Uued liikmed

Minu Fiat Ducato

Minu Fiat Ducato

08.07.2012 22:42 - 08.07.2012 22:44
#1
Tere kõigile :)
Siin siis minu just paar nädalat tagasi soetatud Fiat Ducato 1995a pill.
Eks hakkan siin ka rohkem postitama teemadesse jne.
Huvi on suur selliste autode vastu ja ehitamise rõõm on kõige suurem rõõm.
Eks lisan ka mingi hetk kui rohkem aega ka sisust pilte.
Hetkel plaanid nii,et stardin 14 hommiku Itaalia poole puhkama kaheks nädalaks :)
https://lh6.googleusercontent.com/-WoPdKPJxU5w/T_nhmMrEslI/AAAAAAAACBs/dSrW1ITR2aw/s640/photo.JPG?gl=EE
Kõiksuguseid sadulsepa teenused :)
Viimati muutis: 08.07.2012 22:44 Evens.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Minu Fiat Ducato

09.07.2012 23:56
#2
Tere tulemast , ilus masin ja mõnusat puhkust- kas ka reisikava tehtud või teed lihtsalt proovikima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Minu Fiat Ducato

10.07.2012 12:14 - 31.07.2012 10:02
#3
Hetkel plaan selline ,et suund itaalia Venecia ja sealt siis hakkab vaikselt vaatama kuhu jääme kämpima.Õnneks on tänapäeva navid sellised ,et pane aga otsingusse sisse ja neid kohti tuleb oi oi kui palju :)
käisin eelmine aasta oma Vw T4 Multivaniga.Siis olime kahekesi ja oli mugav jääda kuhu tahtsid ja ööbisime palju kämpa platsidel.Nüüd on lapsed ka kaasas ja sellepärast sai soetatud matkaauto mida oli juba palju aastaid plaaninud.
Muidugi kui kellegil on miskit teada millised ilusad kohad jäävad sinna ümbrusesse siis kõik näpunäited on teretulnud.
Täna hakkan paigaldama DVD telekat autosse,et oleks sõitjatel mõnus aega veeta ja õhtusel ajal rohkem tegevust.

Evens
Kõiksuguseid sadulsepa teenused :)
Viimati muutis: 31.07.2012 10:02 Evens.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Minu Fiat Ducato

31.07.2012 10:02
#4
Ahoii kõigile!

Nii reis tehtud ja kõik sujus väga hästi ja tehnika pidas kenasti vastu :)
Kokku tuli minu ring 5401 km. kuhu kulus 660 liitrit kütust ;)
Seega võib kenasti rahule jääda.Sihtmärk oli Itaalia Venetsia ja selle ümbrus.Eks ma teen pikema kokkuvõtte kusagil sobivamas alateemas B) ja kirjutan välja pikema logi peatustest ja kohtadest kus peatusin :)

Evens
Kõiksuguseid sadulsepa teenused :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev