Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Eesti turistid avastavad Horvaatia kämpingut 26.07.2016 18:01 #1

(Vaata video artikli lingist all!)

See on parem, kui suvaline suvelaager! Eesti lapsed näitavad, kuidas näeb välja nende tavaline päev suvekuumas Horvaatia kämpingus Lanterna. Ja selline puhkamisviis pole sugugi kallis, sest lapsed teevad kõike ise — isegi süüa!

Horvaatia kämpingutes puhkab igal suvel kümneid tuhandeid eurooplasi — lisaks elektri ja veega varustatud kämpinguplatsidele on parimates kohtades kämpinguplatsi hinna sees ka basseinid, veekeskused, spordivõimalused, avatud on restoranid ja poed, kämpingutel on isegi oma jahisadamad ja autopesulad.

Kämpingute igapäevaelu on aga päris omamoodi. Autokaravanid, telgid ja majakesed on kitsaste mereäärsete tänavate vahel reas, pered on karavanide ja telkide ette platsidele välja pannud oma söögilauad ja kuna tullakse nädalateks, siis on paljudel kaasas lausa uskumatuid asju, nii mõnegi karavani küljes on satelliiditaldrikud — tee põnev videotuur Euroopa parimate kämpingute hulka valitud neljatärnises Lanternas!

Kui aga mõtled, kas tasuks enda perega sellist kämpinguelu proovida, siis soovitame seda teha pigem, kas suve alguses või lõpus, siis on hinnad meie rahakottide jaoks päris soodsad, eriti, kui ise kohapeal nii kokkuhoiu kui eksootika mõttes ka süüa teha. Vaata: Camping Lanterna Porec.

Allikas: DELFI
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Teistele meeldivaid postitusi:: Vamm

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Eesti turistid avastavad Horvaatia kämpingut 27.07.2016 11:29 #2

Päris naljakas lugemine :laugh: paljudel kaasas lausa uskumatuid asju, nii mõnegi karavani küljes on satelliiditaldrikud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev