Kontroller erinevate võimalustega Pi või Arduino baasil.

Kontroller erinevate võimalustega Pi või Arduino baasil.

25.07.2021 17:18
#1
Tahaks natuke oma bussile nn kellasid ja vilesid paigaldada ja neid siis monitoorida.
1. Elektriline kraan pesuveepaagile
2. Luukide kinni/lahti monitooring
3. Võibolla veel miskit(luukidele mootorid)

On keegi äkki mingit analoogi ehitanud? Arduinole olen ühtteist ehitanud aga ma pole kindel kas mootorite "errorit" saab ka kuidagi jälgida(näiteks kui solenoid ei sulgu). Pi signaali saaks autoraadiosse saata, kuid mulle tundub, et osad pudinad tahavad veel eraldi kontrollerit vahele või olen ma miskit valesti pihta saanud? Pi progemine oleks pythoni baasil suht paindlik ning saaks erinevaid andureid samaaegselt jälgida vs arduino nn ühetsükline ring. On mõtteid?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kontroller erinevate võimalustega Pi või Arduino baasil.

25.07.2021 20:22
#2
Elektriline kraan musta vee paagile sai juba aastaid tagasi soetatud. Kahjuks pole seda külge siiski pannud. Kas seda aga tingimata jälgida tasub, on päris küsitav. Kui kinni keeramise ajal midagi vahele jääb, hakkab kraan ju ikkagi lekkima.
Luugid ostad puldiga ning mootoriga ja vihmasensoriga. Siis ilmselt pole vaja jälgida?
Kuigi mulle meeldivad samuti igasugused elektrilised tehnilised vidinad, siis mida lihtsamaks elekter jätta, seda kindlam tunne on.

Lähemalt tuleb selle kohta postitus külmkapi teemasse, kuidas ehitada kapp ümber piesoelemendilt elektrilisele süütele ja milliste tagajärgedega see võib lõppeda.

 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev