Uued liikmed

KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

28.06.2021 22:14
#1
Et siis sai selline asi ostetud. Et teadmised segama ei hakkaks, siis ei hakanud ennem selle teemaga tegelema - ei ole kunagi sõitnud ega ööbinud sellise asjaga. Läksin lihtsalt ostsin ühe ära - ega ma seal midagi kontrollida ei osanud, toksisin paar korda kinga ninaga vastu kumme jne. Müüja vaatas ka imeliku näoga ja soovitas kurvides ettevaatlik olla. Aga koju ma sellega jõudsin(~40km). Eesmärk on sellest teha magala kogu suguharule(4 inimest ja koer)\mobiilne kodukontor. Jätta sisse ainult 220V ja ei midagi muud. Mõte, et keegi paarikümne cm kaugusel vineeri taga nr 2 tegeleb - ei tundunud ahvatlev. Plaan oli seda rahulikult kõpitsema hakata aga hakkas sügelema - tegin kiiruga natuke ruumi juurde(et kõik magama mahuks) ja põrutasime Seto Folgile kõik koos - kõik sujus(tee peal sai ka ülevaatus ilusti ära tehtud). Nüüd siis läheb projektiks. Kui kedagi huvitavad asjad, mida ma sealt seest välja keerasin(külmik, pliit, kraanikausid, laud jne..), siis võtke ühendust.

Lisatud failid:

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

28.06.2021 22:52 - 28.06.2021 22:55
#2
Peedimaa kirjutas: Et siis sai selline asi ostetud. Et teadmised segama ei hakkaks, siis ei hakanud ennem selle teemaga tegelema - ei ole kunagi sõitnud ega ööbinud sellise asjaga. Läksin lihtsalt ostsin ühe ära - ega ma seal midagi kontrollida ei osanud, toksisin paar korda kinga ninaga vastu kumme jne. Müüja vaatas ka imeliku näoga ja soovitas kurvides ettevaatlik olla. Aga koju ma sellega jõudsin(~40km). Eesmärk on sellest teha magala kogu suguharule(4 inimest ja koer)\mobiilne kodukontor. Jätta sisse ainult 220V ja ei midagi muud. Mõte, et keegi paarikümne cm kaugusel vineeri taga nr 2 tegeleb - ei tundunud ahvatlev. Plaan oli seda rahulikult kõpitsema hakata aga hakkas sügelema - tegin kiiruga natuke ruumi juurde(et kõik magama mahuks) ja põrutasime Seto Folgile kõik koos - kõik sujus(tee peal sai ka ülevaatus ilusti ära tehtud). Nüüd siis läheb projektiks. Kui kedagi huvitavad asjad, mida ma sealt seest välja keerasin(külmik, pliit, kraanikausid, laud jne..), siis võtke ühendust.
Siis võiks juba lux toa kuskil võtta, kus wc teises maja otsas ;)  Ühisköök jne. ;) Saad rahulikult magada, keegi ei sega.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 28.06.2021 22:55 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

28.06.2021 23:37 - 28.06.2021 23:41
#3
Sõber oleks lauast huvitatud, oleks vaid pilte, et mida müüakse ;) Ja kontakt tel oleks hea, saaks kontakti müüjaga ;)
Aga tere tulemast B)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 28.06.2021 23:41 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

29.06.2021 06:41
#4
Tühjaks lammutamise ja ümberehitamise mõttes on see haagis liiga hästi säilinud ja kuuluks tegelikult retrohaagiste seltskonda, mis vääriks korralikku ülesvuntsimist ja kaks inimest saaksid mõnusaid reise teha. Käisin ja vaatsin ta üle, aga et tagasein akna alt täiesti pehme ja sees paistis lekkejälgi, siis ei olnud minu hinnapakkumine müüjale just kõige ahvatlevam. Aga nagu öeldakse- igale asjale on ostja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

29.06.2021 09:47
#5
Ei maksa unustada, et tühjaks lammutamise juures on oma agad.
Sellise kuudi seinu hoiavadki peamiselt koos mööbli detailid. Kui nüüd agaralt välja lammutada, siis esimene raskem sulalumi teeb 1:0 ära.
Mul vajutas prao sisse isegi klaasplastist suvilakuudile, mis oligi tühjana ostetud.
Mitu talve pidas vastu ja siis ühel talvel unustasin...

Pärnus vajus ühel tunduvalt uuemal seest ajutiselt tühjaks tehtud kuudil katus talvise lumega sisse.
Mina sain sealt WC poti osta. Veepump oli põrandasse augu põletanud ja seepärast visati tahmane ja haisev mööbel ajutiselt välja aga katus unustati talveks toestada.

Kui aga juba vesi sisse jooksnud ja tagasein pehme, siis koos hallitusega seal magada küll ei soovita..
Loodetavasti oli asi piisavalt odav, et pole kahju järgmiseks suveks uut ja paremat osta.
Muidugi tavaliselt pannakse küll puuduvaid asju juurde, mitte ei visata välja.
 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KNAUS EIFELLAND 380 B aka "Klaus"

29.06.2021 12:45
#6
Tänud tarkade mõtete eest. Seest tyhjaks lõhkumise üks eesmärk on ka aru saada seisukorrast - siiani pole midagi hullu veel avastanud. Pehmet tagaseina märkasin ka ise aga seest lahti võttes ei ole nagu midagi viga..Katuse toestamise mõte on väga hea, kui hakkan sinna mööblit sisse tegema, võtan arvesse. Ühendust saab minuga privas.Kas keegi on proovinud sisemust katta ka kanga taolise asjaga?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev