Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

24.07.2016 20:56 - 25.07.2016 05:22
#1
Kopeeri/kleebi minu FB postitusest:

Lahkudes tsekki küsides sain pool raha tagasi :) ...
Reedel tegin nende kodukal broneeringu, et kohapeal kiiremini läheks, sain neilt vastuse et bronn olemas ja tere tulemast.
Laupäeval ei teatud minu broneeringust midagi ja küsiti ühe öö eest 32€ (2täiskasvanut 1 16aastane suvila ja elekter). Tsekki mulle ei antud ja kuskile paberinurgale mu nimu kirjutati.
Täna lahkudes, et end välja kirjutada, ei teatud et ma seal olingi. Ütlesin et tahaks vähemalt tsekki 32euro kohta.
Öeldi, aaa... te olite 2 ööd?
Mina, Mähh?
Seletasin uuesti pika jutu, et bronn kodukal tehtud... 1öö... 2 täiskasvanut... 1 16aastane... subvila... elekter.
Siis öeldi et 18€ see maksab ja taheti 12€ tagasi anda. Ma siis täpsustasin et 14€ vist ikka siis tagasi peaksin saama :)
Lõppuks sain siis tseki ja 14€ :)
Arvestades et koht tegutsenud ca 20 aastat, siis investeeringuid seal vist küll eriti tehtud ei ole.
Väravas võtavad vastu kuivanud lilled jne. ;)
Aga ööbimiseks ok koht selle raha eest aga olesklemiseks mulle ei sobi ;)
End.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 25.07.2016 05:22 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

04.07.2022 18:27
#2
6 aastat on möödas, mina seal enam käinud ei ole. Sõbrad head täna seal ja nõustuvad minuga, koht ei ole hea, minu ega nende jaoks, see on teiste jaoks.

Sõprade arvamus:
"Priit Peljo, ei ole käyntisi jälkeenkään mitään kehitystä tapahtunut, uteliaisuus veti tänään tänne, huomenna ajellaan oikealle leirintäalueelle Mereojaan joka on yksi suosikeistamme juuri toimivuuden ja siisteyden sekä erittäin ystävällisen isäntäparin vuoksi.
Terveiset perheellesi"
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

04.07.2022 19:24
#3
Loen ja mõtlen, miks ma küll peaks tahtma oma raha sedasi parkimisele raisata.
Meenub üks aastatetagune mototripp, kus Horvaatias kämpas küsiti tsikkel 15 euri, inimene 15 euri, telgi koht 15 euri...
Saatsime kukele ja võtsime kodumajutuse, kus 2 ööd maksis näkku kokku 12 euri...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

05.07.2022 10:27
#4
Horvaatiasse on ka täna majanduslikult mõtekam sõita sõiduautoga (tsikliga) ja rentida apartment vs.matkaautoga minek ja kämpingutes ööbimine. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

05.07.2022 11:48
#5
Puht majanduslikus mõttes on matkaauto igal juhul kahtlane asi. Horvaatias "metsikult" olemine on suht kahtlane, võimalus haiget saada on piisavalt suur ja nii kasutataksegi tavaliselt kämpinguid, mis sageli on täis ja ka ülehinnatud. Ma ise küll käinud ainult ACSI soodusajal ( 4 korda) ja ei kobise hinna üle. Teenused üldiselt on tasemel.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

05.07.2022 15:48 - 05.07.2022 19:40
#6
Hinna määrab turg. Ühinen Arvo kahtleva arvamusega matkaauto majanduslikkuse suhtes.. ;)
TASUTA on juust, hiirelõksus. 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 05.07.2022 19:40 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

07.07.2022 14:21
#7
Selle koha ainukene pluss on suhteliselt privaatne mererand. Koht ise ikka väga väsinud olemisega, kirsiks tordil on muidugi see töömees, kes jala käia ei jõua ja siis hakkab hommikul kell 8 murutraktoriga ringi sõitma seal :)
Hobby 560 CFE Premium 2012
Klubi Eesti Karavan liige nr 742
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Lepispea kämping... Kunagine Klubi koht

08.07.2022 01:59 - 08.07.2022 01:59
#8
Mulle meenus kohe trimmeriga töömees Strebske Plesos. Alustas oma tööd kohe varahommikul otse bussi kõrvalt, kuigi tohutusuures parklas ainult meie ja paar sõiduautot.
Mul on vahepeal isegi natuke kahju, et ma liiga keevavereline pole...
 
Viimati muutis: 08.07.2022 01:59 meelis.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: liikur

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev