Telefoni peegeldamine

Telefoni peegeldamine

03.03.2019 14:07
#1

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

03.03.2019 14:32
#2
Selle asja nii on Android Auto / Apple CarPlay. Vajab raadiopoolset tuge. Samas, kõige lihtsam variant seda saada, kui tehaseraadiol pole, on mingi Androidiga raadio. Aga kui Sul juba see on, siis pole enam telefoni peegeldamist vaja, sest raadio ise suudab juba nii Wazet kui Google Mapsi näidata. :)
McLouis Menfys Van 3
#949
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: murumees

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

03.03.2019 14:56
#3
Autol peal Pioneer AVH-X5800AB,navigeerimiseks kasutab üle HDMI AVIC-F 160-2 moodulit kus kaart sees.Esimese uuendusega õnnestus kaart mõrvata ja praegu jookseb originaali asemel IGO nextegen,muid programme ei suutnud leida..Vaatasin raamutust,et laseb vist tõesti tf otsa panna,aga mis sealt autosse jõuab peab katsetama..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

07.03.2019 09:10 - 07.03.2019 09:35
#4
Ekraani peegeldamiseks sul peaks mobla ekraan alati sees olema. Miks mitte sinna siis vaadata? Või makki diagonaal on kõvasti suurem? Veel mõned "peegeldamis seaded" tahavad eraldi wifi hotspoti. et siis mobla->hotspot->miracast. Mõned toetavad otse ühendust mobla->miracast, mõned mitte.

Üritasin ükskord seadistada sarnast hiinakat, oii kui raske see oli, ja ei läinudki tööle. Õnneks see pole minuoma, eelistan ikka korralkud asjad osta.

Ma kasutan teleka jaoks chromecasti. Ta on just selline mis nõuab hotspoti, aga teleka jaoks see pole probleem. Navigeerimiseks kasutan lihtsalt tahvelarvutit. See on mugavam, ja palju turvalisem kui peegeldada makki peale, aga juhtida moblast.
Oli: Rapido Confort -79.
Nüüd: Iveco Daily Bürstner A580 -93
Viimati muutis: 07.03.2019 09:35 koljamba.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: murumees

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

08.03.2019 11:54
#5
Mina peegeldan telefoni pilti edukalt ka teleri ekraanile ja seega on mul Telia "Minu TV" koguaeg kaasas.
Vaatan seda nii suvilas kui matkabussiga reisides. Enamik ajast jooksevad lastele multikad kes siis sõites rahulikumad on. Proovisin eelmine suvi ka Starmani kaardiga, aga ütleks, et mobiililevi on parem kui Starmanil/Elisal. Seda eriti liikumas olles.
Ostsin ka eraldi Android TV boxi aga valisin vist liiga odava sest see on aeglane ja ebamugav kasutada. Mobiiltelefon toimib paremini. Peab varsti uuema vist vaatama.
Peegeldamisest veel nii palju, et Androidiga õnnestub see tunduvalt lihtsamalt kui IPhoniga (olen katsetanud IPhone SE-d ja mingit vanemat tahvlit).
Telekal otseselt peegeldamise võimalus puudub aga selleks on soetatud MirroLink adapter mis ühendatakse HDMI ja USB pessa. Töötab ka väga hästi.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, Priit Peljo, murumees

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

08.03.2019 12:55
#6
Telekaga mul sama,Minu tv androidi Mi boxis ja jagab kahele telekale ilusti,aga isu oleks saada just auto ekraanile tf sisu,läbi usb mängib vaid muusikat,makil tundub,et võimekust oleks,aga sellega ei tule toime.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

08.03.2019 16:03
#7
murumees kirjutas: Autol peal Pioneer AVH-X5800AB,navigeerimiseks kasutab üle HDMI AVIC-F 160-2 moodulit kus kaart sees.Esimese uuendusega õnnestus kaart mõrvata ja praegu jookseb originaali asemel IGO nextegen,muid programme ei suutnud leida..Vaatasin raamutust,et laseb vist tõesti tf otsa panna,aga mis sealt autosse jõuab peab katsetama..
Tundub, et selle radio HDMI pesa on ettenähtud ainult navimooduli ühendamiseks ja toetab ainult seda mitte midagi rohkemat.
Android ja Iphone tugi on ka vist ainult tinglik. Toetab põhimõtteliselt ainult muusika osa.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

08.03.2019 16:51
#8
Just,nii ongi,tf mängib vaid muusikat,pilti ei edasta,aga kas oskad vaadata kas sel makil on taga kolmene AV sisend,mis vaba,siis saaks seda kaudu juurde....siis ei peaks maha kakkuma asjata.Kui AV in olemas siis oleks asi lahendatud.Aga suured tänud kaasa mõtlemast,aitamast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Telefoni peegeldamine

18.03.2019 17:20 - 18.03.2019 18:26
#9
Tänan kaasa mõtlemast,leidsin siis tf. äpi AppRadio Live,sellega Waze ,Google,ja palju muudki nagu parkimised,söögikohad,youtube ja ka inerneti raadio.Eks esimeste sõitudega selgub kuidas käitub. Tänan ja ilusat hooaega!
Viimati muutis: 18.03.2019 18:26 murumees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev