Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Atlas kämpimiskohtadega 04.05.2020 11:51 #1

Tere!

Loodetavasti piirid varsti avatakse ja saab taas liikuma. Plaan soetada endale maanteede atlas koos märgitud kämpimiskohtadega. Vaadates Reimo kataloogi, on neid erinevaid. Oskab keegi head soovitada? Eriti meeldiks atlas, kus ära märgitud ka tasuta ööbimiskohad. Huvitaks terve Euroopa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Atlas kämpimiskohtadega 04.05.2020 12:44 #2

Äpp park4night ja pole atlast vaja.Ise kasutan seda ja olen rahul.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Atlas kämpimiskohtadega 04.05.2020 13:30 #3

Park4night äpp või matkaauto gps. Mul on Garmini LMT 770-D. Selle saab panna näitama teele jooksvalt jäävaid kämpasi või sobivaid parklaid, bentsukaid, söögikohti jms. Arvestab auto mõõtmetega jne.

Üks paberkaart autos ei tee muidugi plaan C jaoks paha, aga põhivahendina on see ikka asi aastast 1990. Üleüldse on see matkaaautoteemandus kuidagi ajast ja arust. Paberkataloogid, värgid....... Kõik muud elualad on ammu selle relikti unustanud ja toimivad veebipoed teinud.
CNC freesimistööd 3D printimine Avaleht
Teistele meeldivaid postitusi:: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas ifffff.

Atlas kämpimiskohtadega 04.05.2020 18:51 #4

Päris hea on ka see: camping.info
WohnWagen, das ist abgekürzt WoWa

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Atlas kämpimiskohtadega 05.05.2020 09:56 #5

WoWa kirjutas: Päris hea on ka see: camping.info

See on tõesti päris hea, olen mõneski kohas käinud ja kogu info klapib enam vähem, Tundub, et võib usaldada.
Tänud!
Tervitustega,
Arvo
Rimor Sailer 700 TC

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Atlas kämpimiskohtadega 05.05.2020 12:10 #6

Tere!
Olen juba 6 aastat kasutanud Garmin 760 LMT-D navigaatorit (praegu müügil uuem 770 mudel). Olen selle navigaatori hingeelu ja võimalused korralikult selgeks õppinud ja minul muude asjade järgi väga vajadust pole olnudki. Lisaks sellele mida Iffff eile kirjutas, on minu meelest Garmini puhul suureks plussiks järgmised asjad:

1. Programm BaseCamp.
See on programm, mis võimaldab planeerida oma reisi arvutis valmis. Planeerimise käigus saab ette anda erinevaid parameetreid nagu reisi kõige kaugem sihtpunkt, päevane läbisõit, reisi alustamise eeldatav kellaaeg jne. Programmist näed ära kõik kämpingud mis teele jäävad, kõik vaatamisväärsused, kultuuriobjektid jne, samuti annab orienteeruva aja iga lõigu läbimiseks. Muudkui valid punkt punkti järgi. Kui oled reisi ära planeerinud, salvestad selle Garminisse. Kui siis õige aeg käes ja läheb sõiduks, valid Garminis oma reisi ja vajutad nuppu "mine". Ilma igasuguse edasise otsimiseta viib Garmin sind ühest punktist teise ja siis jälle edasi ja edasi. Ja reisi ajal võid "kõrvalepõikeid" juurde lisada.

2. Navigaatori andmebaas.
Garmin teeb koostööd sellise asjaga nagu ACSI kämpingute ühendus või liit... mis iganes ta on. ACSI ühendab endas umbes 3500 kämpingut Euroopas, neid kämpinguid inspekteeritakse perioodiliselt ja nendel kämpingutel on ka teatud kokkulepped. Garmin 760/770 navigaatorites on kohe eraldi klahv ACSI kämpingute otsimiseks ja sealt saab kohe vaadata huvipakkuva kämpsi infot nagu kui suur, kaugel meri/järv, kui kaugel ühiskondlik transport, kas on pood, söögikoht, kas lemmikloomad lubatud jne jne, kaasa arvatud kui suuri autoelamuid/haagiseid vastu võtab. Kui leiad, et kämping sobib, vajuta "Mine" ja kohe kalkuleeritakse sulle marsruut ja juhised sinna kämpsi… ei mingit aadressi sisestamist jne.
Lisaks ACSI kämpingutele leiab Garmin üles ka enamuse muid kämpinguid.

3. Camping Card ACSI.
Sama ACSI organisatsioon väljastab tellimise peale eraisikutele liikmekaarte ja mina olen sellise võtnud igal aastal (aastamaks on mingid 19.90 või midagi sellist). Selle liikmekaardiga saab kõikides ACSI süsteemiga ühinenud kämpingutes madalhooajal soodustust... õigemini ööbimine sellises ACSI kämpsis ACSI kaardi omanikule maksab kas 14, 16, 18, 20 või 22 Eurot sõltuvalt kämpsi tasemest. Selle hinna sisse kuulub matkaauto + 2 täiskasvanut. Rattad vees merevaadet muidugi ei anta kuid kokkuhoid võib olla oluline. Minul on olnud Horvaatias juhus, kus tavahind oli mingi 30+ Eurot ööpäev, minul läks 18 Eurot öö. Igaüks võib arvutada kui palju kokku hoiad kui kämpsis oldud öid tuleb kogu reisi jooksul nädalat kaks-kolm.

Paberversioon on aga ikkagi ka veel autoelamus :)


Ilusat suve!

Urmas
Teistele meeldivaid postitusi:: Priit Peljo, 867

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Atlas kämpimiskohtadega 05.05.2020 21:14 #7

kasuks on ka Home
Muidu Garmin (Garmin 760/770) navigaatoris on ka olemas. Suureks plussiks on see, et neil olemas nutitelefoni äpp, maksab vist 5 € aastas.
Korralik andmebaas adekvaatse infoga
Teistele meeldivaid postitusi:: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev