AirTag (iPhone)

AirTag (iPhone)

29.06.2024 22:01
#1
Langesin sõbra reklaami ohvriks ja ostsin ka endale eelolevaks reisiks AirTag-id jalgratastele. Trükkisin väiksesed karbikesed ja kinnitasin kruvidega pakiraamikronsade külge. Loodame et neid kunagi vaja pole. Kui kellegile peaks sobima 60mm laiusega karbike, siis panen stl file ka foorumisse.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: AirTag (iPhone)

30.06.2024 02:22 - 30.06.2024 02:28
#2
Ma siiski oleks ettevaatlik ja kasutaks lisaks muid turvavidinaid - kaasaegsed airtagid annavad ka vargale märku, et "sul on võõras airtag läheduses" ja siis pole raske see leida ja eemaldada. Või oligi idee Amsterdami 500m rattaparklast leida oma ratas piiksu järgi üles?

Muidu olen ise ka kaalunud airtagi hankimist asjade träkkimiseks kuid see priva teema on plaani ära lörtsinud. Nüüd on tõesti mõte ainult kodus kadunud võtmeid otsida : (
Viimati muutis: 30.06.2024 02:28 kedambarai.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: AirTag (iPhone)

30.06.2024 09:39
#3
kedambarai kirjutas: Ma siiski oleks ettevaatlik ja kasutaks lisaks muid turvavidinaid 
Jah, mul ongi päris korralik rattalukk ka aga ma arvan, et see vennike kes seda AirTagi scannab, pigem loobub, kuna seda karpi kohe kätte ei saa ja ajaliselt oleks keeruline ratas varastada ja siis AirTag eemaldada. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev