Wc.

Wc.

18.10.2020 17:44
#1
Ehk oskab keegi nõu anda. Wc potti ei tule vett kui nuppu vajutada. Lihtsalt lõpetas koostöö. Mujalt tuleb ilusti ja pump hakkab kohe tööle. Aga potti vett ei tule.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

18.10.2020 18:38
#2
Kui kassett välja võtta siis peaks poti all paistma klapp vooliku vahel.
Nuppu vajutades peaks klapp avanema ja voolikust vesi edasi potti voolama.

Kas klapp töötab ? kas voolikus vesi liigub ? lekib kuskil ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

18.10.2020 20:06
#3
Ei paista,et lekiks. Klapi töötamises pole kindel ja klappi ainult näen aga ligi ei saa. Kui pott eest ära võtta siis saab klapi kätte. Aga kuidas potti eemaldada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

18.10.2020 20:20
#4
Selle klapi toimimseks peaks olema 3A kaitse,kui kassett välja võtta saab kaitsmele ligi.On olnud juhuseid kus kaitsme pesa on oksüdeerunud olnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

19.10.2020 00:31
#5
Kasetti luugist näed üleval 3 või nelja kruvi mis potti kinni hoiavad.Keera need välja pott tuleb ülespoole tõmmates välja,äärel on ka väike serv mis takistab üles minemist.Kahekesi pusides saab kätte.(üks üleval teine all)
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

19.10.2020 21:54
#6
Värskeveri kirjutas: Ehk oskab keegi nõu anda. Wc potti ei tule vett kui nuppu vajutada. Lihtsalt lõpetas koostöö. Mujalt tuleb ilusti ja pump hakkab kohe tööle. Aga potti vett ei tule.

Mul oli sama jama, kaitsme klemmid olid oksüdeerunud. Kas sul muidu tuli põles ja nüüd enam ei põle? Iseenesest oli mul veel see rohelise juhtploki klemmid ka oksüdeerunud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

19.10.2020 22:14
#7
Vaata ka lülitit, vahel, peale mitmeid "närvilisi" vajutamisi võivad lüliti klemmid nihkuda ning signaal ei jõua pumpa pärale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

22.10.2020 19:42
#8
Jõudsin täna nii palju selgusele ,et potini ei jõua vool. See tähendab seda siis ,et tuleb kahe soonega juhe mis läheb edasi suureks puntraks. Mingid juhtmed poti klappi ja mingid lülitisse ja midagi on andurite omad. Aga miks ei tule voolu ja kust ta alguse saab ei tea. Veesurve pumba juures on mingi imelik elektronplokk. Kas toide peab sealt alguse saama või ei ?
Katsun lähipäevil proovida otse vooluga. Kui siis avab klapi siis vist lihtsam otse uus vool võtta kusagilt.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

26.10.2020 20:54
#9
Ma ei tea mis peller sul on aga vaata korra selle venna videot, seal on ahela kontroll olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

27.10.2020 06:12
#10
Peller?
Kui sinu elamises on peller, siis ei pea seda teistele kuulutama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

27.10.2020 08:34
#11
Arvo.A kirjutas: Peller?
Kui sinu elamises on peller, siis ei pea seda teistele kuulutama.

Nojah, sul ju pole, pead vaeseke kaubanduskeskustes käima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

27.10.2020 13:50
#12
Arvo.A kirjutas: Peller?
Kui sinu elamises on peller, siis ei pea seda teistele kuulutama.

Kuhu lähed , sõber A. ? " Kemmergiine Klosette Peldiksoni juurde !" : tuli kiire vastus.

mugandatud algallikast www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?20
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Wc.

28.10.2020 20:44 - 28.10.2020 21:31
#13
Teema väline kommentaar ;)

Eks see sõnade/terminite kasutus on nagu on, mul hea sõber ütleb oma lukslusliku haagissuvila kohta kuut (ja ma üldse ei pahanda), mina oma algelise haagissuvila kohta kunagi sellist sõna ei kasuta. Inimesi on erinevaid B)

Pilt minu silmis matkakast, kus "kuut"(köök, voodi, külmik olemas) + kaubaruum + peldik(kuudis seda ei ole).

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Viimati muutis: 28.10.2020 21:31 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev