Uued liikmed

Tere tere :)

Tere tere :)

17.11.2014 13:17
#1
Hei

Ma olen siin uus:) Ma ei ole varem matkaautoga sõitnud aga tekkis huvi selle vastu. Alguses soovin rentida, hiljem vaatab kas saab ka osta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

17.11.2014 23:22
#2
Tark tõesti ei torma , tervitused.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 01:55
#3
Väga mõistlik lähenemine. Mina olen ka algajatele soovitanud esmalt rentida. Siis saab selgemaks, kas haagis või buss.
Soovitan kindlasti kokkutulekult läbi astuda. Seal saad päris hea pildi, mida liikvel on. Teed mõned õlled ja usu mind, saad miljon head soovitust. Ilmselt ei tekki ka siis tõrget, kui esimesel korral lihtsalt telgiga kohale tuled.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: sandraest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 08:21
#4
Tere!
Mul ei olnud miskipärast väga suurt muret, et kumba valida. ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 11:32
#5
Tere.
Osa inimesi on selliseid (mina ka) , kes ei jää millegagi rahule. Ostsin kevadel väikese VW ,ehitasin mitu kuud algsest variandist ringi, nüüd kõik olemas , WC , valamu, külmkapp , TV, loomulikult magamisase.
Ikka unistan suuremat ja täiuslikumat. Oleneb kui suur on pere, sellest ka auto või haagise suurus. Luxsusest ei saa inimesele kunagi küllalt.
Suurema aja auto seiseb nagunii kasutult.
Väga põhjalikult vaja kaaluda seda ostu. Osta on raske, hiljem lahti saada veel raskem. auto24.ee jägida, siis müük ei liigu absoluutselt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 11:43
#6
Mul niigi kolm hobiautot seismas, ei tahtnud 4 dat juurde võtta. Auto kulud ikka suuremad, kui putkal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 14:14
#7
Käi putkaga korra Itaalias ja eriti lõunas ära siis hakkad matkaautut tahtma !Sama Horvaatias Montenegros,teed kitsad parkida pea võimatu.Matkaautu on hobi ja elustiil,siin keegi kasumlikust taga ei aja vaid omatahtsi kulgemist ja olemist.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: sandraest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 14:38
#8
Järgmine kokkutulek on suvel arvatavasti?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 14:42
#9
Ega matkakas ka ei päästa seal. Kulgesime terve løuna läbi ja autoks oli Peugeot 508 SW. See oli ikka nagu hiiglane seal. Pigem saab hakkama, kui vagun parklasse maha jätta ja autoga tuuritada. Mul vedur ikka pisem, kui matkakas ise.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere tere :)

18.11.2014 17:45
#10
sandraest kirjutas: Järgmine kokkutulek on suvel arvatavasti?

Tere,
Järgmine kokkutulek toimub 15-17.mai 2015
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev