Kaubanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

Kaubanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

19.09.2023 17:45 - 24.09.2023 11:05
#1
Oleks soov külastada mõnda suuremat kaubanduskeskust, tee peale jääb Izmir, kus võiks ju midagi olla? Kas keegi on kuskil suurema kaubanduskeskuse juures kämpat näinud? Võiks siuke mõne kilomeetri kauguses olla.
Viimati muutis: 24.09.2023 11:05 punkel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

19.09.2023 19:52
#2
Zatoni kämpingus oli kaubanduskeskus aia taga.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

19.09.2023 21:43
#3
Zatoni kämpingus oli kaubanduskeskus aia taga.
Izmir on Türgis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

20.09.2023 07:59 - 20.09.2023 08:00
#4
Zatoni kämpingus oli kaubanduskeskus aia taga.
Izmir on Türgis.
Tean, sinna teele saab jääda ka Zaton. Tegelikult on sul kodutöö tegemata. 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 20.09.2023 08:00 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

20.09.2023 08:58
#5
Tean, sinna teele saab jääda ka Zaton. Tegelikult on sul kodutöö tegemata. 
kaminahi, teeks nii, et igasugu jama ajad kuskil teises foorumis, sinu teemadesse mittepuutuvad postitused hakkavad vaikselt juba ajupeetusega inimese muljet jätma.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

20.09.2023 16:01
#6
Lahke rahvas...
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

20.09.2023 21:36 - 22.09.2023 22:54
#7
Tean, sinna teele saab jääda ka Zaton. Tegelikult on sul kodutöö tegemata. 
kaminahi, teeks nii, et igasugu jama ajad kuskil teises foorumis, sinu teemadesse mittepuutuvad postitused hakkavad vaikselt juba ajupeetusega inimese muljet jätma.







 
 Mis kellelegi põnevust pakub aga sinu arvutud 0 teemad ütlevad palju, ehk ei ületa uudiskünnist. Seekord püüdsin sind järjekordsest 0-st  päästa.
Kena reisi sulle. Ootame huvitavaid postitusi kabanduskeskustest.
www.google.com/search?q=supermarket+in+izmir+turkey&oq=supermarket+in+Izmir&aqs=chrome.1.69i57j0i19i512.13343j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 22.09.2023 22:54 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 00:22
#8
Hei sõbrad head

Teema väliselt, samas nüüd juba teemasse, et 0 vastust ei ole näitaja. Näiteks  SIIN  olevad teemad ka ei ületa siis uudiskünnist? ;)

Mina loen alati huviga kasutaja punkel teemasid, ma ei ole lihtsalt osanud vastukaja anda, eks edaspidi annan oma panuse et edaspidi vähemalt teemad tal "1"-ga ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 07:47 - 21.09.2023 07:48
#9
Priit, seda minagi, et andsin teemasse oma panuse. Selgus, et ei sobinud. :(

PS. Võrdled võrreldamatuid nulle.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 21.09.2023 07:48 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 08:56
#10
Priit, seda minagi, et andsin teemasse oma panuse. Selgus, et ei sobinud. :(
 
Kui küsitakse küsimus Izmiri kohta, siis loomulikult mingi Uugametsa ei sobitu teemasse. 

Priit, tänud kiitmast :) 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 11:04 - 21.09.2023 11:04
#11
Ausalt ma ei saa aru:
1. Loetakse teemale vastamisi, mis hetkel on 9 aga küsimusele vastuseid on 0;
2. Proovisin internetist leida küsimusele vastuse ning selleks kulus vähem aega kui foorumis teema algatamiseks (vastus Izmiris ei ole kaubanduskeskust, kus läheduses oleks kämpinguplats);
3. Arusaamatuks jääb, miks pakutakse vastuseks - Zaton. Juhuslikult olen käinud mõlemas kohas, nii Zatonis, kui ka Izmiris aga ühele tripile ei mahu need ühelgi eestlasel;
4. Põhiküsimus on tegelikult mulle, miks peab kämpinguplatsi aia taga olema suur kaubanduskeskus?

Olen Türgis maha sõitnud 2000+ km ning võin kinnitada, et matkabussi kultuur on seal kaugel euroopalikust kultuurist. Neid kämpinguid on seal aga, et neid veel hakata valima ?? -> oled õnnelik, kui leiad enam vähem normaalse. Pealegi Izmir on ametlikult 3+ milj inimest , reaalsuses aga 4+ milj inimest. Täielikult suurlinn, miks sinna üldse matkabussiga ronida? Mina käisin seal ilma matkabussita.
Viimati muutis: 21.09.2023 11:04 Egert.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 12:12
#12
Ausalt ma ei saa aru:

4. Põhiküsimus on tegelikult mulle, miks peab kämpinguplatsi aia taga olema suur kaubanduskeskus?

Olen Türgis maha sõitnud 2000+ km ning võin kinnitada, et matkabussi kultuur on seal kaugel euroopalikust kultuurist. Neid kämpinguid on seal aga, et neid veel hakata valima ?? -> oled õnnelik, kui leiad enam vähem normaalse. Pealegi Izmir on ametlikult 3+ milj inimest , reaalsuses aga 4+ milj inimest. Täielikult suurlinn, miks sinna üldse matkabussiga ronida? Mina käisin seal ilma matkabussita.
Olen Türgis käinud kaks korda ja sellel aastal soovis abikaasa külastada kaubanduskeskust. Üldjuhul on kaubanduskeskused suht sellised nagu nad on, kuna tee peale jääb suurlinn Izmir, siis võiks seal mingi suurem asi ka olla(vähemalt ma ise nii arvan). Mind ennast kaubanduskeskus ei huvita ja see tõttu võin ka parklas istuda aga mugavam oleks kämpingus olla, sellest tekkis ka küsimus - Kas keegi on seal olnud, nagu näha, siis keegi ei ole olnud. Teemasse igasugu muud jama sisse toppimiseks aga ollakse meistrid. Isegi null vastust teemale on produktiivsem, kui 10 vastust teemast välja. 
Ma ei tea mida Egert mõtlesid selle euroopaliku matkabussi kultuuriga? Ma ka seal üle 4000+ km sõitnud ja ainuke, mis häirib, siis need on esimese vihmaga libedad teed, muidu liiklus nagu mujalgi. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 12:23
#13
Tundub, et vastus on olemas  maps.app.goo.gl/P2GUriCt2K5zQmgt7

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 15:03 - 21.09.2023 15:05
#14
Ausalt ma ei saa aru:

2. Proovisin internetist leida küsimusele vastuse ning selleks kulus vähem aega kui foorumis teema algatamiseks (vastus Izmiris ei ole kaubanduskeskust, kus läheduses oleks kämpinguplats);
3. Arusaamatuks jääb, miks pakutakse vastuseks - Zaton. Juhuslikult olen käinud mõlemas kohas, nii Zatonis, kui ka Izmiris aga ühele tripile ei mahu need ühelgi eestlasel;


 
Kuidas küsitakse, nii saab vastata, ehk natuke 0-i päästmine. :)
Mingi huumoritaju võiks olla ka siis, kui on edevus "tähtsaid teemasid"  postitada.

 Kaubanduskeskused juba otsisin googel mapsis, samamoodi saab samale kaardile sisestaga "camping" ja vastus üldjuhul käes.

www.google.com/maps/search/camping/@38.4317811,27.1189417,11z/data=!3m1!4b1?entry=ttu
 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 21.09.2023 15:05 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 15:16
#15
Vastuseks Punkelile ja Kaminahi`ile:
Minu huumorimeelega on kõik korras. Minugi pärast pangu kaminahi punkelile "puid alla" ja vastupidi. 
Punkelile: saan sinust aru ja ka sinu naisest. Minugi oma käib igal tripil shoppamas ja tunnistan, et ei suuda ajaliselt temaga sammu pidada. Naistel on lihtsalt vaja aegajalt päevi, kus nemad liiguvad 300.- eur/tunnis.
Sattusin korra koos türgi-rumeenia segaperakonnaga kõrvuti, kes pidasid mingit tähtpäeva kämpingus, siit peaks avama aga uue teema ... muusika valik ei olnud minu maitse järgi ning sealsed mehed vist ei olnud varem blondi naist näinud. Sellest on 8 aastat möödas, kui 8m matkabussile oli mõistliku asukohta leida, lihtsalt ots jäi tee peale, kuna paremat kohta polnud. 

Punkelile: ostukeskus võib olla täitsa OK aga selle aia taga kämpingu platsi ei tundu olevat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 17:05
#16
Punkelile: ostukeskus võib olla täitsa OK aga selle aia taga kämpingu platsi ei tundu olevat.
Nojah, kui kämpat pole võtta, siis selline parkimise luksus Türgis on ka väärt parklas tiksumist :P 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 21:38
#17
Selgitus neile, kes ei saa aru, miks  on vaja kaubanduskeskus ja kämping kokku panna. Nimelt on punkeli matkabussi garaazis kaks elektrijalgratast ja nendega paarikilomeetrine ots on suts ja valmis. Sel suvel ise järgi proovitud. Korduvalt. Ei pea koos naisega mööda kaubandust kaasa lohisema. Saad bussi paika panna ja istumise ka õues.
 Egerti definitsioon kiirusest vedas suu naerule. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

21.09.2023 23:14 - 21.09.2023 23:15
#18
Olen meelitatud minu kohta lausutust ja tunnen rõõmu, et teema sedasi rõõmsaks ja viljakaks on kujunenud. Ikka tuleb kõik küsimused laadida foorumisse. Googel annab ju ainult kuiva vastuse,  ei mingeid emotsioone, vastukaja. 
Endal meil sedavõrra lihtsam, et meil on kõik ostetud.
 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 21.09.2023 23:15 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

22.09.2023 08:10
#19
Googel annab ju ainult kuiva vastuse,  ei mingeid emotsioone, vastukaja. 
 
Jajah, sa soovita veel Googli või Waze põhiselt Türgis ringi sõita, usun et saad päris paljusid “sõpru” juurde.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

22.09.2023 08:48 - 23.09.2023 10:19
#20
Sõidan Tom-Tom -iga, ka Aafrikas ja Ameerikas. Kodutöö teen Googlis.

arvutitark.ee/nutiseadmed/gps-seadmed/tomtom-go-camper-max-7-1242997
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 23.09.2023 10:19 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

23.09.2023 16:30 - 23.09.2023 16:32
#21
Tean, sinna teele saab jääda ka Zaton. Tegelikult on sul kodutöö tegemata. 
kaminahi, teeks nii, et igasugu jama ajad kuskil teises foorumis, sinu teemadesse mittepuutuvad postitused hakkavad vaikselt juba ajupeetusega inimese muljet jätma.
Teema pealkirja lugedes hakkan sinu diagnoosi ka ise uskuma. Kas ainult mulle on seal kabanduskeskus või veel kellelegi  :(
 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 23.09.2023 16:32 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

24.09.2023 00:20
#22
Tõesti. Ongi Kabanduskeskus. Sul ainsana terav silm.
See on ilmne näide sellest, kuidas meie aju tegelikult tihti täidab sellised lüngad. Olen näinud täitsa umbluu teksti ja kui paluda inimesel seda kiiresti lugeda, siis millegipärast loetakse vigadeta. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kabanduskeskus Izmiris ja kämping läheduses

24.09.2023 07:11
#23
Meelis, seda umbluu teksti olen minagi lugenud, aga viisakas on kasutada õigekirja, kui just pole tegu tahtliku sõnamänguga.   Juhuslikud eksimused on võimalik parandada.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Küll ikka kaminahi on terava silmaga mees

24.09.2023 11:05
#24
Meelis, seda umbluu teksti olen minagi lugenud, aga viisakas on kasutada õigekirja, kui just pole tegu tahtliku sõnamänguga.   Juhuslikud eksimused on võimalik parandada.
See pealkirja tekst jookseb kõikidele omasoodu edasi, nii et minu parandamine kuskil X kohas ei anna sellele küll midagi, näiteks praegu muudan ära tsitaadi pealkirja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lihtsalt punkel

24.09.2023 13:47 - 24.09.2023 15:24
#25
 
See pealkirja tekst jookseb kõikidele omasoodu edasi, nii et minu parandamine kuskil X kohas ei anna sellele küll midagi, näiteks praegu muudan ära tsitaadi pealkirja.
Oleksid saanud lihtsalt vabandada.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 24.09.2023 15:24 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev