Saare paadiküla

  • TartsK
  • TartsK avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Spetsialistist foorumlane
  • Spetsialistist foorumlane
  • Mida kaugemale, seda parem
  • Postitusi: 98

Saare paadiküla

30.08.2024 14:15
#1
Ma tahaks kaardile tuua ühe laheda koha.
Vaikne. Puhas. Lahe pererahvas. NB! Puhas (and I mean PUHAS) vesi paagi täitmiseks, vetsu tühjendus, tiik koos suplaudadega, klämpingu telgid, kämpingu majad jne jne

maps.app.goo.gl/TiEMV3iPYU3n5so39?g_st=ic

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

31.08.2024 07:57
#2
Huvitav, et hinnakirjas ei ole karavanil märgitud hallvee ega reovee teemat, küll aga on eraldi välja toodud reovee purgimine 10€? Kas siis kämpa koha see purgimist pole? Ja 10€ vetsu tühjendamine on suht kallis, euros saad paari euro eest tühjenduse, kassetipesu ja wc keemia. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

03.09.2024 15:26 - 03.09.2024 15:27
#3
punkel kirjutas: .... euros saad paari euro eest tühjenduse, kassetipesu ja wc keemia. 

Saad sa konkreetsem olla. 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 03.09.2024 15:27 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

03.09.2024 21:38 - 03.09.2024 21:39
#4
Viimati muutis: 03.09.2024 21:39 punkel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

05.09.2024 13:17
#5
punkel kirjutas:
kaminahi kirjutas: Saad sa konkreetsem olla. 

Jah ikka saab, euros = Euroopa kõnekeeles

 Ma küsisin selle 2 eurose masina kohta. Ma olen selliseid kohanud, kord ka tarvitanud, aga ma ei ole neid kohanud mujal, kui suurtes käpingutes. Sa avalda oma rehkendus, mis ajaga meie Saare paadiküla selle investeeringu ka tulusse tõsta suudaks.
 Olen hakanud tähele panema, et hindade üle sarivingujad ise sugugi mitte mitte odavad mehed ei ole.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

05.09.2024 14:59
#6
kaminahi kirjutas:  Ma küsisin selle 2 eurose masina kohta. Ma olen selliseid kohanud, kord ka tarvitanud, aga ma ei ole neid kohanud mujal, kui suurtes käpingutes. Sa avalda oma rehkendus, mis ajaga meie Saare paadiküla selle investeeringu ka tulusse tõsta suudaks.
 Olen hakanud tähele panema, et hindade üle sarivingujad ise sugugi mitte mitte odavad mehed ei ole.
Jeebus maria, sa nagu mingi eilane. Kui masinaga kannatab 2€ eest toimetada, siis miks tavaline kallamine maksab 10€ või arvad, et koguvad 2 eurose masina jaoks raha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

05.09.2024 15:44
#7
punkel kirjutas:
kaminahi kirjutas:  Ma küsisin selle 2 eurose masina kohta. Ma olen selliseid kohanud, kord ka tarvitanud, aga ma ei ole neid kohanud mujal, kui suurtes käpingutes. Sa avalda oma rehkendus, mis ajaga meie Saare paadiküla selle investeeringu ka tulusse tõsta suudaks.
 Olen hakanud tähele panema, et hindade üle sarivingujad ise sugugi mitte mitte odavad mehed ei ole.
Jeebus maria, sa nagu mingi eilane. Kui masinaga kannatab 2€ eest toimetada, siis miks tavaline kallamine maksab 10€ või arvad, et koguvad 2 eurose masina jaoks raha?
Jäta see teiste rahakotis sorimine ja tee oma asja. Iga mees teab ise, mis hinnaga mida müüb ja ostab. Ainult üks ving sul. Pealegi,  sinu rehkendustes on alat vähemalt pooled tegurid puudu.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

05.09.2024 23:00
#8
 Mina olen sellise masinaga toimetanud Saksas suvalise väikelinna raudteejaama juures parklas.
Sinna oleks mahtunud umbes 8-10 matkakat parkima. 
Sel hilisõhtul oli seal ainult 1 seismas. Asfaldiplats, jooned maas. Tõsi, laiemad kui meie parklates.
Pole ka ime, raudtee 10 meetri kaugusel. Ise seal küll poleks ööseks jäänud. 

Aga.. minu arvates on ka 10.- EUR lihtsalt tühjendamise eest liiga krõbe hind.
Meil on millegipärast levinud arvamus, et eraomanik võibki küsida, mida tahab. Juriidiliselt võibki.
Aga kui küsid liialt, ole valmis ka kriitikaks. Iga kriitika pole veel vingumine.
Mind saab ümber veenda, kui keegi näitaks neid kulude-tulde arvestusi. 
Aga julgen hea konjaki peale kihla vedada, et konjak jääb lõpuks mulle.
Meie ürituse korraldajad ilmselt teavad päris hästi, mis sellise tonnise konteineri utiliseerimine maksab ja kuidas käib.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

05.09.2024 23:50
#9
Mis asjapulk sa selline oled,et kõik sinu järgi peab käima? Mis see sinu asi on mida ma vingun ja mida mitte. Jube lahe oli foorum, kui sa kuskil ära olid, mine jälle kuhugi, siis ei pea sinu arusaamatuid kommentaare lugema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

05.09.2024 23:53
#10
Minu eelmine postitus oli kaminahjule aga see krdi foorumisoft sõi tsitaadi ära. Krt aru ma ei saa, peaks nagu lugupeetud klubi olema aga foorum on nagu vana lombakas kronu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

06.09.2024 06:59
#11
Kas sa päriselus suhtled ka nii, et enne kaasvestlejale vastamist kordad üle tema just äsjaöeldud lause? Ilma tsiteerimata ei ole võimalik foorumit kasutada, viidata teksti alguses, kellele see on mõeldud- lgp see ja too? Kas on väga keeruline teha ctrl-c ja ctrl-v konkreetsest lausest või sõnast? Peaasi, et saaks vinguda...
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

06.09.2024 12:19 - 06.09.2024 13:26
#12
punkel kirjutas:  Jube lahe oli foorum, kui sa kuskil ära olid, ....

Pole ma kusagile ära olnud, aga midagi lahedat pole ma sinult eales siin näinud.   Ainult ving. Sa vingud isegi oma printimis postituste peale. Lahe :)
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 06.09.2024 13:26 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

07.09.2024 09:12
#13
Arvo.A kirjutas: Kas sa päriselus suhtled ka nii, et enne kaasvestlejale vastamist kordad üle tema just äsjaöeldud lause? Ilma tsiteerimata ei ole võimalik foorumit kasutada, viidata teksti alguses, kellele see on mõeldud- lgp see ja too? Kas on väga keeruline teha ctrl-c ja ctrl-v konkreetsest lausest või sõnast? Peaasi, et saaks vinguda...
Foorum ja päriselu on kaks erinevat asja, foorumis räägivad erinevad inimesed erinevatel aegadel ja selleks, et lõimes aru saada, kelle vastust kommenteeritakse, selleks ongi tsiteerimine. Tsiteerimise kohta olid omalajal isegi soovitused ja õpetused olemas. Tänasel päeval ei oska suur osa kasutajaid isegi emaile tsiteerida, mis siis veel foorumist tahta. Imelik arusaam on teil vingumisest, kui vigadele viitamine on vingumine, siis minu pärast olgu see vingumine ja vingumine on vajalik, et asjad korda tehtaks.
PS! Huvitav, et kõige targemad on windowsi mehed ja kukuvad teisi kasutjaid õpetama, kuid üks või teine asi käib aga sellest muidugi aru ei saada, et on olemas ka teisi OP süsteeme.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

07.09.2024 09:23
#14
Punkel, kas sa sellest aru saad, et sa vingud igas süsteemis? 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

07.09.2024 13:55 - 07.09.2024 13:58
#15
Kurask, te kaks olete nagu mingid eided. Saage kokku ja lööge omal kulmud kõveraks või kaduge peldiku taha ja taguge pihku kuni pinged on maha saanud. Kõrini on teie kräunumisest.

Aga et teemas püsida, siis on kümnekas peldiku tühjendamise eest minu arvates ka palju.  
Viimati muutis: 07.09.2024 13:58 boob.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

07.09.2024 22:12 - 07.09.2024 22:21
#16
boob kirjutas: Kurask, 
 Ma püüan küll viisaka mehena  eideliku vingumise vastu sõna poetada. Mis selles eidelikku on ;)   Aga kui palju keegi millegi eest oma platsil küsib, jäägu see siin pooliku tõe põhjal soigumata. Aga ka sina ei saanud muidu. 
 Selle Saare paadiküla kohta on lugeda väga positiivseid arvustusi.  Edu neile, head inimesd!

PS. Ma tean näiteks Tenerifel, Los Cristianuses kohta, kus matkaautod lausa tänaval tasuta pargivad ja sealsamas ka tasuta purgivad. Keda meie teenuse pakkujat see peaks kottima, ...veelvähem punkeleid.

Mis on pistmist võõral inimesel, mis hinnaga keegi midagi müüb, mida oma kuulutuses avaldab...

Loll jauramine. Vastik, vastik.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 07.09.2024 22:21 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

08.09.2024 15:02
#17
kaminahi kirjutas: Mis on pistmist võõral inimesel, mis hinnaga keegi midagi müüb, mida oma kuulutuses avaldab...
Püüa nüüd aru saada, et kõik ei ole lambad, kes ennast igalpool pügada lasevad. Hea oleks, kui sa teienkord kommenteeriks teemat, mitte ei aja suvalist udu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

09.09.2024 08:17
#18
punkel kirjutas:
kaminahi kirjutas: Mis on pistmist võõral inimesel, mis hinnaga keegi midagi müüb, mida oma kuulutuses avaldab...
Püüa nüüd aru saada, et kõik ei ole lambad, kes ennast igalpool pügada lasevad. Hea oleks, kui sa teienkord kommenteeriks teemat, mitte ei aja suvalist udu.

Püsi oma teemades. Trükid neid piisavalt, aga kellele...
Siin paneb inimene üles tutvustuse igati mõnusast, viisakast, puhtast kohast ja kohe on kohal sinu vingumine, et sind pügatakse. Kui sa tead, kus sind ei pügata, sinna oma sitt tassigi. 

  Olen lõpetanud.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

09.09.2024 11:09
#19
kaminahi kirjutas: Siin paneb inimene üles tutvustuse igati mõnusast, viisakast, puhtast kohast ja kohe on kohal sinu vingumine, et sind pügatakse.
Ole hea mees ja loe uusti küsimust - Kas siis kämpa koha sees purgimist pole?  mis siin vingumist on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

09.09.2024 14:56 - 09.09.2024 15:06
#20
punkel kirjutas:
kaminahi kirjutas: Siin paneb inimene üles tutvustuse igati mõnusast, viisakast, puhtast kohast ja kohe on kohal sinu vingumine, et sind pügatakse.
Ole hea mees ja loe uusti küsimust - Kas siis kämpa koha sees purgimist pole?  mis siin vingumist on?


Õpetad mind lugema? Aga palun: 
"Huvitav, et hinnakirjas ei ole karavanil märgitud hallvee ega reovee teemat, küll aga on eraldi välja toodud reovee purgimine 10€? Kas siis kämpa koha see purgimist pole? Ja 10€ vetsu tühjendamine on suht kallis, euros saad paari euro eest tühjenduse, kassetipesu ja wc keemia."

PS. Kas sa suudaksid oma küsimused omale ise selgeks teha? 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 09.09.2024 15:06 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

09.09.2024 15:52
#21
kaminahi kirjutas: Õpetad mind lugema? Aga palun: 
"Huvitav, et hinnakirjas ei ole karavanil märgitud hallvee ega reovee teemat, küll aga on eraldi välja toodud reovee purgimine 10€? Kas siis kämpa koha see purgimist pole? Ja 10€ vetsu tühjendamine on suht kallis, euros saad paari euro eest tühjenduse, kassetipesu ja wc keemia."

PS. Kas sa suudaksid oma küsimused omale ise selgeks teha? 
Kuule kaminahi, kas sa oled alaarenenud või on lihtsalt loll komme foorumit risustada? Kui esimene, siis on asi selge ja põhjendada pole vaja aga kui teine variant, siis miks adminnid sind siit foorumist minema ei bänni? Eeldame, et sa kuulud teise gruppi, siis millises külakoolis sa käisid, et eesti keelt ei õpetatud või on vanusega kõik meelest läinud? Eesti keeles lõpeb küsilause küsimärgiga, said aru? See mida sina viitad ei ole küsimus vaid jutustav lause, antud juhtumil siis võrdlev. Kui sina liigitad sellise võrdluse vingumise alla, siis sa peaks ravile minema. Eesti Pank, riigiasutused jms ning peavoolumeedia avaldab igapäevaselt artikleid võrdluste kohta, kas need on vingumised? Näe siin vinguvad palkade üle  arileht.delfi.ee/artikkel/120320542/edetabel-vaata-missugust-tootasu-pakutakse-tanavu-koige-populaarsematel-ametikohtadel

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

09.09.2024 21:21 - 09.09.2024 21:23
#22
Rindlause, põimlase,  aga ära palun jätka oma jura,  kui suudad.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 09.09.2024 21:23 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Saare paadiküla

09.09.2024 21:53 - 11.09.2024 22:34
#23
Kirjutan oma selgitava arvamuse püstitatud teema ja selle "võrdluste" kohta. 

Huvitas mind see Saare paadiküla, lootes, et see on Saaremaal.  Vaatasin, ei üldsegi, hoopis Harjumaal. Lugesin arvustusi. Ainult viielised.

Aga karavanifoorumis kistakse ving üles. Nagu varemgi. 

Rõve.
 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 11.09.2024 22:34 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev