Veelkorra USB-C pesadest

Veelkorra USB-C pesadest

02.06.2023 11:18
#1
Kuna minu Matkasuvilatest ostetud pesad korrekstelt ei tööta ja lähevad nn tagasiarvelduseks, siis olen jätkuvalt USB-C pesade otsingul. Üks variant oleks osta nn sigaretisüütajatesse käivad "pulgad" ja need siis ringi teha, et oleks süvistatud. Äkki on keegi viimasel ajal soetanud USB-C pesad, mis töötavad Apple uutemate toodetga ja ei tekita raadiohäireid?

Kangutasin ühe vanema "pulga" lahti ja sees on ikka päris pikk elektroonikaplokk, armatuuri vist isegi suure hädaga mahuks, kui normaalne korpus printida.

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

02.06.2023 12:57 - 02.06.2023 13:00
#2
suvilasse sai ühe 220v pesa asemele selline pesa. igatahes töötab, kui 220v on
www.movera.com/detail/index/sArticle/107107/number/9960923
Pakutakse ka teise tootja 12v versiooni, aga pole veel ostnud ja puudub seega ka kogemus. Seniks on seinal piisavalt 12v sigaretisüütaja pesasid.
www.campingwagner.de/product_info.php/info/p120399_Inprojal-USB-Doppelladesteckdose-C-A-fuer-System-10-000--schwarz.html
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 02.06.2023 13:00 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

03.06.2023 12:41
#3
Sai ostetud Noorest tehnikust USB-C ja praegused katsed näitavad, et töötab Apple seadmetega nii nagu vaja ja raadiohäireid esialgsel vaatlusel ei tekita(ilmselt tuleb veel kuidagi loomkatseid korraldada. Ainuke asja miinus on punane tausta valgus, mida mul magamistoas küll vaja pole, eks tuleb plastikust pimendused peale trükkida, kui liigselt häirima hakkab. Kuna kohapeal oli ainult üks pesa, siis sai enda tarbeks juurde tellitud, kui kellelgi huvi tekkis, siis netipoes näitab päris mitut tükki laos. 

Ilmselt saab selle USB-C pesa saaga normaalse lõpu, natuke jääb kriipima Matkasuvilate mudel, et ostetud asja eest raha tagasi ei anta, kui asi reaalselt ei tööta. Aga eks siis ostan mingeid kulumaterjale sealt :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

03.06.2023 13:06
#4
 

Ilmselt saab selle USB-C pesa saaga normaalse lõpu, 
et.wikipedia.org/wiki/Saaga
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

03.06.2023 19:10
#5
Saan aru, et keegi tegeleb tagajärjega: sobiva laadija leidmisega, mitte aga põhjusega: miks raadio ei mängi normaalselt. Meil kõigil kasutuses erinevad laadijad ja ka mul on usb-c kasutuses aga raadio mängib häireteta ning pole ma mingeid erilisi laadijaid ostnud ega trükkinud. Ikka poest ja need kõige tavalisemad. Samuti kasutan Apple kõik võimalike vidinaid ning kõik saavad laetud. FM-iga ei tohiks ju probleeme olla või keegi meist kuulab veel UKV-d ...  või oleks aeg armatuuri pealt kokku korjata kogu kola (telefon - ipad - raadio) ja selle asemel üks normaalne asi soetada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

03.06.2023 22:09
#6
Saan aru, et keegi tegeleb tagajärjega: sobiva laadija leidmisega, mitte aga põhjusega: 
Täitsa valesti saad aru. Siin foorumis olen korduvalt kirjutanud milles probleem. Raadihäired mõjuvad lällarile, Apple iPad Matkasuvilate pesaga ei lae. Ma arvan, et igaühe jaoks on normaalsus just see, mis temale armatuuril meeldib, minule meeldib maksimaalselt suur ekraan ja see normaalsus on mul soetatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

04.06.2023 05:40 - 04.06.2023 06:17
#7
Mis on kasu suurest riistast, kui väikene teeb sama töö. 
 /Puhja/
PS  Kuidas saab olla parim, mis ei  tööta Ah, keda see huvitab...
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 04.06.2023 06:17 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

04.06.2023 10:33
#8
Kle kaminahi, kas sa pole mõelnud pädevasse institutsiooni abi saamiseks pöörduda? Niisama teemasid kommnteerida viitab küll tuntud kõrvalekaldele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

04.06.2023 10:41 - 04.06.2023 10:49
#9
Kle kaminahi, kas sa pole mõelnud pädevasse institutsiooni abi saamiseks pöörduda? Niisama teemasid kommnteerida viitab küll tuntud kõrvalekaldele.

 

Mind kimbutab samuti ühest tuntud teosest tuttav haigus : "logorröa gradus gravis." ja veel raske kirjalik vorm.
 

Ilmselt saab selle USB-C pesa saaga normaalse lõpu, 
et.wikipedia.org/wiki/Saaga


 

Ilselgelt Sinu lapsepõlvekodu raamaturiiulis sellist raamatusarja ei olnud 

[img

 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Lisatud failid:

Viimati muutis: 04.06.2023 10:49 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

04.06.2023 13:07
#10
See "onu" kaminahi pidavat mitmeid foorumeid risustama ...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

04.06.2023 16:05
#11
Püüdke nüüd mõistlikud olla, inimene ei tohi pensionile jäädes tegevuseta olla :)

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

05.06.2023 22:16
#12
Taustavalgust andvad ledid saab ilmselt ellimineerida. Tuleb lihtsalt sisemusele ligi pääseda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

06.06.2023 10:12
#13
Taustavalgust andvad ledid saab ilmselt ellimineerida. Tuleb lihtsalt sisemusele ligi pääseda.
Tundub liimitud olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veelkorra USB-C pesadest

10.06.2023 00:03 - 10.06.2023 00:06
#14
Igast kruvist ja juhtmejupist loodud teemad on nauditavad saagad. Foorumi arendus.

Palun minu risustusi mitte arvestada.

Tervitusd Würzburgist.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 10.06.2023 00:06 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev