Kuidas saab sääsevõrgu ukseraami "kätte"

Kuidas saab sääsevõrgu ukseraami "kätte"

29.09.2020 09:54
#1
Niginate ja naginate likvideerimine jätkub ja praeguseks olen avastanud, et välisukse sääsevõrgu raamikinnitus on kergelt lahti ja ilmselt kinnitus kruvid/mutrid kolisevad. Võtaks selle raami eest ära(või keeraks kinni) aga kuidagi ei leia kohta kust asjale läheneda. Ülemised plastikud on raami enda kruvidega kinni, ja kuskilt mujalt läheneda ei õnnestu. Äkki on keegi seda malli raami eest ära võtnud ja oskab mu õigele suunale juhatada?

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saab sääsevõrgu ukseraami "kätte"

29.09.2020 10:19
#2
Bürstneril on piklikud nagadega kiilud mis on surutud ukse ja külgseina vahele. Tugevalt tõmmates sain lahti. Olin samuti naginat eemaldamas.
Minu bussil tekib probleem sellest kui keegi lööb avatud võrguga ukse kinni. Siis surub ukse lingiga võrguraami oma kohalt minema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saab sääsevõrgu ukseraami "kätte"

29.09.2020 10:22 - 29.09.2020 10:24
#3
Seal kus sul on nooled näidatud peaks olema katted võta need ära ja seal alla on kruvid. Lisaks alla treppi osas pead lahti kruvima ka selle võrgu soones olevad kruvid ja pikki serva peaks olema sellised plastikust soonde minevad detailid need pead lihtsalt tõmbama sealt soonest välja. Minu autol on vähemalt selliselt. Arven, et enamusel on midagi taolist.
Viimati muutis: 29.09.2020 10:24 Ugri.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saab sääsevõrgu ukseraami "kätte"

29.09.2020 11:29
#4
No on see insener ikka idioot olnud. Asi käib lihtsalt kruvidega posti külge aga kruvi ei keerata mitte läbi raami vaid raamile on tehtud vertikaalne "prigu" mida mööda siis kruvi taha lükatakse. Krt oleks võinud ju posti sisse augu teha ja seal lasta kruvikaga keerata, hiljem pannud punni peale. Igatahes lahti sain sedasi, et kuna pakk natuke liikus, siis avastasin, et raam liigub ülesse, lasin paku lahti ja sain raami liikuma, natuke dela tehniki ja sain raami kätte. Eks nüüd peab nuputama, mis seal raamis seaalselt kolises. Ja raami ning posti vahele saab kindlasti nüüd tihendi kleepida. Tänud kes kaasa mõtlesid.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev