Minu minitreileri ehitus.

Minu minitreileri ehitus.

30.03.2015 09:33
#1
Tervitus!

Juhtusin kunagi kogemata sellele lehele ja jäid silma Meelise Teeardropi ehitusprojektid. Lugesin neid mitu korda läbi ja see oli niipalju inspireeriv, et tekkis mõte ka endale minitreiler ehitada. Sai netis seejärel kõvasti ringi tuuseldatud ja erinevaid teardropi pilte otsitud. Lõpuks leidsin sellise - nimetusena märgitud Expedition Trailer.





Kuna tegemist esimese sellelaadse ehtisega, siis võtsin eesmärgiks teha võimalikult lihtne haagis.Teisisõnu jätan ära haagise taga oleva köögiosa ning sisekappe teen ka minimaalselt. (Järgmine projekt siis juba suurem ja luksuskilum :) )
Lisan siia ka mõned enda haagise pildid. Tööjärg on jõudnud tuledeni. Jäänud veel mõned detailid raamile ja saan alustada põhja ning kere ehitusega.

Igasugused ettepanekud, ideed ja küsimused (kindlasti ka kriitika) minu projekti osas on igati teretulnud.














Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: ford, Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Minu minitreileri ehitus.

01.10.2015 21:58
#2
Hei!

Kas projekt on jätkuval töös, kui on, võiks ka edenemist näidata.

Küsiks ka, mis sillaga on tegemist?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Minu minitreileri ehitus.

02.10.2015 08:20
#3
Tere!

Projekt on kahjuks hetkel seiskunud. Võrreldes viimase pildiga on küll veidi edasiarenguid olnud.
Vahepeal sai soetatud väike kaubik ja tekkis mõte hoopis sinna väike matkaelamu ehitada.
Sild on ise ehitatud. Respo-st sai ostetud rummud ja need omavahel 50x50x5 toruga ühendatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev