Katuseluugi jms. tihendamine.

Katuseluugi jms. tihendamine.

15.10.2014 13:10
#1
Tere.

Viimase kolme aasta jooksul on juba kahel korral olnud probleem tilkuva katuseluugiga. Lekib kere ja luugi vahelt.
Ikka luuk maha ja olen kasutanud erinevaid happevabu silikoone. Nüüd jälle loik toas :angry:
Espakist avastasin aga sellise teibi:
vimeo.com/49876009
Mis rahvas arvab kas tasub proovida? Kui ei siis ehk veel mingeid nippe.

Parimat Peeter.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

15.10.2014 15:43
#2
Silikoon meeldib varestele, seepärast ehk hakkabki tilkuma. Proovi teipi.
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

15.10.2014 20:55
#3
Tihti soovitatakse foorumites mingit klaasiliimi silikonide asemel. ma ise kahtlustan et need tooted mida müüakse ehituspoes on rohkem maja kui vibreeriva auto jaoks mõeldud ja sellest tulenevalt ei kesta eriti. Aga kui oled juba nn. autosilikone proovinud siis pole viga selles.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

15.10.2014 20:56
#4
Kui tahad katuseluuki tihedaks saada siis kasuta liimtihendus massi mis on UV kindel.
Tavalised silikonid ei ole UV kindlad, auto katus koguaeg päikse käes!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

15.10.2014 22:09
#5
Uurisin just garaazis. Leidsin mõlemad varemkasutatud tuubid üles. Tegu mõlemal korral auto remondis kasutatavate liim- hermeetikutega. Aga jah UV kindlad pole vist kumbki.
Oskab keegi soovitada kust kiirelt leian sobiva hermeetiku. Ehk ilm laseb veel sel aastal ära teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

15.10.2014 22:38 - 15.10.2014 22:40
#6
Võid matkasuvilast küsida neil peaks kindlasti olema. Ise ostsin endale würthist, pole eriti populaarne toode kas just igas müügipunktis just on. Olen näinud ka Tartu espakis müügil sellist asja.
Viimati muutis: 15.10.2014 22:40 muhkam.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

16.10.2014 08:18
#7
Mu auto luuk pandi ka mingi Würthi mastiksiga, mis liimib peaaegu kõike kõige külge. Sseda vist on musta ja halli, aga nime ei mäleta. Musta värvi versiooni samast tootest olen näinud ka saksakeelses tuubis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

16.10.2014 09:20
#8
Würthi liim+tihendusmass peaks sobima. Oleme seda kasutanud pikaajaliselt katusetöödel ja vihmaveesüsteemide ühenduskohtadel.
www.wuerth.ee/kataloog/index.html#279/z

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

16.10.2014 12:51
#9
Mina kasutasin sellist asja.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

16.10.2014 13:56
#10
Kus seda Tallinnas müüakse? Würth ise müüb ainult lepingulistele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

16.10.2014 20:39
#11
Würth müüb ka eraisikutele ka asju kui kaardiga maksta. Sularaha nad ei taha. Eraisikule ei ole muidugi hind nii hea kui lepingulisele kliendile.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Katuseluugi jms. tihendamine.

16.10.2014 23:31
#12
Silikooniga seda luuki pidama ei saa.

Mina kasutan juba aastaid Muhkami poolt soovitatule sarnast toodet. Pakendil on tekst Tiivistemassa ja pildil näha, et kasutatakse näiteks katuseplekkide tihendamiseks. Tegu on sisuliselt toorkummiseguga, mis liimib pagana hästi ja ära kivistudes jääbki pehme kumm. Ei karda vibrat ja on lisaks UV kindel. Würthis on saada halli ja musta. Samas eelistab Würth lepingulisi kliente. Sularahamüüki nad ei tee.
Oma 20 aastat olen lamekatustele antennimastile auke uuristanud ja siinai pole mult tilkuva katuse remondiks trahviraha küsitud. Seda möginat olen kasutanud väga paljude tööde juures ja alati rahule jäänud.
Teine toode, mida soovitan on Sikaflex. Müüb teda Ranamerk. Sikaflex on väga popularne meremeeste seas. Nemad ei saa iga jamaga oma asju liimida ja tihendada. Endal Sikaflexiga kogemused puuduvad. Võtan juba 2 kuud hoogu, et proovin ära.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev