Nõuannet? Itineo matkaauto.

Nõuannet? Itineo matkaauto.

07.05.2012 10:27 - 07.05.2012 13:50
#1
Tervist,
Plaanis matkaauto soetamine. Kuna Eesti turul kipub valik ikka kesine olema siis piilun ka Saksa. Silma jäi järgnev mudel: Itineo SB 720. Kas keegi omab analoogset? Mis on miinused, mida peaks jälgima selle aparaadi ostul? Või oskab keegi soovitada paremat analoogi? Vajan suuremat sorti aparaati, istekohti peaks 5/6 olema (3 last peres).
Link müügikuulutusele: [url=http://suchen.mobile.de/wohnwagen-inserat/itineo-sb-720-stockbetten-hubbett-viernheim/137784730.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=30039&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&negativeFeatures=EXPORT
]LINK[/url]

Tänud ette!
Viimati muutis: 07.05.2012 13:50 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Nõuannet? Itineo matkaauto.

07.05.2012 10:32
#2
oled sa kindel, et selles on 5...6 turvavööga istekohta ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Nõuannet? Itineo matkaauto.

07.05.2012 12:01
#3
Piltide järgi, analoogseid aparaate vaadates, tuvastasin 5 turvavööd.
Ma võin ka muidugi eksida, ehk targemad kommenteerivad. Enne ostu ikka kontrolliksin üle:-)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Nõuannet? Itineo matkaauto.

07.05.2012 12:49
#4
Tere,

arvan, et mul on Eestis kõige suuremad kogemused Itineo autosuvilate koha pealt, nimelt olen omanud täpselt sellist masinat.

Rohkema info jaoks palun võta ühendust, astu läbi meie kontorist Forelli 10, Tallinn, 56 911 611 või 6835320.
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Nõuannet? Itineo matkaauto.

07.05.2012 15:00
#5
Auto on ju kena ja tavaliselt pole mul midagi selliste autode vastu - teiste vana = minu uus.

Kuna see on aga 10 kuuga 25000 km maha mütanud, on tegu kindlasti rendiautoga.

Kuna ka saksa uuringute tulemused näitavad, et iga kolmas neil müüdav kasutatud auto on keritud spidomeetriga, siis oleks ilmselt ka mõtekas täpset läbisõitu teada.

Põhi punkt selles kuulutuses on aga Availability: From Oct 1, 2012
Seega oleks vaja tada , kas see 25000 km on eeldatav läbisõit tolleks ajaks või lisandub sinna km veel otsa.


Tegelikult on vist aga tegu hoopis varjatud rendikuulutusega, sest müüja on ju valmis autot ka rentima.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Nõuannet? Itineo matkaauto.

07.05.2012 21:15
#6
www.auto24.ee/used/1014285
olen selle auto omanik ja siin kõik vajalik sinu perele olemas 6 turvavööd ja 6 magamiskohta kui keegi peaks sulle pakkuma 6 turvavöö kohta siis veendu, et kindlasti ka teh. passis 6 kohta kirjas olen näinud, et turvavööd on ise pandud aga registreeritud passi pole.
minu autot saad vaadata Meelise juures Matkasuvilad.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Nõuannet? Itineo matkaauto.

22.05.2012 07:28
#7
kas said minu numbri privas kätte

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev