Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

04.03.2022 15:13
#1
Alustuseks märgin ära, et tõesti olen ise loll ja kirikus pidid need ka peksa saama. Selleks, et mõni loll veel peksa ei saaks, kirjutan pisikese repliigi.

Eelmise aasta märtsis sai viidud matkaauto ülalnimetatud firmasse igatsorti töid tegema. Miks ma sinna viisin? Põhjus number üks, et selliseid komplekstööde teostajaid sellel ajal mina ei teadnud. Teiseks pidi olema professionaalne ja usaldusväärne firma. Firma ainukeseks plussiks saan nimetada, et töödega saadi õigeagselt valmis. Sellega asjad piirdusid.
Kuna nagu juba ütlesin, siis mina loll arvasin, et professionaalne firma teeb töid nii nagu teeks ise endale, mitte ei tehta töid vaid raha teenimiseks. Mis siis viga?
1. Teekaamera paigaldati esiaknale nii, et kardinaid ette tõmmata ei olnud võimalik, ainus kiire lahendus oli iga õhtu kaamera demonteerida ja hommikul uuesti tagasi panna. Selle vea parandasid nad küll eelmine aasta ära aga nagu ikka, siis mitte nii nagu normaalne oleks olnud. Praegu olen selle variandiga juba ära harjunud ja väga ei virise.
2. Teekaamera paigaldati nii, et see salvestas 24/7, ainuke variant oli pikematel vaheaegadel kaart välja võtta. Tegin ise süsteemi, et kaamera salvestab ainult süüde sees. 
3. Päikesepaneelide laadija/kontroller ei vastanud päikesepaneeli võimusele, ehk siis terve reisi ajal oli see mul välja lülitatud, kuna ei tea mis põhjusel, hakkas hoopis mahalaadimist näitama(kas tõesti aku ka tühjenes jäi minu poolt välja selgitamata). See jubin osteti küll tagasi aga tingimusel, et raha ei saa vaid pean neilt selles vääringus ostma. Hea seegi. Uue kontrolleri pidin ise paigaldama. 
4. Inverter paigaldati toetama küttejaoturi peal, mis siis klobinat hakkas tekitama kui vähe kehvemal teel kulgeda. Ka selle pidin ringi ehitama, et inveretr vastu ei "taoks".
5. Raadio mikrofon paigaldati rooli taha, mistõttu händsfreed kasutada ei saanud. Paigaldasin selle ise õigesse kohta.
6. Lällari antennile ei paigaldatud "kleebitavat fooliumi", mis magnetjala töökorda "paneb".
7. USB pistik paigaldati ainult üks, kuid raha kasseeriti kahe eest. 
PS! elamu ukse el. lukk ei toimi siiani korrektselt. 

Millest ma üldse selle teema ülesse võtsin, et ma ei avastanud, et teist USB pistikut nad ei ole paigaldanud - ei kontrollinud arvet sellele mida reaalselt tehtud on. Kuna avastasin puuduva USB alles eelmise aasta lõpus, siis praegu öeldi ilusasti, et ise olete süüdi, oleks pidanud kohe kontrollima. Mõningase kompromissi küll puuduva pesa osas tegime, kuid tasaarveldust ei tehtud.

Kas tõesti peab tänapäeval paigaldama tööde tegemist jäädvustava kaamera ja hiljem arvel näpuga järge ajama, eeldades, et firma sind tõmmata soovib? Vägisi tulevad meelde veneagesed autoteenindused, kus garantiiautodel varuosi oma taskusse vahetati, või pigem siiski eksin sellise paralleeli tõmbamisel?  

Kas sellist firmat peab pimesi usaldama ja profesionaalsust kiitma, ma sügavalt kahtlen. Edaspidi proovin seda firmat kasutada, kui R-Kioski ajalehe ostmiseks.  

Lisan arve, siis saate otsutada, kas mu pirinal on põhjust või mitte.




 

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

04.03.2022 18:06
#2
Paigaldustarvikud on väga detailselt välja toodud, huvitav mis tarvikud seal real numbri all 45 veel peituvad:D

Kaamera ja mikrofoni paigaldus näitab, et paigaldajal pole aimugi, kuidas asi hea oleks ja kliendiga suhtlemise asemel pandi kuhugi kuidagi. Väike kivikild tellija kapsaaeda ka muidugi, võiks enne ise vaadata ja mõelda, kuidas ta asju näha sooviks.

Puuduva USB poolest võiks küll paigaldaja peeglisse vaadata. Kui tegu on asjaga, mis paigaldati, mitte ei müüdud karbiga kaasa, siis kliendile kohe kontrollimise jutu asemel võiks nüüd näidata, kuhu see teine pesa siis paigaldati. Kui seda paigaldatud pole, siis sõbrad, see on ju lihtlabane vargus.

Väga väga ootaks nüüd matkasuvilad.ee kommentaari ka.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

05.03.2022 08:19
#3
Kui võimas inverter paigaldati?
nr 921

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

05.03.2022 09:37
#4
boob kirjutas: Paigaldustarvikud on väga detailselt välja toodud, huvitav mis tarvikud seal real numbri all 45 veel peituvad:D

Kaamera ja mikrofoni paigaldus näitab, et paigaldajal pole aimugi, kuidas asi hea oleks ja kliendiga suhtlemise asemel pandi kuhugi kuidagi. Väike kivikild tellija kapsaaeda ka muidugi, võiks enne ise vaadata ja mõelda, kuidas ta asju näha sooviks.

Puuduva USB poolest võiks küll paigaldaja peeglisse vaadata. Kui tegu on asjaga, mis paigaldati, mitte ei müüdud karbiga kaasa, siis kliendile kohe kontrollimise jutu asemel võiks nüüd näidata, kuhu see teine pesa siis paigaldati. Kui seda paigaldatud pole, siis sõbrad, see on ju lihtlabane vargus.

Väga väga ootaks nüüd matkasuvilad.ee kommentaari ka.
Kaamera osas öeldi, et allapoole pannes hakkab päike sisse paistma, muidu minu soov oli armatuurile. Mikri olemasolust polnud minul üldse ainugi :P Jah, matkasuvila oma käis vaatamas ja pesa muidugi ei leitud aga laiutati käsi, et aasta juba möödas.

Rainer, sellega oli üldse pull lugu, kuna inverter oli minu oma, siis imelik oli see, et nemad seda seal ei katsetanud(õigemini vist ei katsetanud koormuse all), igatahes inverterit kasutades toimusid vooluga imelikud asjad ja lõppkokkuvõttes selgus, et üks potekas oli vales asendis ja väga üle 100W koormust ei talunud aga selle avatsasin alles suvel. Võimus oli vist 1500 ja piik 3000, igatahes praegu töötab, kuigi peaks elektrooniku juurest korra läbi käima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

05.03.2022 14:50 - 05.03.2022 14:50
#5
Nüüd siis nõuad, et see inverter ka uue vastu vahetatakse? Kirjuta see lugu oma mõistuse arvele ja järgmine kord tee kõik ise. Ega Sind ka kusagil mujal enam ei oodata.
Püüdsin olla vaid nõuandja.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 05.03.2022 14:50 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

05.03.2022 16:28
#6
kaminahi kirjutas: Nüüd siis nõuad, et see inverter ka uue vastu vahetatakse? 
Kus kohast sellist asja välja loed? Kirjutasin lihtsalt, et inverter oli kehvasti paigaldatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

05.03.2022 18:03 - 05.03.2022 18:06
#7
punkel kirjutas:
kaminahi kirjutas: Nüüd siis nõuad, et see inverter ka uue vastu vahetatakse? 
Kus kohast sellist asja välja loed? Kirjutasin lihtsalt, et inverter oli kehvasti paigaldatud.
.................................................

...sellega oli üldse pull lugu, kuna inverter oli minu oma, siis imelik oli see, et nemad seda seal ei katsetanud(õigemini vist ei katsetanud koormuse all), igatahes inverterit kasutades toimusid vooluga imelikud asjad ja lõppkokkuvõttes selgus, et üks potekas oli vales asendis ja väga üle 100W koormust ei talunud aga selle avatsasin alles suvel. Võimus oli vist 1500 ja piik 3000, igatahes praegu töötab, kuigi peaks elektrooniku juurest korra läbi käima.

Ole nüüd. /Saaremaa/




 
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 05.03.2022 18:06 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

05.03.2022 21:27
#8
kaminahi kirjutas:
Pikk jutt ....

Ole nüüd. /Saaremaa/
 
Hea, et sa mulle bussivahetsut välja ei pakkunud :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

06.03.2022 10:23
#9
Isiklikult pean mainima et töökojaga on väga vähe kokkupuudet olnud. Ühe korra sain sealt kätte tellitud T5 bussi põhja, mis aidati küll ilusti auto peale tõsta.

Teist kord oli tegu haagisuvila ukse luku vahetusega, mis pärast ukse vahetust enam ei sobinud. Luku sain nende poest, tellisin koos vahetusega ja selgus et sisemise osa keeramise pulk oli lühike ja tehti töökojas pikemaks. Ukse koos lukuga sain järgmine päev kätte ja töötab tänaseni.

Kahjuks plaaniliste suvila veekahjustuste remondi töödega sinna ei jõudnudki, sest siis kui neil oli aega, ei saanud mina ja kui minul aega oli, oli neil ülipikk järjekord.

Nii on remondi osas kokkupuuted hoopis teise firmaga, siin foorumis on kuskil ka pildid ja kirjeldus.

Varasematest haagistest on juba  krooni ajast alates kogemus Arpel töökojaga. Remonditud sai nii ühe haagise  pehme tagasein, kui teise suvila tulekahju kõrval seismise kahjustused. Viimase puhul oli kõik plekk minu poolt. Ei nurise ja loodan et need haagised eestis ikka veel kuskil kasutuses on.

Matkasuvilatest tellitud tuhandete (?) eurode eest kaubaga pole ka probleeme olnud,peale ühe 35 eurose asja , mis tuleb siiski ümber ehitada, kuna minu kaalu ei kannatanud.

Nii et konstanteeriks fakti- tegijal juhtub.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Selle suvega sain selgeks ühes värvitöökojas, et saad täpselt selle, mida tellid.
Kahjuks ühel küljekarp vahetati ilma konsulteerimata aiult kahjustatud osas , kuigi kindlustus maksis terves pikkuses jupi eest ja kohale see tuli . Hiljem tuli teises firmas siis auke keevitada, sellel n.n. veel tugeval karbiosal.
Teine karp sai tervelt vahetatud aga alt jäeti täiesti haljas, sest ei tellinud ju alt värvimist ;)

Teinekord olen lihtsalt targem, see on esimene kord, kus üldse sellest virisen, sest oma lollus, mis muud. Usaldasin tuttavat, kes firmat kiitis.

Nüüd vähemalt küljed värvitud, taga uus luuk ja stange ning põhja alt enamus roostet eemaldatud ja korrosioonitõrje tehtud, ning karbid üleni värvitud, ka väljast karbid uuesti.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

02.01.2024 01:09
#10
....
Väga väga ootaks nüüd matkasuvilad.ee kommentaari ka.

Kas neilt on kommentaar olnud?
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

02.01.2024 16:44
#11
Lihtsalt selline huvitav tähelepanek, et enne jõule oli Matkasuvilad FB lehel reklaam, et paremaks jõuluostudeks kogu kaup 10% soodsam kolmekuningapäevani.
Täna tahtsin ühe tellimuse teha (nimelt ei ela Tallinnas) ja mainisin seda soodustust. Sain vastuse, et see lõppes aasta lõpus ära. Huvitav...kolmekuningapäev kalendris ei ole mitte aasta viimane päev.

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

02.01.2024 17:26
#12
See sooduka reklaam on neil siiani üleval.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

02.01.2024 17:48 - 02.01.2024 17:50
#13
Tere foorumlastele!

Meie programmis toimus uuendus, üleminek 22% käibemaksule ja seoses sellega oli müügikampaania kustunud. Praeguseks on kõik taastatud ja Andrusele vastus saadetud  

Kinnitame, et kampaania -10% kestab riiulis olevatele karavanitarvikutele ja kuni selle aasta kolmekuningapäevani !

Siiralt vabandame ja loodame mõistvale suhtumisele. Suured tänud märkamast!
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827
Viimati muutis: 02.01.2024 17:50 MATKASUVILAD.ee.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Huvitavad kogemused matkasuvilad.ee nimelise töökojaga.

02.01.2024 17:59
#14
....
Väga väga ootaks nüüd matkasuvilad.ee kommentaari ka.

Kas neilt on kommentaar olnud?


 

Tänud mure tundmise eest!

Urmase (Punkel) teemaga on kõik juba ammu hästi, lahendused ammu leitud ja oleme sõbrad edasi :) 
 
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev