Uued liikmed

Tere kõigile!

Tere kõigile!

07.11.2014 21:41 - 08.11.2014 07:23
#1
Ega ma pole siin just uus, aga ühe korraliku, keskmise eesti mehena võtab iga asi pisut (või natuke rohkem) aega - soetasin matkabussi eelmisel aastal, kahel kokkutulekul käidud, foorumiski veidi suheldud, aga siia rubriiki pole seni märki maha saanud...
Kui pisut valgustada teed, mida mööda teie sekka sattunud olen, peab ilmselt alustama kaunis kaugelt - ajast mil väikese poisina koos õega isa-ema sapaka tagaistmel igal suvel mööda Eestit ja vahel ka Leningradi - Ladoga kandis ringi rändasime.
Keskkooli aastatel sai käidud Kesk Aasias ja Taga Kaukaasias "suure kodumaa" avarustega tutvumas, hiljem umbes kümme aastat rekkaga Rootsi - Hispaania vahet tuuritatud. Järgnesid reisid sõiduautoga mööda Skandinaaviat.
Ühel hetkel tekkis mõte soetada haagis või matkaauto... Umbes sel ajal sattusin esmakordselt ka siia
foorumisse - külalisena. Üsna kauaks.
Tegin endale selgeks matkaautode a,b,c, rentisin prooviks haagissuvilat (nagu siin soovitatud oli), leidsin, et see pole päris minu teema ja hakkasin matkaautot otsima. Siit ja Soomest ja Saksast... Kulus üksjagu aega.
Seni, kuni ühel päeval pandi Tartus müüki buss...nägin pilti, sõitsime esimesel võimalusel kaasaga kohale ja õhtul bussiomanikena koju tagasi.
Nii lihtne see tegelikult oligi. :)


Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Lisatud failid:

Viimati muutis: 08.11.2014 07:23 Illar.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: ford

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere kõigile!

17.11.2014 11:30
#2
Tere ja tänan ka et mind siia saidile vastu võtsite

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev