Alustada tuleks korralikust sooja vee boilerist, mis seda ära toita jõuab. Peale seda siis veepaagist, et oleks piisava suurusega.
Mingeid seinu uuesti hakata ehitama - milleks? Tootjast paremat ja tugevamat on väga raske teha. Pealegi ei maksa arvata, et tootja tegi sellise ruumi, kus tuulutust ei olnud. Kui oli dušši alus, sai seda mudelit tellida ka koos toimiva pesemissüsteemiga. Seega mingit tuulutatavat lisaseina ehitada pole vaja. Head sundventilatsioooni aga küll.
Kui praegune plastik pole piisavalt veekindel, siis katad seinad veekindla materjaliga- näiteks Haagisepere kasutas mingit sellist, kus oli ühel pool valge plastik, vahel plastkärg ja teisel pool alumiinium(vist, pole veel kaitsekile maha võtnud). Igatahes on kerge, tugev ja tikk- ja ketassaega töödeldav.
Materjali neilt "tükikese" sain, aga kasutada enne reisi ei jõudnud. See peab katma WC mul poti katmata jäänud osad . Näiteks selle otsa, kust kassett välja ei käi aga ikkagi ilma katteta tehase poolt tehtud on.
Väiksemat tükki analoogsest materjalist nägin hiljem ka Tööriistamarketis.
Katad sellega seinad, teed vuugid veekindlaks ja unusta mingi uue karkassi ehitus. Tavaliselt on vanematel suvilatel dušši alus ikka juba suvilas olemas. Kui ei ole, on selle sobiva suurusega muretsemine suurem probleem, kui mingid seinad.
Kraani kausi peaks ka alles jätma või siis uue ja kompaktsema panema, et mugavam dušši all pesta oleks. Eks kõik sõltub ruumi suurusest. Hobbyl arvatavasti mingi kauss tehase poolt juba oli.