Kasko kindlustus haagisele?

  • TartsK
  • TartsK avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Spetsialistist foorumlane
  • Spetsialistist foorumlane
  • Mida kaugemale, seda parem
  • Postitusi: 93

Kasko kindlustus haagisele?

19.05.2016 14:17
#1
Hei

Kas keegi haagise vedajatest on teinud oma haagisele kasko? Kui jah, siis mis seltsis?

Varasemalt olen ringi luusinud rendimajadega. Seega pole kindlustuse peale mõelnud. Nüüd aga soetasin omale täitsa enda haagise ja pean ütlema, et olen hämmingus! Haagise aastase kasko eest küsitakse samas suurusjärgus kindlustusmakseid kui uutele, 70K maksvatele autodele.

Miks ma kasko peale mõtlen, on seepärast, et umbes pool aastat enne müügitehingut kasutasin oma haagist rendilepinguga. Selle aja jooksul sõideti Võrus ühe kaupluse parklas stangelt nurk küljest ära ja ise manööverdasin katuseluugi kildudeks. Ja kasko oli kaunisti abiks. Häda aga selles, et ennem oli käru Soome registris ja sealne rühmakasko (lisaks kärule oli peremehel veel paar sõidukit samas lepingus) maksis kopikas üle kahesaja euro aastas. Eestis aga küsitakse aasta eest 600-800 euri :blink:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kasko kindlustus haagisele?

19.05.2016 16:52
#2
Kirjuta kasutajale Mereoja, äkki saab aidata :)
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kasko kindlustus haagisele?

19.05.2016 21:56
#3
Oman 3 aastat uut Hobby haagist. Pead natuke kodutööd tegema, Kallim pakkumine mida on tehtud on 1500 eur aastas, odavaim 300 eur.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • TartsK
  • TartsK avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Spetsialistist foorumlane
  • Spetsialistist foorumlane
  • Mida kaugemale, seda parem
  • Postitusi: 93

Re: Kasko kindlustus haagisele?

19.05.2016 22:27
#4
Aga ole hea ja avalda see mõistlik pakkuja koos viguriga kuidas saada selline hind. Äkki on keegi peale minu veel, kes vaatamata seltsi poole pöördumisele ja hinnapakkumiste küsimisele ei ole piisavalt kodutööd teinud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kasko kindlustus haagisele?

20.05.2016 11:46
#5
Alustuseks Mereoja Aive, kui hind tundub ikka kallis siis saab edasi uurida. Mina kokkutulekule ei tule aga Aive peaks ikka kohal olema. sikri@sikri.ee
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: TartsK

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev