Bürstner Belcanto haagissuvila

Bürstner Belcanto haagissuvila

08.06.2022 20:12
#1
Tere!
On soov soetada endale haagissuvila, jäi silma selline nagu Bürstner Belcanto, 2007 aasta oma, 7 kohaline . Kas te oskate mulle selle kohta veidi rohkem rääkida ? Kui mõistlik ost oleks see algajale ? Mida peaksin ostul silmas pidama, kontrollima? 
Ühesõnaga, igasugune info on praegu mulle tere tulnud :) 
Aa, niipalju veel, et haagissuvila asub Leedus.
Suured tänud vastamast ! :) 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

08.06.2022 22:51
#2
Üldiselt peaks sellel Bürstner Belcanto järgi olema ka mingi 3 kohaline number ja selle järgi 2 tähte, millest esimene on tavaliselt T

Kas see info on salastatud?

Soovitan aga kaasa võtta inimene, kes haagiseid igapäevaselt remondib.  www.facebook.com/Haagisepere/
Ma pole muidugi üldse kindel, kas ta seda kontrolli teenust väljapool eestit üldse pakub ja kui , siis mis hinna eest.
Peaks saama ka niiskuse kontrolli teenuse.

Mis ostul kontrollimisse puutub, siis tuleks pigem selgeks teha, mida seal lisavarustusest juurde oleks vaja. Olemasolev võiks aga kõik korras olla ja töötada ning aknad terved ja juhul, kui on akendel ka rulood, siis toimivad.

Ilmselt tuleks endale selgeks teha, kas on plaan ka reisida ja kui kaugele. Sellisel juhul vajab see haagis sobivat autot sinna ette ja rooli taha kogemustega ja vastava juhtimisõiguse kategooriaga juhti, sest üle 3500 kg tuleb see autorong kohe kindlasti. Nii et BE või CE kategooria.

Kui tõesti kõik 7 kohta käiku lähevad ja reisitakse ühe autoga on see niigi juba paras kaal. Auto valikul suvila vedamiseks tuleks arvestada, et "ainult piim ja mahl tuleb 2 liitrises pakendis".

Ise vean küll olude sunnil oma 1300 kg haagist 2 liitriste mootoritega autodega, aga näiteks 140 kw Superb III diisli kütusekulu keeras see ikka korralikult ülesse, ilma haagiseta sõitmisega võrreldes.

Kui aga reisida ei plaani, on veel olulisem, et poleks kuskilt juba varem läbi jooksnud..
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

08.06.2022 23:39
#3
Aitäh vastamast!
Pean vaatama, mis tähed või numbrid seal on, ei ole saladus. MB Vianoga veaks, ehk sellega probleeme pole.
Kedagi kaasa vedama ei hakkaks, sest reis võib kujuneda pikaks. Kui sealt ei leia, liiguks edasi Poola. Muidugi ennem ikka panen reisi paika ja kirjutan ja lepin kokku ka huvi pakkuvate haagise omanikega. Pigem huvitabki mind üldarvamus ja kogemused teatud haagissuvila firma puhul. Esialgne plaan on haagissuvila jätta endale suvilasse, et saaks seal ööbida ja nn elada koos perega, muidugi mitte talviti, kuid ka jahedamatel suve/sügis õhtutel. Et ikkagi oleks seal soe. Kirjutasin siia, sest minule on antud firma võõras ja internetistki ei leidnud selle kohta kogemusi. 
Getu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

09.06.2022 09:25 - 09.06.2022 09:28
#4
en.m.autoplius.lt/ads/burstner-belcanto-caravans-20168674.html#/gallery
Tagaosa katki, tagatuli katki, esimene vasak nurk katki, rohkem ei viitsinud uurida. 
Ja haagist ei vea mitte Vito, vaid kilovatid. Kui neid on vähe, on ka haagise vedamine keeruline, kütusekulu märgatavast või väga märgatavast tõusust rääkimata. Algajale kama, mis sappa haagib- kolme või seitsmekohaline, peaasi, et sellega sõita oskab. Kui ei oska, võib juhtuda jama. Haagises magamisel või kohvi keetmisel pole mingit vahet, kas oled algaja või proff. Ostes kontrollid, et kõik asjad töötaksid. Alates välisukse lukust kuni katuse ventilatsiooniluugini.
Viimati muutis: 09.06.2022 09:28 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

09.06.2022 11:02 - 09.06.2022 11:33
#5
Eks MB Viano sid ole jah mitmesuguseid. Sellel MB Vianol videos aastast 2020  on 258 kW ja automaat 6 ning silindriline bensiinimootor. Veab suvilat kindlasti, kui käru konks oleks ;)


Muidugi kogemus ütleb, et kui tahta korralikumat asja saab selle kasutatuna saksamaalt ja mõnest suvilafirmast, kes ka kasutatud asjale garantii annab (vähemalt peab andma)
Osta vahendajatest eraisikutelt "hea hinnaga" siis on varsti ka remondimeest vaja.
 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 09.06.2022 11:33 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

09.06.2022 12:01
#6
Jah, ma olen sellest teadlik, mis autodega haagst tuleb vedada ja mis load peavad olema. Minu küsimus oli rohkem haagise kohta, soovisin reaalseid kogemusi saada ja selle haagise kohta infot. 
Ja suured tänud teile vastamast! Endal sellist silma polnudki, et kõiki neid vigasi näha. Järelikult jääb see haagise ost ära. Veelkord tänud! 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

09.06.2022 12:58
#7
Teinekord formuleeri küsimused täpsemalt. Soovin reaalseid kogemusi saada... no mis teemal siis neid vaja on? Karavanidega seonduv on vägagi mitmekesine ja ühe lausega seda kokku ei võta.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Bürstner Belcanto haagissuvila

26.06.2022 18:54
#8
Minu kogemus firmast ostes oli siiski esiosa niiskuse kahjustusega, mida oli proovitud varjata uue plaadiga. Ise ostsin talvel ja siis oli seal värske remont tehtud ja korralik ja kui saabus kevad, siis märjad laigud seinakatel. Ei hakanud seda garantii asja ajama kuna palju aega möödas vaid lasin korda teha. Mida ma olen taegemaks saanud, siis valdav karavane vaevab niiskusekahjustus, sest plastik ja tihendid ja mastiks muutuvad rabedaks. Juhul, kui ei hoita katuse all.  kirjutas: Eks MB Viano sid ole jah mitmesuguseid. Sellel MB Vianol videos aastast 2020  on 258 kW ja automaat 6 ning silindriline bensiinimootor. Veab suvilat kindlasti, kui käru konks oleks ;)


Muidugi kogemus ütleb, et kui tahta korralikumat asja saab selle kasutatuna saksamaalt ja mõnest suvilafirmast, kes ka kasutatud asjale garantii annab (vähemalt peab andma)
Osta vahendajatest eraisikutelt "hea hinnaga" siis on varsti ka remondimeest vaja.

 
Klubi Eesti Karavan liige nr.1135
Hollar
VILJANDI

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev