Ukraina reis

Ukraina reis

07.08.2011 21:52
#1
Mõne reisiga läheb hästi,selle reisiga oli ainult jama,tehnika lihtsalt lakkas töötamast.Bialystok-is läks ristmikul pidurdades puruks vasak esiketas,vaevalt sai punasega läbi.Siis surnuaia veeres sõitis mööda ainus eesti matkaauto ja tervitas signaaliga.Tellisin puksiiri ja viidi fordi teenidusse,10km sõitu 50EUR,seal lasti 3 tundi oodata (reedel ),et teatada rõõmusõnum:teisipäevaks saab osad ja tehti ka arve 1536slotti~380EUR.Ega midagi,lõin ketta minema,blokeeerisin vooliku ja sõit jätkus.Bensiinijaamas öösel õnnestus valgustuspost kõveraks tagurdada aga selle maksmisest pääsesin.Laupäeval aga läks ootamatult kardaanirist,sõit 10km/h.Nüüdsest ainult lausvihm,32km kuni Chelm-ni sai 2,5tundi sõidetud.Esmaspäeval sai nii rist kui ketas vahetatud ja 320slotti ~80EUR.Edasi ütles üles kuudi aku,CD boks,mobiiltelefon,külmik,esitule pirn,sulavkaitse.Nüüdseks on kõik korras v.a.CD boks mis on vana ja pole saadaval,tuleb vist uus USB pesaga raadio osta.Arvan,et hädad tulid lekkivast külgaknast,vett tuli ikka palju sisse tuli kalts kogu aeg akna all hoida.Sai Ukrainas 2 päeva viibitud ja teedega tutvutud.Sellist auku telgjoonega asfaltees mis terve MB600 või 800 seerija kaubiku neelas nägin esmakordselt 10x3m ja sügavust ~1m!Muidugi kõik augud veega triiki.~3,5 päeva läks jamade peale,midagi pisemat jama oli veel aga lõpuks olen õnnelikult kodus,avariiohtlikke situatsioone oli ka piisavalt,isegi enne Pärnut taheti esinurk ära ristida.Sõitsin rekka taga ~30m vahega,et möödasõitja ära mahuks,paremad rattad äärejoonest üle.Tee on vaba,vastutulijaid pole ja sõiduauto keerab otse otsa,keerasin täiesti teepervele,lisak pidurdas ees.Siin oli küll cm mäng aga kolakas jäi tulematta.Kui midagi ikka tahab nässu minna siis ta ka läheb....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ukraina reis

09.08.2011 02:16
#2
Karm reis oli siis. Aga usu mind, pärast on veel hea meenutada, millisest pas...st välja oled rabelenud. Minu vana buss pakkus ka iga aasta mõne kobedama üllatuse aga kuna olin selleks valmis, siis see reisi ei rikkunud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev