Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

19.06.2022 11:11
#1
Oleks vaja suvel kolmandata magamiskohta kasutada ada see kuramus kõigub. Eelmine kord oli mul U kujuline puidust nikerdis kaasas aga uuriks kas tõesti Adria insenerid on nii kehva lahenduse välja mõtelnud või ei oska mina mingit tükki kuskile veel lisada. Ukseistme juures on küll olemas pisike "plaadike" mille saab lamamisaseme alla keerata aga ega see riti paremaks asja ei tee. On keegi sama bussi omanud ja oskab kommnteerida, mis mul puudu jääb, et magamisase nagu stabiilsem oleks.

 

 

Video selle kokkupanemisest asub Youtubes

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

19.06.2022 14:37
#2
Kas seinakinnitusel mingit sulgurit ei ole? Minu Sohvil oli.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

19.06.2022 17:42
#3
Ei ole, mingi variant oleks "hammasvöö" sinna taha printida ja selle külge kinnitada aga siis äkki hakkab ühte nurka murdma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

20.06.2022 20:52 - 20.06.2022 20:57
#4
üleval laua asendis ka kõigub ? Mul sama buss Coral S670SL  2011 aasta oma ja kui laual üks kinnituse ots ära murdus, siis muutus ka veidi ebastabiilsemaks.
Teine asi, mis endal plaanis on see patjade kombo korraliku madratsi vastu vahetada, sest need padjad seal ei taha koos põsida ja on vägagi ebamugavad kui sa just sellises tervislikus seisundis pole, et ka munakivitee on täitsa OK pikutamiseks.


Edit: käisin ikka huvipärast katsetamas ja ilma madratsiteta tõesti kõigub ja ongi pooletoobine lahendus. Mul magas seal pisem tütar ja tal pold muret õnneks. Aga tundub, et asja probleem on jah, et seina otsast plaat ei lukustu nagu laua asendis (haagisel mul laud on nii õleval kui all asendis siini sees kinni, lisaks all asendis kaks jalga all ja lauana üks) kui tagaistujste tooli küljes olev toetav puuriba oleks pikem, siis ta toetaks seda selle väljatõmmatava tooli hingedega jublaka vastaspoolelt paremini ja asi ei kõiguks. Vaatasin, et kui laua pikendus välja tõmmata, siis oli ka asi stabiilsem, lihtsalt see tooli lisaosa oli vähem väljas. Aga kindel on, et mugavamaks magamiseks on sinna korralikumat madratsit vaja.
 
Viimati muutis: 20.06.2022 20:57 alambe. Põhjus: lisainfo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

20.06.2022 21:42
#5
alambe kirjutas: Edit: käisin ikka huvipärast katsetamas ja ilma madratsiteta tõesti kõigub ja ongi pooletoobine lahendus. 


 
Selge, siis teen homme mingi kronsa ja jala lahenduse. Tundub, et saab kasutada juhiistme paremat siini ja sinna otsa siis kuni lauaplaadini teha fiksaator, ja siis jalg külje alla, eks mõtleb kas saab kuidagi liigendada, et lihtsam hoiustada oleks. Aga mingi sellisel loogikal asi võiks olla.

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

21.06.2022 08:30
#6
Videot vaadates oli näha, et lauaplaat toetus ainult jalale mitte sellele pingi küljes olevale pööratavale plaadikesele.
Kui see plaadike oleks kõrgem siis oleks toetuspunkt ka seal ja kõikumine sinna poole poleks võimalik.
Teisest vaatest mõeldes kui neid ära pööratavaid plaadikesi oleks seal pingi küljes kaks tk. ja need oleksid niipalju kõrgemad, et lauaplaat toetub ainult nende peale ja mitte keskele jääva jala peale siis ei kõiguks üldse ?
Sellega oleks terve servaga toetuspunkt seina ääres ja kahe nurga all pingi poolses servas mis teeks ebasümmeetrilisest 3 jalaga lauast 4 sümeetrilise toetuspunktiga laua.


 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

21.06.2022 09:13
#7
Kui sukelduda internetti, siis leiab sellise pildi
 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

21.06.2022 10:25
#8
Telgivai kirjutas: Sellega oleks terve servaga toetuspunkt seina ääres ja kahe nurga all pingi poolses servas mis teeks ebasümmeetrilisest 3 jalaga lauast 4 sümeetrilise toetuspunktiga laua.



 
Jah, ka selline lahendus on võimalik aga siis peab need nn kõrvad ujuvaks tegema, muidu murrab hingede küljest lahti, samuti tuleb teha mingi fikseerimise loogika, et need liikudes kinni ei läheks, siis lendab see voodi laiali.  Arvo.A selleks oli see pilt videole lisatud, et saaks pihta, mis lisa tugi sinna selle väljatõmmatava osaga tekitatakse. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

21.06.2022 10:31
#9
Minu pandud pilt ei pannud kõrvade vahel miskit liikuma?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

21.06.2022 10:35
#10
Arvo.A kirjutas: Minu pandud pilt ei pannud kõrvade vahel miskit liikuma?
Mida uut see sinu pilt oleks pidanud andma?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

21.06.2022 13:18
#11
Videos ei olnud hästi näha, kas sa käänad seda plaadikest laua alla või ei, aga ülevalt lugedes oli see kirjas. Ühesõnaga kui laud ei toetu sellele plaadikesele, siis pane sinna vahele midagi paksenduseks-pikenduseks ja vabalt võid ka teisele poole samasuguse plaadikese ehitada ja ongi kahe toetuspunktiga asi olemas.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kuidas saada Adria Coral kolmas magamiskoht "stabiilseks"?

26.06.2022 10:32
#12
Sai natuke nuputatud ja trükitud ja valmis ta ongi. Ei ole küll kõige parem variant aga kuna mul müügiks vaja pole, siis endale kõlbab küll. Tegelikkuses poleks seda lisjalaga üldse vajagi. Kui tooli vastu piirajat proovisin, siis plaat enam ei liikunud ja kuskile ei vajunud aga kuna samal ajal juba jalatrükk käis, siis minema viskama ka ei hakanud. Panen siia väljatrükkimiseks mudelid ka, äkki keegi on veel sama probleemi küüsis. Enne väljatrükki tuleb ühte külge peegeldada, kuna mei viitsinud eraldi mudelit tegema hata vasakule ja paremale poole, küll aga oli vaja ühele tükile mutri "auke". Kogu projekt läks maksma kuskil 8-9€, kusjuures jalg maksis 6€, niit säästuprojektina 3€ fiksaatori eest ei ole palju :)

 

 

 

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev