Sääsevõrgu renoveerimine

Sääsevõrgu renoveerimine

29.09.2020 11:36
#1
Kuna ma selle "sääseukse" juba maha võtsin, siis kas on mingit moodust kuidas sääsevõrku renoveerida? Tundub, et eelmine omanik on sellega natuke kehvasti ümber käinud ja osad kohad on väljaveninud ja tänu sellele siis ka nn uued voldid sisse volditud, mis teised kohad on ka tänu sellele väheke paigast ära voltinud. Äkki kannatab aurutada või triikida? Uue saaks muidugi ka Hiinast tellida aga seal on kogus päris jube mida korraga peaks tellima :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sääsevõrgu renoveerimine

30.04.2021 21:26
#2
Tõmbaks selle vana teema jälle ülesse, kohe kohe on sääsed pltais, mul aga kortsus sääsevõrk ja uut ei ole veel tellinud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sääsevõrgu renoveerimine

01.05.2021 00:02
#3
Volte pole taastanud aga ukse olen eest võtnud ning katkenud nööri taastanud. Keeruline töö ei olnud. Salmoga kalale kauplusest müüja vana juut andis 100 meetrisest pakendist sobiva mõõduga nööri meetrise jupi (raha ei võtnud ütles ega keegi peale ostmist seda ju mõõtma ei hakka... :) ) ning kodus ta tehtud saigi.
Arvan, kui ukse maha võtad, siis vajad triikrauda.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sääsevõrgu renoveerimine

01.05.2021 20:48
#4
Mina olen ka nöörid ära parandanud algul oli päris korralik pusimine, aga lõppuks mitme inimesga kes teevad kaardinaid ja muud peenikest päpputööd sai asi korda. Aga voltide kohta ei oska midagi öelda .Kui nööri lahenduse kohta abi vajad siis saaksin aidata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sääsevõrgu renoveerimine

02.05.2021 10:28
#5
Mul on probleem rohkem võrguga, kui nööridega.

 

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sääsevõrgu renoveerimine

02.05.2021 12:43
#6
Kirjutasin ju - triikraud.
Pead ukse eest ära võtma, nöörid lahti laskma ning hiljem nöörid õigesti tagasi panema.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sääsevõrgu renoveerimine

02.05.2021 13:15
#7
Ma katsetaks enne aurutriikrauaga seda asja, kergelt auruga üle ja siis kokku lükata, äkki saab hea :)
nr 921

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev