Garmini käsi GPS 60 cSX ja Regio topo.

Garmini käsi GPS 60 cSX ja Regio topo.

07.02.2011 00:07
#1
Õnnestus osta kunagi super hea hinnaga planeerimatult, aga tänan õnne, et olin õigel ajal õiges poes. Vanakooli GPS, talub vihma ja poriseid käsi. Töötab AA patakatega, mis peale kustumist on omavahel kokku klopsides veel elule aetud, ja ikkagi veel navigeeritud edasi. Topo kaart joonistub ka väga hästi välja, samakõrgusjooned ei jää segama. Kohanimedega, ka talude leidmisega saab hakkama, kuigi võrreldes auto, nii öelda puhtanäpu naviga on see protsess natuke aega nõudvam. Rahul ja julgen soovitada. Auto hoidiku iminapp hoiab ka tsikli vibreerival pleksiklaasil ennast tugevalt kinni ;), randmerihm siiski turvaks, ümber peegli varre.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Garmini käsi GPS 60 cSX ja Regio topo.

10.02.2011 00:32
#2
Mul on see GPS 60cSx rohkem mägede ja metsa jaoks. Veekindlus ei ole ilmselt 101%, sest sai teda ise parandatud. Tavasõidul ikka Garmin Nüvi või läppar AutoRoutega. Kusjuures läpparile lükkan ta USB porti ja sealt saab toidet ja patareid on veel varuks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Garmini käsi GPS 60 cSX ja Regio topo.

10.02.2011 00:40 - 10.02.2011 00:43
#3
Ma saksa minekuks ostsin osta.ee st ka mingi nüvi, mudelit ei mäleta, aga ainult sellel põhjusel, et suurem ekraan, et väga tobedatel peale-maha sõitusel ei peaks silmi lolliks punńima ja saaks kiirelt sisestustes navigeerida. Olid ka mõlemad koos töös, erilist vhet küll teekonna arvutamisel ja näitamis täpsusel ei näinud. Kui ma lõpuks sain aru, et need väiksed numbrid tähendavad ristmike numbreid, siis oli voilaa, ei mingit eksimist enam ka isegi viitade järgi sõites :P Peale selle, kui said kiiruskaamerad ka peale, kasutan ka eestis autosõidul seda tahvlit rohkem. Muuseas, 60 cSX il saab k atemperatuuri vaadata, kui sisselülitamisel õiget klahvikombinatsiooni all hoida :) Vinge värk!
Viimati muutis: 10.02.2011 00:43 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Garmini käsi GPS 60 cSX ja Regio topo.

19.07.2011 17:08
#4
60cSX on ka ühe väikese kiiksuga. Ta ei suuda häälestada praamidega liiklemist.Paar aastat tagasi avastasin selle jama, aga ma ei oska nüüd öelda, et kas see on tarkvara uuendustega lahendatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev