Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

27.05.2022 19:29
#51
dodge kirjutas: No aga vaktsineeritud ju ei nakatu. Või olen ma millestki valesti aru saanud?
Kust sa seda võtad? Ei tasu kõike uskuda.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

27.05.2022 20:00
#52
Ivar Kalev kirjutas:
dodge kirjutas: No aga vaktsineeritud ju ei nakatu. Või olen ma millestki valesti aru saanud?
Kust sa seda võtad? Ei tasu kõike uskuda.
 
Just, me ka korralikult vaktsineeritud, aga ikkagi õnnestus märtsis tõbi külge saada. Vaktsineeritud palju suurema tõenäosusega ei viska lusikat päris nurka ( ega satu haiglasse). Mul oli palavik 4 päeva, max 38.1, köhisin 3 nädalat ja teatav jõuetus on siiani.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

27.05.2022 22:24
#53
Nojah. Mina eriti ei usu keskharidusega kinnisvaramaaklerit ja
seoses sellega pole endale lasknud ka süstida valitsuse poolt nõutud aineid.
Seega polnud see gripp midagi uut minu jaoks. Kaks päeva, nagu ikka.
Aga pärast seda jätsin telefoni igaks juhuks koju ja käisin ikka mäel suusatamas.
Lollid on need, kes usuvad valitseva režiimi poolt rahastatud meediat.
See kõik on suht juhm propaganda, mida mina ei tarbi juba mitu aastat.
Mis omakorda on tervisele kindlasti kasulik. Prooviga ka ja te ei kahetse.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: mardus

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

28.05.2022 09:55 - 28.05.2022 10:01
#54
Ivar Kalev kirjutas: Meie pere oli õnneks ilusti vaktsineeritud, usun enamus osalejatest samuti. Tundub eile sain enam vähem terveks, ainult köhahood on jäänud ning uimane tunne.
Aga eks neid lamemaalasi on ka. Kahjuks neil viirusest jagusaamisega tavaliselt nii kergelt ei lähe, eelmise sügise kokkutuleku järel üks karavanisõber paraku vandus ka viirusele alla, puhaku ta rahus.

 
Võiks vähemalt siin foorumis sõna lamemaalane ära unustada..

Mul on kahjuks palju "lamemaalastest" sugulasi.Paljud 100% vaktsiinivabad.
Isa naine- pole kordagi Covidis olnud, aga kaitseb ennast maski ja vabatahtliku isolatsiooniga. Samas sõidab Paidest Tallinnan,i ilma et oleks haigeks jäänud. Väidab, et tema perearst keeldus talle süsti tegemast, kuna tal on nii palju haigusi.
Tema vanem tütar, koos oma mehega. Talisuplejad juba 5 aastat. Covid põdemine 0.
Minust aasta noorem onutütar. Põdemine 0. Haigestunud on elukaaslane ja mitmed töökaaslased. Külge ei hakanud.

Minu keskmine tütar, koos elukaaslasega. Ootas 3 last, solidaarsusest ei teinud ka mees. Sai Covidi  lapsega sünnitushaiglast tulles. Võtsid aga pidevalt imuunsüsteemi tugevdamiseks C vitamiini ja Tsinki. Tütar põdes 2 päeva, mees kolm. (kasutasid ka ravimit, mida isegi nimetada ei tohi)
Tütre ema vend. Vene aegsest Sorvo ametnikust väikelinnas-Riigikohtunikuks. Vaktsiinivastane. Tarbib samuti väidetavalt imuunsüsteemi tugevdamise preparaate.
jne.

Vastukaaluks oma naine, kolm vaktsiini ja 0 ametlikku põdemist.
Minu õde koos elukaaslasega. 2 vaktsiini ja 0 põdemist, kuigi töökaaslased olid haiged korduvalt.Samuti üks tema  lastest, kes jällegi oli vaktsimata ja põdes kergelt, erinevalt sõjaväelasest vaktsitud abikaasast.
Naise vend koos oma naisega . Viimasel vaksineerimata noorem õde, vaktsiinivastane. Töötab suurlinnas sotsvaldkonnas, kordagi põdemata. Tema vaksimata 25 aastane tütar, põdes "raskelt ja kaua", ainsaks tunnuseks maitse ja lõhna kadu paariks nädalaks ja paar päeva köha alguses.
Naise vend ja tema naine põdesid aga pärast teist vaxi mõlemad.
Naiseõde- põdes pärast teist vaktsiini. Kegelt.

Seda rivi võiks jätkata ja jätkata. Ise vaxitud ja veel kehtib ka põdemise tõend, nii et Lätti saab ;) Ainult et nädal pärast teist vaxi oli kohutav olemine. Rõhk oli nii nagu talle parasjagu meeldis, pump jukerdas ja läks korduvalt olematu koormusega rütmist välja. Ja nii mitu nädalat.
Kolmas vax nii ei teinud, varsti hakkab tõend kehtima.

Ehk siis inimene harjub igasuguse asjaga.

Minul isiklikult sellesse tõhustusdoosi usku ei ole, kuna see vaktsiin on juba nii vana valemi järgi ja uued tüved kõvasti uuemad.
Mul on ainult üks põhjendus- gripivaktsiin ennustatakse ja toodetakse uus igal aastal 4-5 juba olnud tüvega, lootuses, et mõni läheb kokku tulevase gripiga.

Aga MITTE KEEGI ei ürita müüa eelmise hooaja gripivaktsiini. Lähevad lihtsalt hävitamisele. Huvitav küll, miks?

Olen valmis tegema ka neljanda vaktsiini, aga tingimusel et see on uus ja värske valem, mitte 2 aastat vana retsepti järgi toodetud.

Täpsustaks veel nii palju, et suurem osa neist "vaktsiinivastastastest" pole vastu mitte vaktsiinidele üldiselt, vaid sellele ollusele, mida Covid vaktsiiniks nemetatakse.
 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 28.05.2022 10:01 eavp.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: mardus, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

28.05.2022 20:32 - 28.05.2022 21:24
#55
Loen, teema pelkiri, karavanide kokkutulek, kuhu kahjuks ei saanud seekord tulla, kuna pole eestis, siis arvasin, et saan siit lugeda toredaid muljeid, tutkit, mitte s...ugi, jutt ainult sitt ja meditsiiniline, gripp jne. TEHKE SELLEKS ARUTELUKS TEINE TEEMA PLEASE! Kirjutage pigem siin lahedaid häid kogemusi palun.
Head puhkust, kuidagi ei soovi siin saidil väga enam sõna võtta, üks viun ja ving....krt olge positiivsed (häbi juba olla eestlane, kui seda loen)!
Kõike head, positiivsed reisusellid!
Tervitused Krk saarelt :)
 
Viimati muutis: 28.05.2022 21:24 WoWa.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm, toto, mardus, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

30.05.2022 22:02
#56
Aga kes juba nii lammas on, et usub kõike mida meedia räägib, võiks ju ikka selle va näomaskiga ringi käia ometigi.
Mina pole kunagi seda omale näkku pannud, kui keegi hakkab poes mõlisema siis keeran käru pikali ja saadan kõik v....
Siiamaani on toiminud. Igaks juhuks soovitan ka tulirelva või vähemalt gaasiballooni ligi hoida. Põhiseadus lugege läbi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

30.05.2022 22:52
#57
Kes annavad siinsele foorumile näo? Postitajad siin foorumis? Jah, nii see on.

Kokkutulek oli äge, väheke proovisin seda ka kajastada;)

Kõik siin foorumis registreerunud saavad alati teha uue teema, endale sobiva kategooria alt.

Miks risustada oma "labase" kommentaariga teemasid? Et pildil olla ja targem välja paista? Miks? Tee oma teema, siin on sõna vaba.

 
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Kalmer

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

31.05.2022 11:09 - 31.05.2022 11:10
#58
Mehed, otsige omale omaduste foorum. Labatsege ja ülbitsege seal. 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 31.05.2022 11:10 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

31.05.2022 13:18 - 31.05.2022 13:55
#59
dodge kirjutas: Aga kes juba nii lammas on, et usub kõike mida meedia räägib, võiks ju ikka selle va näomaskiga ringi käia ometigi.
Mina pole kunagi seda omale näkku pannud, kui keegi hakkab poes mõlisema siis keeran käru pikali ja saadan kõik v....
Siiamaani on toiminud. Igaks juhuks soovitan ka tulirelva või vähemalt gaasiballooni ligi hoida. Põhiseadus lugege läbi.
 
dodge tundub kõva mees olema. Kujutan ette, kuidas peale ostukäru kummuli keeramist sekkub hilises keskeas ülekaaluline naissoost turvatöötaja, keda siis dodge lõuahaagiga kostitab.
Viimati muutis: 31.05.2022 13:55 Priit Peljo.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Rax75, Ivar Kalev, kaminahi, Imre, toto, Pikk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

31.05.2022 15:21
#60
sohk kirjutas:
  
dodge tundub kõva mees olema.   

Seda kindlasti! 
 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavanide 25.juubelikokkutulek 12.-15.mai 2022 Laukataguse Puhkekülas.

01.06.2022 01:47
#61
Paistab kõige haigemad on need "kes polegi haiged".
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev