Rattavõtme kinnitusklambrid

Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 15:14 - 16.06.2021 15:15
#1
Et rattavõti kuskil ei koliseks printisin hoidmiseks klambrid. Sobib  www.motonet.ee/et/toode/767066/MTX-Tools-Basic-liigendvoti-425-mm-12  
 

Lisan prtintimiseks vajaliku mudeli.

Lisatud failid:

Viimati muutis: 16.06.2021 15:15 punkel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 15:41
#2
Sellised juba ammu müügil
 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 16:01
#3
Kindlasti müüakse igasugu vidinaid ja pabulaid aga neid pead sa siis kas tellima või kuskil otsima, mina ei viitsi ei ühte ega teist teha, lihtsam on printerist soojalt võtta :) ja kusjuures ma pole kindel, et see just see mõõt on mida minul vaja on, see nn custom made on aga kindlasti just see mõõt mida minul vaja on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 16:53
#4
No ma lihtsalt valgustasin neid inimesi, kes pole veel omale 3d printerit soetanud ja ei saa kogu aeg foorumis oma geniaalseid leiutisi eksponeerida.
Mina näiteks kasutasin eeltoodud klambreid markiisi vända kinnitamiseks. Customist polnud haisugi, aga vänt püsis kinni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 20:39
#5
Vaata Arvo.A, kõikidel pole rahakott puuga kaelas nagu sul ja need inimesed otsivad võimalusi kuidas ühtteist oma väikeste käekestega ise teha aga sinusugused rahabossid, ei peaks seda rubriiki lugema, siit üldjuhul osta ei saa midagi.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: eavp

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 22:21
#6
Mis see tegemine maksab ? Pakutud poetoode maksab ehk 20 senti või allagi.
Mõne asja tegemine on ainuvõimalik lahendus sest pole saada või maksab palju. Samuti kui toode on ainuekseplaar ja oma leiutatud.
Mõni tegemine on mõistlik mõni selline, et võib kah aga mõni võib kõrvalt vaatajale arusaamatuks jääda.
Ju see viimane tegemine sinna kuulus ja Arvole võis nii tunduda Aga ega selle pärast kohe pea tatti pritsima.
Kes hindab hinda kes hindab aega. Ärgem nüüd pahandage. Võtke teine arvamus teadmiseks ja leppige, et on ka teine vaade asjale.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

16.06.2021 22:49
#7
2tk maksab 0,17€ Igasugu tundumusi saab normaalselt väljendada. Ma olen foorumimaailma pea 30a figureerinud ja Arvo.A taoliste mulin on muusika mu kõrvadele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

17.06.2021 01:35
#8
Arvo.A näidatud klambrid on peaaegu igas elekrtiinstalli tarvikuid müüvas poes letis olemas.
Hinda ei tea aga täna lasin just paar sellist maja seinale, et sinna kaabel külge kinnitada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

17.06.2021 08:59
#9
Ma küsiks, et kas rattavõti salongis on enesekaitseks , või on tegemist keskmisest suurema rattavhetuse huvilisega? :D
 
nr 921
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

17.06.2021 10:07
#10
Rainer kirjutas: Ma küsiks, et kas rattavõti salongis on enesekaitseks , või on tegemist keskmisest suurema rattavhetuse huvilisega? :D

 
See on garaaž

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

17.06.2021 13:29
#11
Kui nüüd päris aus olla, siis pildil olevad OBO Quick klambrid on mõeldud torudele. Nii teras, kui plastiktorudele. Nii et jääb arusaamatuks, miks neid müüakse elektritarvikute poes, nagu siin väidetakse.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

17.06.2021 13:33
#12
Kas need kaabli installatsiooni torule ei sobi?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rattavõtme kinnitusklambrid

18.06.2021 00:27
#13
Sobivad küll kaabli installi torule. 
Ja sobivad ka veetorule.
Elektrit mainisin põhjusel, et ma puutun elektritarvikutega kokku oluliselt rohkem kui santehnikaga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev