Haagisuvila otsinguil

Haagisuvila otsinguil

16.07.2008 17:04
#1
see oleks minu hinnaskaalal ok.
mida arvate,et põhjamaa variant?
www.auto24.ee/webcache_kasutatud/036/auto_php-id=517036-www_auto24_ee.html
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

17.07.2008 14:51
#2
Sinu pakutud hinnaskaalasse mahuks ka Selline kenasti ära. Kas sellist mõtet pole peast läbi käinud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

10.09.2008 22:22
#3
Mis tähendab põhjamaa variant? Mul puudub igasugune kogemus haagiste osas. Kas kest on paksema soojustusega või küte on võimsam?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

11.09.2008 10:39
#4
No minul on üks põhjamaa variant. Seina paksus umbes 5cm. Õhemat on nagu raske teha.
Ehk ikka küttes vahe. Mul on vedelikküte. Radikat kogu käru ulatuses, ringiratast seina ääres. Nii ei saa külm seinast sisse. Vähemasti ei tunne seda. Kui on keskel õhkküte, siis ilmselt nurgad külmad.
Olen ka palju neid müügikuulutusi lapanud. Aru ei saa neist reklaamidest. No milline on gaasipliit põletiga ja ilma (müügikuulutuses-gaasipliit põletiga). Kas ilma põletita pliidil tuleb ise osta need.
Minu kärul igastahes puudub 220v valgustus statsionaarses versioonis. Kõik olemasolevad lambid töötavad 12v pealt. Muidugi on võimalus panna stepslist 220v laua/seinalmp ja siis müügi ajal kirjutada - valgustus 220v ja 12v.
Reklaamitud astmelauaks osutub tavaliselt plastik või traatkast.
Dush võib osutuda hoopis pika vooliku otsas olevaks "vihmutiks", millega õues pesta saab.
Kui näete kasvõi pisikestki läbitilkumise jälge sees, siis minge kohe sellest kärust eemale. Selle käru raamistik on MÄDA. Kui veel pole, siis on ainult aja küsimus.
Kohustuslik soovitus Ints'ile. Mine mõne "kuudimehe" juurde väljaõppele. Sellise juurde, kelle käest sa kindlasti ei osta käru. Vähemasti päevake kulub käru saladustega tutvumiseks. Sellisel juhul on ka abi vajalik. Kui asi on sulle selgeks tehtud, alles siis lähed OSTMA.
Mina avastasin oma käru vähemalt nädala. Ja alles kolme nädala pärast avastasin, et üks "sarikapuu" on täitsa mäda (olematu).
No kohe ei tule rohkem meelde otsinguga seotud probleemid. Eks saab siis uuesti kirjata meenumisel.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

11.09.2008 11:44 - 11.09.2008 11:50
#5
Motamees kirjutas

Ehk ikka küttes vahe. Mul on vedelikküte.

Aru ei saa neist reklaamidest. No milline on gaasipliit põletiga ja ilma (müügikuulutuses-gaasipliit põletiga).

Minu kärul igastahes puudub 220v valgustus statsionaarses versioonis. Kõik olemasolevad lambid töötavad 12v pealt.

Enamasti on jah need põhjamaade versioonid vedelikküttega. Olen kuulnud, et need pidada vähem gaasi kulutama, selles osas endal kogemus puudub. Samas mina väidan, et õhkküttega saab ruumi hoopis kiiremini soojaks, mis on ka küllalt oluline, kui käru talvel lumehangest võtta. Kui palju neid kordi ikka on, kui päevade viisi kärus elatakse, et oluliseks saaks ökonoomia (metsamehed ehk välja arvatud)
See gaasipliit põletiga on umbes sama reklaam, kui sõiduauto puhul "esiistmetel peatoed" :) Pole veel kohanud pliiti, mis oleks ilma põletita.
Samas selliseid haagiseid olen küll näinud, kus on kahesüsteemsed valgutid st. et ühes lambis on nii 12V kui ka 220V pirn sees. Lülitid on siis ernevat värvi: 12V süsteem on pruunide lülititega ja 220V süsteem valgete lülititega.
Viimati muutis: 11.09.2008 11:50 Korvimees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

22.09.2008 12:18
#6
Kõigepealt, et haagissuvila ikka leidmata/ostmata, ega pole nii aktiivselt otsinud:unsure:
Põhjamaade versioon,et vedelik soojuskandjaks ja gaas kütteks, lisaks selgitas mulle üks müügimees, et seinas olev penoplast on justkui tihedam, kas väide peab paika, ei tea;)
olen ikka veel pakkumistele avatud, kui keegi kuskil midagi näeb, võiks teada anda.
kahjuks saan panna ülemiseks piiriks 25 000:(
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

22.09.2008 19:53
#7
caravann
... lisaks selgitas mulle üks müügimees, et seinas olev penoplast on justkui tihedam, kas väide peab paika, ei tea...
Loogika ütleb, et tihedam peno on vähem soojapidav.
Täna käisin bussi jaoks 25mm penot ostmas. Näidati mulle kõiki peno versioone. Seina oma kõige pehmem/õhulisem kuni teede all kasutatava penoni välja (päris kõva teine, vavevalt suudab näpuga jälje jätta). Küsisin ka soojapidavuse kohta. Pidid olema enam vähem ühe soojapidavusega.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

25.09.2008 21:38
#8
mul õnnestus hiljuti näha ühte nurga maha sõitnud Rimorit, et siis ülalt kuudi nurk oli puruks. peale vaadates see konstruktsioon küll eriti usaldust ei äratanud. kogu see kupatus oli ehitatud mingitest peenikestest puitpilbastest, mille vahel oli siis polüsterool, no umbes 3 cm paks. seestpoolt oli kohe polster peal ja väljapool oli väike õhuvahe ja siis plekk.
kui sääl üleval külili olla ja mõni vend läbi katuse sisse peaks tulema, siis pikka elu vist küll pole. mingit siukest asja küll polnd, mis seda pauku sääl summutaks.

ju see vist polnd siis päris põhjamaa variant:laugh:
kõigile kirssidega!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

25.09.2008 23:56
#9
trebla
peale vaadates see konstruktsioon küll eriti usaldust ei äratanud.
Sellised on need elamud ilmselt kõik. Puitkarkass ja vaht vahel. Vahu külge on liimitud välis ja sisekate.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

26.09.2008 13:03
#10
Motamees Hääleta:
trebla
peale vaadates see konstruktsioon küll eriti usaldust ei äratanud.
Sellised on need elamud ilmselt kõik. Puitkarkass ja vaht vahel. Vahu külge on liimitud välis ja sisekate.

olin arvamusel, et kuuti hoiab koos alumiiniumkarkass, vot siis "kooki moosiga"
meenusid kohe teles nähtud kaadrid kus usas tehaks kuutidega hipodroomi, et pilpad taga, ei teagi mis selle spordiala point on:huh:
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

26.09.2008 21:47
#11
Motamees
Kui näete kasvõi pisikestki läbitilkumise jälge sees, siis minge kohe sellest kärust eemale. Selle käru raamistik on MÄDA. Kui veel pole, siis on ainult aja küsimus.
Ega ma siis nalja pärast seda ei kirjutanud. :huh:
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

06.10.2008 23:16
#12
Motamees
No minul on üks põhjamaa variant. Seina paksus umbes 5cm. Õhemat on nagu raske teha.
Täna õnnestus mõõta täpne seina paksus. Seda on ainult 4cm. :unsure: Peno kiht välis ja sisekatte võrra vähem (umbes3,5cm).
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

13.10.2008 21:17
#13
aga mismoodi teil vee külmumise probleem välistatud on? veepaagid on vist ikka soojas toas, aga reovesi on ju kuskil põhja all? ma mõtlen et misoodi ta ära ei külmu? või talvel ei sõida lihtsalt?
matkaautodel ju ka see virtsapaak suht külmas, või see käärib seal ise ja annab sooja:laugh:
kõigile kirssidega!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Haagisuvila otsinguil

13.10.2008 21:21
#14
tegelt ma nüüd toppisin oma küsimuse vist täitsa valesse kohta, siin ju tegelt hr. caravann otsib hoopis omale haagist.
ma siis panen sinna ette lehele päris uue teema:side:
kõigile kirssidega!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev