CoClever navigaator

CoClever navigaator

12.06.2012 21:58
#1
Olemas selline riist tüüp 5040 aga kaardid vanad (2009a.) ja puudulikud.Kust saab talle uusi kaarte? Isegi google ei paku midagi mõistlikku,samas aga 5" ekraan ja eestikeelsed hääljuhised.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:CoClever navigaator

13.06.2012 15:21
#2
Kui gocleveri koduleht kaardiuuendust ei paku, siis tuleb ise käised üles käärida. Mul on endal 4,3 tolline vanem aparaat, sellel oli vaja vaid mälukaardilt leida üles ini fail, kus oli kirjas, mis programm käima pannakse. Ja siis saab seal jooksutada juba suvalist WinCE navi softi. Minu lemmikuks on midagi iGO valikust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:CoClever navigaator

24.06.2012 18:57 - 24.06.2012 22:37
#3
Viimati muutis: 24.06.2012 22:37 tiit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:CoClever navigaator

24.06.2012 22:35
#4
tiit Hääleta:
forum.onliner.by/viewtopic.php?t=2314930&start=60

Siin on ka kirjutatud üht-teist.Vaatasin arvutist,programm on Via GPS 3.0,kaardimaht 1,72GB kaart ise CPF failina ja litsents LIC failina.Kohe ei julge teist programmi installerida,navigaatoris kui lähed navigeerimisse viskab fatal errori (kui on arvuti USB pesa järgi).Saan aru,et oleks vaja lisa mälukaardile saada CPF failidena uued kaardid,mitte installida näiteks IGO?Kodulehel ei ole eriti midagi,parem manual ainult poola keeles,üldjutt on tõesti ka eesti keeles aga sest pole kasu.
Media player mängib ainult .wma faile.See muidugi ei oma erilist tähtsust.Win.Mobile rakendustega pole enne tegelenud,sellepärast rumal küsimus.Kui originaalkaust kustutada ja uus näit IGO lahendus sinna tõsta,kas hakkab tööle?Mobiilsetes rakendustes standardne installimisprotseduur ei peaks olema vajalik.Loomulikult originaal programmist enne koopia teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:CoClever navigaator

28.06.2012 10:48
#5
Jah, kui sa oled selle via gpsiga rahul ja sellele leiad uuemad kaardid, siis pole loodetavasti muud vaja kui uued kaardifailid. Võib ka juhtuda, et vanem exe uuemate kaartidega ei käi. Unustasin enne kirjutamata- minu navil oli algselt peal mingi tundmatu navigeerimissoft, millele uusi kaarte lihtsalt ei leidnud. Mul oli nii, et põhimenüü, kus olid valikud navigeerimine, audio, video, eraamat ja seaded, tuli navi enda rom-ist. Ning kui valisid navigeerimise, siis otsis mälukaardilt teatud kaustast teatud exet ja pani käima. Nii et kui tegin teise kaardi, kus oli samas kaustas sama nimega aga tegelikult igo, siis kõik käiski :)
Loomulikult tasub katsetada teise mälukaardiga ja originaal alati puutumatuna hoida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev