Palun abi haagissuvila valikul

Palun abi haagissuvila valikul

09.02.2018 02:12
#1
Tere

Mul plaan juba tükk aega suvila osta. Olen siit-sealt külajutte uurinud, aga tahaks asjaosalistelt endalt saada väärt infot kogemuste põhjal.
Tahaks põhjamaist varianti, millel oleks vesiküte ja parem soojustus, samuti oleme vaadanud eraldi voodiga, et ei peaks diivanit ja lauda kogu aeg kokku ja lahti lappama. Kas oskate öelda, mis laiusega Soliferide kaheinimese voodid on?

Kuna suvilaid väga erinevaid suuruseid ja hinnavahe ei ole märkimisväärne, siis kuidas nende suurematega liigelda, eriti just Eestimaa loodudses on? Kas pikematega on väga võimatu auklikel metsateedel sõita/manööverdada või on nad hea kõrgusega, et vastu põhja väga lööma ei hakka?

Teine küsimus, mis marki pigem soovitate, et ikka varuosi leiaks ja väga keeruline remontida ei oleks? Olen kuulnud head Soliferi kohta, kas 1995 pluss/miinus mõned aastad oleks hea valik? Naabrimees soovitas Dethleffsi, kas nendel ka vesiküte ja töökindlus sama?

Kas Tallinnas keegi ka haagissuvilate remondiga tegeleb, kui tekkib vigu, mida ise remontida ei oska?

Tänud iga nõuande eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Palun abi haagissuvila valikul

19.02.2018 19:37
#2
Keeruline on sellist abi pakkuda. Kellele ema ja kellele tütar.
Sinu jutust saan aru, et ega sa väga palju üle haagiste uste sisse käinud ei ole. Ja tegelikult on hinnad ikkagi seinast seina. Otsi mõni müüja kel rohkem haagiseid platsil, saad pisut parema ülevaate.
Tallinnas tegeleb nendega matkasuvilad.ee

P.s. Minu haagis on müügis ja asub Tallinnas. 555851OO
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Mart001

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Palun abi haagissuvila valikul

20.02.2018 01:19
#3
Minu andmetel oli mingi suurem kogu järelveetavaid müügil Pärnu maanteel enne Järve keskust ja Info Autot. Mine kohale ja vaata natuke seal platsil ringi. Saad mingi ettekujutuse, mis võiks meeldida.
Kuna kevadine kokkutulek pole seekord Eestis, siis sinna kohale minek pole nii mugav. Muidu oleks hea platsil ringi vaadata. Kuuleksid vahetult kasutaja, mitte müügimehe juttu. Või käid kevade saabudes mõne foorumi liikme pool kodus haagist vaatamas.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Mart001

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Palun abi haagissuvila valikul

25.02.2018 00:14
#4
Kui ostad, mis sa tast siis kohe lõhkuda tahad, et juppe otsid? Ma kasutan hetkel Hobby haagist aastaringselt, ainult Truma ahjuga, ilma vesi ja pōranda kütteta. Muidugi saame 220 vooluvõrgust juurdevõtta lisa puhuri jaoks. Aga palju siis talvel plaanis matkata on?
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo, Mart001

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Palun abi haagissuvila valikul

24.03.2018 00:06
#5
Tänud vastuste ja soovituste eest. Katsun siis siin Eestis enne kohapeal natuke ringi vaadata ja tutvuda erinevate haagistega ja siis ehk saavad eelistused ka selgemaks. Mis remonti puudutab, siis ega praegu kohe juppe ei otsigi, aga see ju ostes oluline, et oleks võimalik ka kohapeal remontida ja iga juppi ei peaks kusagilt kaugustest tellima hakkama. Levinumate firmade kuute peaks saama meie remonditöökodades teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Palun abi haagissuvila valikul

24.03.2018 11:08
#6
Need kuudid ikka tavaliselt omavad tuntud tootjate aknaid, uksi ja tehnikat. Probleem võib tulla kui nt mingi tundmatu firma aknad imelises mõõdus. Westfalia autodel on tihti enda lahendus külmkapile ja tagumistele istmetele nt .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev