Uued liikmed

Tere..ma olen uus.

Tere..ma olen uus.

18.09.2014 21:50
#1
Juhtus nii..nagu minuga ikka juhtub.Lõin neti lahti ja hakkasin netist naksitralli autot otsima.Need mis mulle meeldisid, maksid väga palju raha.Plusse ja miinuseid lapates jõudsin karavanide manu.Esmalt väike netitöö ja siis tiir ümber Eesti.Läti...Leedu..ja Soome jäid mängust välja kuna pikad vahemaad oleks osturaha kahandanud.Eesmärgiks oli bõimalikult väike , kõigi mugavustega elamu.Piltidel tundus kõik imeline, kohale jõudes keep smile huulile ja ümberpöörd.Alla 3..4 tuhande nagu polegi midagi osta.Lõpuks jäi pilk ühele inglasele...kaks tundi takseerimist ja hinnakauplemist ja olimegi ratastel kodu omanikud.Naeratus huulil koju ja seal see algas...kõikidest lisadest töötas ainult pliit..grill ja praeahi.Ahi töötas millal tahtis...boilerist voolas vesi sulinal põrandale..külmik jahutas ainult 220v ...wc ei tulnud loputusvett....külm vesi kord jooksis..kord ei.Kaks nädalat hommikust õhtani ja hakkas tasakesi looma.Uued kaablid,igale tarbijale kaitse vahele,valgus led peale,boilerile uued tihendid , veesüsteem sisemisele paagile ja uus pump vahele,dušširuumist halenaljakas plastmasskapp välja ...uued vaibad ja ...valmis.
Püüdsin teha võimalikult lühidalt...aga sai vist vähe pikk. B)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere..ma olen uus.

19.09.2014 02:22
#2
Tere tulemast ja nüüd siis kokkutulekule

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere..ma olen uus.

19.09.2014 09:57
#3
Just-just, paras aeg pakkima hakata ja õhtuks kohale, teiste omasuguste hullude sekka :)
Tere tulemast!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere..ma olen uus.

19.09.2014 10:30
#4
Eks ta jah nii algabki :) Pilte ka on, enne- pärast?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere..ma olen uus.

19.09.2014 17:27
#5
Need siis mõned hilisemad pildid...ennem suurt ei teinudki...kohe lammutama

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tere..ma olen uus.

19.09.2014 17:31
#6
Ainuke vana pilt...truma ahju korstna juurest oli läbijooks ja kogu sein ja jupp lage oli mäda.Sai pandud uus sein..uued butüülid ....uus kuiv peno lakke....õnneks oli kappides sees.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev