Vaba postitus

Vaba postitus

27.06.2008 09:23
#1
Kuna on suvi ja kõigil matkahuvilistel ja kuudisõpradel on kindlasti targematki teha, kui siin foorumis istuda, siis püüame seda asja siin natukene aktiivsemaks muuta:)

Siiani oli postitustel piirang, et seda said teha vaid registreeritud kasutajad. Võtame selle tingimuse nüüd katseliselt maha. Kõik võib-olla ei soovi ennast registreerida kasutajaks, kuid oleks ka valmis mõnel teemal kaasa rääkima. Tänasest on see võimalus nüüd olemas ja postitusi saab teha ka külalisena.

Kui see siia just väga palju saasta sisse ei too, siis jätamegi selle nii...
Loodame, et tekib uusi huvitavaid teemasid:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Külastaja
  • Külastaja

Re: Re:Vaba postitus

09.07.2008 17:39
#2
Tere

Leidsin selle foorumi ja tervitan tegijaid. Tundub päris asjalik asi olevat. Sisse end ei reganud, kuid ühe postituse sain juba üles riputatud. Sattusin hoogu ja kirjutasin ka navigeerimise teemadel pika jutu, kuid selle saatmisel teatas arvuti mulle - vale kood. Ja kõik mu kirjanduslik tegevus läks vett vedama. Isu kadus ära asja uuesti seletama hakata.
Seepärast soovin foorumi tegijatele seda asjandust siin veel väheke mudida, et edaspidi nii ei juhtuks. Samuti oleks tore, kui ka kirjutiste kuupäevi näeks. Võib-olla see kõik tekib siis kui olen end registreerinud. Eks edaspidi näe.
Lahkun varsti pikemale reisile ja tagasi alles augustis, eks siis saab pikemalt jutustada.
Seniks jõudu kõigile
peeter12@mail.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Vaba postitus

04.08.2008 14:04
#3
Külalisena kirjutades on jah ajalimiit, mille jooksul turvakood kehtib. Kui on pikem kirjutamine, võib tõesti ajalimiit ennem täis saada ja ei lase postitada.
Võtsime nädalavahetuseks korra turvafiltri maha katseliselt, kuid kohe tuli hulgaliselt spämmi sisse. Kahjuks seega turvafiltrit maha võtta ei saa.

Kõige lihtsam on ennast ikkagi registreerida kasutajaks või siis kirjutada lühemaid tekste. Võimalik on ka enne mujal tekst valmis kirjutada ja siis siia ümber kopida.
kuri nigu ernes:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Vaba postitus

13.08.2008 11:13
#4
Kõige lihtsam on tekst siin samas valmis kirjutada. Siis enne postitamist ära märkida (siniseks) CTRL + C puhvrisse võtta ja postitada.

Kui siis selgub, et aeg läbi, siis uuesti sisse logida ja kohe CTRL + V vajutades aknasse kopida ja postitada.

Kasutan pea igasuguste foorumite puhul, sest mõnel on ka teksti pikkuse piirang.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Vaba postitus

12.11.2019 21:52 - 12.11.2019 21:53
#5
Ei tea, kas siin kirjeldatud muudatus on veel toimiv või mitte.

Küll leidsin täna aga uue funktsiooni.

Seda teemat

matkaauto.com/forum/ise-tehtud-hasti-tehtud/9138-diy-suvilatele-kodusem-ja-vaerskem-sisu?start=0


juhuslikult irvides tuli teemaalgataja esimeses postituses

8x ette kiri

Sul pole luba selle foorumi vaatamiseks!

Oskab keegi selle kohta rokem kosta ? Saan siis aru, et teatud osa on nähtav ainult klubiliikmetele ?
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 12.11.2019 21:53 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

12.11.2019 21:59
#6
Ma ei näe ise ka klubiliikmena postituse pilte ;) aga loodetavasti varsti jälle näeb :)



Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

12.11.2019 22:19
#7
Kui läksin sinna lehele, olin välja logitud. Logisin ennast sisse ja nägin kõike.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

13.11.2019 07:35
#8
Motamees kirjutas: Kui läksin sinna lehele, olin välja logitud. Logisin ennast sisse ja nägin kõike.

Ei näe ei sisse ega välja logitult. Pole muidugi ka klubi liige, sest kunagi sai ikka foorumisse registreeritud, mitte klubisse.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

13.11.2019 09:26
#9
Ahah, vabandust. Seda ühte postitust näen ka sellisena, nagu teiegi. Teised korras, sellest valeinfo.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Vaba postitus

20.02.2020 14:41
#10
eavp kirjutas: Ei tea, kas siin kirjeldatud muudatus on veel toimiv või mitte.

Küll leidsin täna aga uue funktsiooni.

Seda teemat

matkaauto.com/forum/ise-tehtud-hasti-tehtud/9138-diy-suvilatele-kodusem-ja-vaerskem-sisu?start=0


juhuslikult irvides tuli teemaalgataja esimeses postituses

8x ette kiri

Sul pole luba selle foorumi vaatamiseks!

Oskab keegi selle kohta rokem kosta ? Saan siis aru, et teatud osa on nähtav ainult klubiliikmetele ?

Muutsin postitust ehk siis kustutasin mitte toimivad manused, kunagi oli neid näha ;)

Lisasin mälu järgi uued pildid, mis peaksid olema siis need mis algselt seal olid.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

19.05.2020 12:48 - 19.05.2020 12:48
#11
Kas siin foorumis võib vabalt ja pikalt kirjutada ükskõik mis teemal või on lubatud ainult "erne" teemalised asjad?
Näiteks, kui tuleb isu jagada kogemusi armukese teemal. Mine tea, kunagiäkkivõibolla isegi reisiks temaga.
5o9279o
Viimati muutis: 19.05.2020 12:48 Motamees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

19.05.2020 12:52
#12
Motamees kirjutas: Kas siin foorumis võib vabalt ja pikalt kirjutada ükskõik mis teemal või on lubatud ainult "erne" teemalised asjad?
Näiteks, kui tuleb isu jagada kogemusi armukese teemal. Mine tea, kunagiäkkivõibolla isegi reisiks temaga.

Ikka võib:) Selle jaoks on teema Varia - sinna võib teha erinevaid postitusi nagu näiteks Varje, Malle, Tiina jne… Vbl mõni armuke kattub ka teiste kasutajatega, siis saab igaüks oma kogemusi vastavasse teemasse lisada
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, kaminahi, Imre, liikur, meelis, Priit Peljo, Pikk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

19.05.2020 16:09 - 19.05.2020 16:11
#13
Kunagi kaks sõbrannet said kohvikus kokku ja teine kurtis, et tema mees on juba mitu päeva kadunud olnud. Oli väga mures, et äkki on auto alla jäänud või kusagil nuka taga maha löödud. Esimene püüdis siis kangeste sõbrantsi lohutada, et äkki on hoopis kuskile naistesse ... "Kurat, sa pead ikka seda kõikse hullemat mõtlema!" katkestas naine lohutajat.

Te peate ka seda kõikse hullemat ikke mõtlema. Ei pole Varjet, Mallet ega Tiinat. On hoopis üks Midlainer, mida remondin ja ta on praegu mulle truu. Nii, et teised peavad ikke oma Varje teema variasse tegema.
Ma ei tea üldse, kas sellega lõpule saan ja kas masinast tuleb elamuauto, aga nii on hetkel mõttes. Aega võtab see veel mitmeid aastaid ja kuskile peaks need tegemised kirja panema. Muidu unub omalgi ära. On ka tuttavaid, kes tahavad mu suhtest rohkem teada. Porr on ju alati meestele huvi pakkunud.
Koht, kuhu siiani olen oma tegemisi kirja pannud, mulle enam ei sobi. Mitte kohas pole viga, vaid moderaatoris, kes on miilitsa haiguse omale külge saanud. Minu sõnavabadust on korduvalt piiratud, kuni ajutise bännimiseni. Peale mind on ka teisi sealt lahkunud. Oma kojast peksaks sellise miilitsa välja, aga külas seda teha pole viisakas. Aga ma ei pea seal külas käima, võin ka kodus istuda. Kui aga kriisi aeg möödas (juriidiliselt juba lõppes) siis võin ka mujale minna. Mõni aeg tuleb muidugi 2+2 reeglit järgida, aga küll see ka mööda läheb.
5o9279o
Viimati muutis: 19.05.2020 16:11 Motamees.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, Kalmer, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

19.05.2020 16:33
#14
Jää siis meie juurde, hea sõber. Saan lubada, et kui mina siin olen, siis miilits ei tule.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Motamees, kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vaba postitus

20.05.2020 14:34 - 20.05.2020 20:45
#15
Teadsin minagi (pottsepafoorumi) foorumikordnikke ja need keda mina teadsin, need on end suutnud oma hullusega sootuks hävitada.

Televusseris oli hollandlane, "Meie inimesed". Tema ei rääkinud foorumitest, küll aga võrreldavast, ühe eriala või huvigrupi inimeste suhtlusest tema kodumaal ja nüüd siin elades. Kui Hollandis juustumeistrid on üksteist toetav süsteemne, ühistuline, klubiline sõpruskond, siis meil süsteemitud konkurendid.
Kõik inimesed ei ole sarnased, mõnele on foorumihuvi normaalne, teisele tema huvi lausa häiriv. Ja nendel häiritutel, neil polegi omaltpoolt miskit rokemat mõistust pakkuda.... kui vene mendil.
Sel teemal panin mina punki. Punkt.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 20.05.2020 20:45 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev