Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Peraküla-Nõva ranna RMK 19.09.2021 18:43 #1

Tere
   Nõva (Peraküla) rannas käinud alates 2001 aastast, viimased kuus aastat juba kämperiga. On olnud häid ja hulle aegu. Hull oli siis kui paar aastat lasti seal surfilaagrit teha. Olen seal ka mitmeid kordi väljamaa kämpereid kohanud ja nendega juttu ajanud. Kiidavad ja imetlevad, puhas, vetsud, lõkkekohad jms. Üks sakslane näitas kunagi reisiraamatut kus Baltikumi kämbid ja muud kohad ilusasti peal. Haapsalu-Dirham-Peraküla-Padise jne.
   Nüüd aga on ilmunud täiesti arusaamatu keeld-korraldus RMK poolt mis A4 lehel ülesse riputatud : 01.06-31.08 on keskmisest parklaplatsist kahele poole kulgevatel teedel matkaautode parkimine KEELATUD ! Ainult keskplatsil lubatud. Keskplatsil pargivad enamasti randa tulnud ühepäeva külalised, üleöö olijad ikka külgteedel, seal ka vetsud ja grillikohad. Ruumi on alati matkaautodele jätkunud. Keskplatsile oma lauda-toole ja grilli ülesse ei pane ju.
Saatsin kohe ka RMK-le küsimuse sellise korralduse mõttekuse kohta. Ootame siis vastust ja kui mõistlikku selgitust pole ja mingi ametnike luulu siis peaks küll Klubi juba ametlikuma järelepärimise tegema.
Arvo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev