Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 11:26 - 21.02.2023 11:27
#1
Mida hekki selle poti ümber selline jama käib? Ma pole veel näinud, et keegi võtaks "keelekese" poti pealt ära ja keeraks sisendaugu lahti. Kas selline tsirkus on meelega eetriaja saavutamiseks või käibki mõnel potil see asi nii?



Ma ei tea miks video link ei tööta 
Viimati muutis: 21.02.2023 11:27 punkel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 11:54
#2
Kui õpetatud pole ja kasutusjuhendit pole lugendud või on õpetussõnad meelest läinud siis nii juhtub.
Vaatasin ka ise sama asja ja mõtlesin, et miks nad selle augu lahti tegid ? Hea võimalus hoogsamalt valades sealt asi välja valada.
Samas ilusti oli ju ka näha õhuklapi nupp mida oleks pidanud vajutama.
Ja see haisu küsimu mida alati kilgatakse. Ma pole märganud, et nad midagi sinna paaki paneks tableti koti või vedeliku näol.
Kas tõesti kasutavad naturaalselt ilma keemiata ?

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 12:15
#3
No anname kolmele tibile andeks. Näha ju on, et see ei ole neile omane ja harjumuspärane elustiil, vaid võimalus kuskil (soodsamalt) reisida ning oma kilkamiste ja pläkutamiste müügiga taskuraha teenida. Kui näiteks võrrelda nende reisi Islandil ja teist saadet nimega Eesti lipp ümber Islandi, siis vahe nagu ööl ja päeval. Probleemiks võib olla see, et peletavad oma taidlemistega karavaanluse juurest minema need inimesed, kes selle mõttealge on endas leidnud ja püüavad endale selgeks teha sellise rändamisviisi sobivust, aga kui telekas näevad taolist jama, siis loobuvad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 12:36
#4
Ühes osas ma ikka nägin, et kasutasid vedelat keemiat. Palju nad seda sinna potti valasid, või mis vedelik see oli, on juba iseasi :)  Aga jah, mingit erilist haisu kui sellist, ei tohiks küll sealt tulla.
Hobby 560 CFE Premium 2012
Klubi Eesti Karavan liige nr 742

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 13:55
#5
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 14:23 - 21.02.2023 14:32
#6
Mida nad sinna potti lasevad? Oma kehaviimistlus keemiat?, et see sedasi haiseb. :( 
Ma vaatasin  nende Tangieri  külastust, kuna olenme seal jalutanud. Ma ei tundnud, et nad oleksid üldse seal olnudki. 

Eelpool nimetatud öö ja päeva võrdluseks sobib poiste Lõuna Koreas trippimine. 
 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 21.02.2023 14:32 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

21.02.2023 22:20
#7
See saade on rohkem enda näitamine, kui reisisaade ja veelgi enam pole see karavaniga reisimisest. Karavani kõrval rääkimas, mida täna tegime ja mida homme teeme ... ok, olen nõus, et antud hetkel on käimas juba negatiivne teemakäsitlus. Lisaks oma karavani sõiduoskuste puudumisega tähelepanu kaasamine on odav meedia tähelepanu.

Kasseti tühjendamine on arusaamatu show. Andke andeks aga ma tühjendan seda paljaste kätega, mõned korrad loksutades ja korgi lahti keeramise järel on vaja hoida vaid õhutusnupp all. Keemia sisse ja törts vett lisaks. Kogu protseduur max 3 minutit. Nendel naistel aga ca 30 minutine etteaste. Pealegi oma bussi kasutan kolmas aasta ning kasett sama puhas, kui poest ostes - nendel naistel aga justkui toimuks lehma seemendamise protsess ...
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi, meelis, olevtoom

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 02:06
#8
 Ma arvan, et see saade ongi mingi planeeritud meediaprojekt ja reaalis on nad oluliselt osavamad ja nutikamad.
Kujutan vaimusilmas ette, kuidas nad kaadri taga seda jampsi planeerivad ja läbi arutavad. See värk võib seal kohapeal päris fun olla.
Selline formaat lihtsalt müüb paremini ja klikke tuleb rohkem. Andke ikka verd ja tsirkust.
Mingi ontliku seltskonna tavareisi video ei tekitaks meie foorumis mingit võngetki. 
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 06:42
#9
Ja eile näidatud osas oli planeeritud funiks bussi lõhkumine?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 08:46
#10
Olen ka neid saateid jälginud ja tundnud pettumust kuidas karavani elu ja seda puhkuse viisi vääralt ja oskamatult kasutatakse ja kajastatakse TV s. Lihtsalt kui keegi võhik, kellel tekib huvi ja soov omale soetada karvan või matkaauto siis see küll ei ole väga isu tekitav ja enesekindlust loov saade. Muidugi me ei tea mis on saate eesmärk. Mingil hetkel tekkis soov kirjutada saate produtsentidele, kes peaks olema üks tüdrukutest Karola Madis, enne sellise asjaga tegelemist oleks võinud endale selgeks teha mingid põhitõed ja reeglid või konsulteerida asjatundjate inimestega selles vallas. Näiteks mulle väga meeldib viiulimuusika ja viiuliga mängida :D kuigi ma seda üldse ei oska siis enne kui ma suurejoonelist  kontserti  andma hakkan, prooviksin, kas midagi välja ka asjast tuleb.:P
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi, liikur, meelis, Pikk, Illar, olevtoom

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 09:50 - 22.02.2023 09:52
#11
Arvo.A kirjutas: Ja eile näidatud osas oli planeeritud funiks bussi lõhkumine?
Kas nad pole mitte igal hooajal midagi ära lõhkunud?
ja muidugi kui lähebki katki, siis sa ikka ju filmid tagant rahulikult, lased tulel lohiseda mööda maad veel pikalt, mitte ei peata ja ei ürita kahjusid vähendada.
Mis te arvate kui palju selle saate eest kanalilt kasseeritakse? Üks kindlustuse omavastutus on selle kõrval tühi koht.
Viimati muutis: 22.02.2023 09:52 toto.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: meelis

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 10:30
#12
Ugri kirjutas:  Mingil hetkel tekkis soov kirjutada saate produtsentidele, kes peaks olema üks tüdrukutest Karola Madis, enne sellise asjaga tegelemist oleks võinud endale selgeks teha mingid põhitõed ja reeglid või konsulteerida asjatundjate inimestega selles vallas. 
Tegelikult võiks sellise kaebekirja teha klubi, kuna selline telefarss mõjub halvasti kogu valdkonnale. Ma tahaks näha neid teismelisi, kes peale saate vaatamist, potti tühjandada tahaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 10:59
#13
Huvitav, kas nende saadete vaatavuse kohta on ka mingi reiting olemas? 
Need  matemaatilsed valemid oma lennukõrguse arvutamiseks olid valitud väljaspoolt matemaatikat,  Mina pane 1 punkti, ümbritsevale loodusele.
 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 14:49
#14
Ärge nüüd hulluks minge. Tegu on meelelahutusega. Kolm naist võtsid täitsa ettevalmistusteta karavani ja rändavad. Filmitakse kõike ja parematest juppidest tehakse saade. See, et meie seltskond teab karavanidest kõike peensusteni, ei tähenda, et kõik teised ka teaks. Ma olen täitsa kindel, et anna peaaegu suvalisele esimest korda karavani rentivale seltskonnale kaamera pihku ja saate samasuguse seriaali...
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Motamees, Ivar Kalev, meelis, Arvo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 15:55
#15
Arvestades, et neil juba kolmas või neljas karavani disko, siis huvitav, kas keegi pole enne juhendanud tühjendama, et siiani sittapritsib :D 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 16:12
#16
Ma olen ka sama meelt, ei maksa liiga kriitiliselt võtta. Hais võib kasseti tühjendamisel olla väljakannatamatu küll, ei pea ju oma kassetist tulema. Auto nurgad olen samuti ka mina ära äästanud ja mitte 1 korra. Võtke kui meelelahutust ja blondiinidele võib mõndagi andestada.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 17:10
#17
boob kirjutas: Ärge nüüd hulluks minge. Tegu on meelelahutusega.

Just. Selle juures peab lihtsalt kurbusega tõdema, et selline ongi meie meelelahutuse tase...
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi, toto, olevtoom

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 17:22
#18
Illar kirjutas: boob kirjutas: Ärge nüüd hulluks minge. Tegu on meelelahutusega.

Just. Selle juures peab lihtsalt kurbusega tõdema, et selline ongi meie meelelahutuse tase...
Kahjuks nii see on. Olen aastaid venelaste meelelahtustööstuse vilju maitsnud, kuid peale sõda suhtkoht loobunud, nii et on aega ka Eesti meelelahutusega tutvunud, nii et pean mainima, et omaaegne "mendi matused" on oluliselt meelelahutuslikum, kui tänane rõvedus, mis tele ekraanil vastu vaatab. _boob_ aga kas me ei peaks eeldama, et seda meelelahtust teevad prohvid mitte diletandid? Järgmiseks naudime Ugri poolt väljakäidud viiulivirtuoose, kes viiuli ja poogna eile ostsid? 
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ugri

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 19:22 - 22.02.2023 19:24
#19
boob kirjutas: .... See, et meie seltskond teab karavanidest kõike peensusteni, ei tähenda, et kõik teised ka teaks. Ma olen täitsa kindel, et anna peaaegu suvalisele esimest korda karavani
rentivale seltskonnale kaamera pihku ja saate samasuguse seriaali...

 
No see ajabki meie seltskonda närvi, et meie elulaadist vale ettekujutus antakse. Krt, meelelahutust annab ka nii teha, et mingigi infokilluke vaatajani jõuab. Isegi Top Gearis jõudis.

Aga, noh, nagu siin juba öeldud, praegune "meelelahutus" on orienteeritud vaatajaskonna sellele sihtgrupile, kellele mõtlemine füüsilist valu tekitab. Ja seetõttu karjutakse, itsitatakse oma "naljade" üle ja pläkutatakse terve saateaja, kuigi midagi öelda ei ole. Ma telekat ei vaata tahtlikult juba ammu, aga vahepeal jõuab see ikkagi minuni. Ja siis meenub mulle Nero Wolfe, kellele teleka käimapanek valmistaas suurt rõõmu. Sest ta sai selle jälle kinni panna.

(Vabandust ohvtopiku pärast, aga ma ei saanud kirjutamata jätta.)
Viimati muutis: 22.02.2023 19:24 olevtoom.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, toto, Illar

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 19:36
#20
Mõttetu oigamine sisu osas, tegemist pole ju karavanielu propageeriva saatega vaid meelelahutusega väikesele osale Eesti madalaubalisest publikust. Kui sisu ei meeldi, pole mõtet vaadata.

Mäletan hästi, kui ma üle 40 aasta tagasi koolipoisina Narva pioneeride palee laval Kullo orkestriliikmena tamburiini tagudes julmalt rütmist mööda lõin ning orkestrijuht tuli lavale ja sosistas mulle kõrva "palun lahku lavalt". Oleks ma osav pillimees olnud, poleks midagi meelde jäänud. Noh, nüüd võiks öelda kahjuks keegi ei filminud, oleks saanud pärast parastada.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: meelis

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

22.02.2023 23:01
#21
kaminahi kirjutas: Need  matemaatilsed valemid oma lennukõrguse arvutamiseks olid valitud väljaspoolt matemaatikat,  Mina pane 1 punkti, ümbritsevale loodusele.

 
No nende arvates oli nurk 60 kraadi :) Nii et ei midagi hullu, kuigi loogilisem oleks 30-35 kraadi nurk ja siis on see kõrgus 75-85m. Mõningal juhtumil võib see nurk muidugi suuremaks minna aga vaevalt see 60 olla võiks.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kolm naist karavanis - poti tühjendamine

23.02.2023 07:04 - 23.02.2023 15:10
#22
punkel kirjutas:
kaminahi kirjutas: Need  matemaatilsed teoreemid oma lennukõrguse arvutamiseks olid valitud väljaspoolt matemaatikat,  Mina pane 1 punkti, ümbritsevale loodusele.










 
No nende arvates oli nurk 60 kraadi :) Nii et ei midagi hullu, kuigi loogilisem oleks 30-35 kraadi nurk ja siis on see kõrgus 75-85m. Mõningal juhtumil võib see nurk muidugi suuremaks minna aga vaevalt see 60 olla võiks.
 

1:100

Kuigi loogilisem oleks seda vaadata kummuli lükatuna.

PS hulluks ei oska siin kuidagi minna, lihtsalt valede nootide järgi valjusti mängimine kraabib kuulmist ja nägemist. Kõigil nii hästi ei lähe, nagu orkestripoiss Ivaril.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 23.02.2023 15:10 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev