a tütar. Sooviks veekogule lähemale,et saaks ujumas käia.Ma midagi netist otsisin ka. :cheer:
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

20.05.2016 01:47
#7
Suvalises kohas ööbimine võib algajale raske olla. Just see koha leidmine ei pruugi lihtne olla. Eks ma olen ka aegade jooksul targemaks saanud ja mõned asjad korduvad. Minu viimane kämpingus ööbimine oli vist 8 aastat tagasi. Vanas bussis polnud pesemisvõimalust ja nii see juhtuski.
Niisama naljalt ma täpselt plaani ei taha jälgida. Aga kämpingud seavad oma reeglid ajakavale. Mõnes kohas pannakse värav kas 19 või 20.00 kinni ja valvur läheb koju telekat vaatama. Katsu siis hiljem tulla. Leiad midagi põnevat ja siis pead kiiresti edasi tuiskama, et mitte hilineda. Rumeenia nii kole koht ka ei ole, et kohe röövima tullakse. Saksas on tõesti julgem olla. Paljugi sõltub seltskonna harjumustest. Kui oled harjunud pesuruumis laiutama, siis jah võtad kämpingu. Tahad päeva lebotada, valid ujumiskohaga kämpingu. Seega ei pruugi minu nõu sinu jaoks just see õige olla. Aga võin kokkutulekul natuke lähemalt valgustada, mida see väljaspool kämpingut elu tähendab.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

09.06.2016 21:43
#8
Hei,hei Rumeeniast tagasi,sõidetud pea 6000km ja täitsa ilusti läks kõik. Elamusi ikka jagub veel kauaks.Kõige hirmsam asi mis meiega juhtus oli äikesetorm mis meid kohe Constanta linna lähedal vastu võttis.Ja järgmine tobedus on see,et maja nr ei vasta sellele mis kirjas. Cämping oli väga super ja rand imeline.Puhata sai täiega.Hooaeg algas 5 juunil.Sealne elu mis on väljas pool linna on naljakas ja rahulik. Kahju,et kodus ilmad külmad,tahan sooja ja päikest!
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

10.06.2016 10:37
#9
Samas sõnad. Pühapäeval lennujaamas oli tunne, et lendan sama lennukiga tagasi. Ajab hinge täis küll, kui lähed nädalaks ära ja just siis on kodus kuumalaine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

10.06.2016 13:06
#10
Kas puhkus seostub siis vaid kuuma ilmaga? Minu jaoks on puhkus see, kui saan argielust eemale teise keskkonda ja näen midagi muud kui vaid koduseid asju. Ja pärast seda on jälle hea koju tulla ning nentida ammutuntud fakti, et mida rohkem jaanipäev läheneb, seda soojemad riided tuleb selga panna :)
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

10.06.2016 13:27 - 10.06.2016 13:33
#11
Natuke seostub küll, sest enamasti on puhkus ikkagi suvel. See osa, kes eelistab talvel suuskadel puhata, on tugevas vähemuses. Minu jaoks on puhkus ka see, kui saan tegeleda meeldivate asjadega. Kasvõi laupäeva õhtul lõkke ääres istuda ja metsahääli kuulata. Mul on naabriks metsatukas vana sokk, keda mõnikord narrin.

Ilm ei pea kuum olema vaid meeldivalt soe. Mina eelistan pigem kuuma, kui jahedat. +30 on täitsa mõnus. Kuna temperatuuri tellida ei saa, siis olgu pigem kuum. Mulle sobib nii rohkem.

Aga see on juba maitseasi, kes mida armastab. Kahjuks ei meeldi mulle ka käibefraas, et pole olemas halba ilma, vaid on sobimatu riietus. Ma võin vihma ja tuult hülgava jope selga ajada aga mind ümbritsev keskkond jääb ikkagi märjaks ja näiteks murule ennast külili ei viska. Või katsu siis kõndida otse näkku tuiskavas vihmas. See et kere kuivaks jääb ei kompenseeri märga nägu ja halli taevast.
Viimati muutis: 10.06.2016 13:33 meelis.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

10.06.2016 15:52
#12
Pessimist ütleb, et ilm rikkus kogu puhkuse ära, optimist ütleb, et tore puhkus oli, kuigi ilmaga seekord ei vedanud :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rumeenia

10.06.2016 19:47
#13
Võin kohe ausalt vastata,et jah praegu tahan väga päikest,ma lausa armastan päikest. Puhkus on puhkus,ringi sõites näed palju uut ja ilusat ka hingele! Käin ka matkabussiga seiklemas talvel siis ei aja ju päikest taga.
Soojad riided on seljas ja kummikud jalas aias.
Kuid on inimesed kes armastavad ülekõige päikest :)
:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev