Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

27.07.2020 09:34
#26
Minul jäi negatiivne kogemus selle teema produtseeriatest.
Raivo Koppel
729

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: MATKASUVILAD.ee, Vamm

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

27.07.2020 15:46
#27
Tere, kallid karavani sõbrad! Me täname tagasiside eest nii neid, kes meid kritiseerivad, kui ka neid, kes toetavad ja siin vestluses meie poolele asusid. Me oleme kritiseerijatega nõus, et meil vahel tõesti esineb tarne- ja suhtlusprobleeme. Teema algataja duššitelgiga juhtus kahjuks selline kurb lugu, kus Reimo andmebaasis olid andmed uuendamata ja seoses sellega selgus alles hiljem, et tellimust ei ole lubatud ajaks võimalik täita. Paraku saime sellest teada alles siis, kui klient meiega ühendust võttis kauba saabumise osas. Sarnaseid olukordi juhtub meil mõned korrad aastas ja vabandame juba ette kõikide klientide ees, kui teie tellimusega midagi samasugust peaks juhtuma. Raha tagastamine viibis, kuna inimesed olid puhkusel. Nagu mõnest kommentaarist lugeda võite, siis vabandusi ikka leiab... Püüame tulevikus kliendisuhtlust parandada ja sarnaseid olukordi paremini lahendada. Tänud veelkord kõigile tagasiside eest! :)

Matkasuvilad.ee tiim
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi, Vamm, Priit Peljo, Kalka, TURIST, 867, Rainer, ecuke

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

27.07.2020 22:19 - 27.07.2020 22:20
#28
Nojah, mul ka ca kuu tagasi tonn kuni kaks sügeles taskus telgi ostmiseks aga seda vastust, et mida reaalselt saada oleks ei tulnudki. Kuigi kirjutasin otse päälikule messengeris. Juu oli puhkusel siis.
Nüüd lähen ise puhkusele, ilma telgita ,vot.
Viimati muutis: 27.07.2020 22:20 Priit Käos.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

27.07.2020 22:55
#29
Kindlasti on meil kõigil negatiivseid kogemusi kõigi ettevõtetega ja asutustega, kus puutume kokku klienditeenindusega. Meedias on enamkajastatud kassapidajad ;) Mina austan kassapidajaid :)
Jah, on hea, et tuuakse välja ja kajastatakse puudusi klienditeeninduses, aga seda võiks teha teisiti, või on tõesti nii... et ei saada klienditeenindajaga ühte keelt rääkida, see on kurb.
Endalgi kogemusi näiteks MNT-ga, ainus lahend olekski olnud kohtulahend. Aga...

See, kes vabandab esimesena, on kõige julgem.
See, kes andestab esimesena, on kõige tugevam.
See, kes unustab esimesena, on kõige õnnelikum.

Jätaks nüüd need halvad kogemused/mälestused ajalukku ja vaataks värske pilguga edasi ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: MATKASUVILAD.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

28.07.2020 09:24
#30
Nüüd ma tahaks küll Sulle Priit meelde tuletada Sinu hiljutist defineeringut foorumi olemuse ja toimimise põhimõtte kohta. Mina leian, et on väga hea kui kõige positiivse kõrval kajastatakse ka tugevaid vajakajäämisi valdkonnas. Seda enam, et paljude jaoks võib see olla kriitilise tähtsusega puhkuseplaanide tegemisel. Milleks raisata oma aega suheldes firmadega kus isegi e-posti automaatvastajat ei suudeta üles seada. Kas tõesti on ainus tähelepanu vääriv klient see kel taskus sada tonni kripeldab uue auto ostmiseks? Hästi ei usu Eesti mastaape arvestades. Kohane kriitika ehk suudab päästa nii mõnegi ettevõtte kus suured ninamehed on harjunud vanast rasvast edasi laskma, märkamata, ajapikku sissejuurdunud tõsiseid puudusi oma klientidega suhtlemisel. Solvumised ja unustamised ei käi äritegemise juurde, äri on julm bisnes kus ühe osaleja eesmärgiks on
vastaspoolelt võimalikult palju raha kätte saada. Seda imelikum on kui üks ettevõte seda teadmata põhjusel teha ei soovi.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Kalmer, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

28.07.2020 11:28
#31
Valik on ju vaba. Kellele ei meeldi Matkasuvilad.ee lehelt tellida, siis eestis on veel mitu firmat, kes edukalt ja vähem edukalt üritavad kataloogitellimusi vahendada.

Aastate jooksul olen neist proovinud lisaks vähemalt nelja . Kuna suvilakaubad põhimõtteliselt iga aastaga lähevad kallimaks, siis nii mõnelgi neist on olnud varasemast mõnda odavat asja koha peal, mida osta on tasunud ja vaja läinud.

Kiituseks pean ütlema, et enne Covid19 pandeemiat käis Matkasuvilate kaupade tellimine ja müük nagu konveieril. Kui ikka enne teisipäeva õhtut tellimuse tehtud/makstud said, siis järgmise nädala teisipäeva õhtuks oli kohal.

Mulle meeldis ka sel aastal Laagri Skoda juures oleva firma sõbrapäevakampaania ja sai ka sealt umbes 1,5 tuhande eest tellitud. Kas neil sealt ka mingi kasum jäi, peavad nad ise teadma.

Kuna Covid19 on teinud korrektiive müükides üle euroopa, siis ei usu, et kellelgi praegu eestis tellimused nii konveieril veel käivad. Samas osade Reimo toodetega on suviti pea alati olnud tarneraskusi, kuna tal on ka saksamaal palju edasimüüjaid. Mõned neist, kes ainult ebays müüvad, sellest elatuvadki, et tellivad mingi koguse ära ja müük läheb hästi alles siis, kui Reimos asi otsas.

Süüdistus, et hoolitakse ainult 100 000 ostu teinud kliendist aga küll paika ei pea. Pealegi olen üsna kindel, et uusi autosid poe leti taga olevalt teenindajalt ikka uksest sisse astudes kohe osta ka ei saa ;)

Tellisin uuele WC potile seina ja poti vahele tihendi ja poti allaserva esiliistu. Viimane maksis vist 8,50.
Ilmselt peaksinsiinkohal nüüd ka nurisema, sest kuigi tervelt 2 kataloogi seda liistu lubasid, pole liistu saada tänaseni. Minule pakuti küll ise tellimuse tühistamist , nii et pole pidanud oma raha taga ajama.

Huvitaval kombel pole ma seda liistu ka ise suutnud kuskilt müügilt leida. Nii et kui asja ikka müüa ei ole , ei ole võimalik seda ka hankida.
Võiks ju teha testi, kas mõni teine eesti müüja suudab seda hankida?

50 eurone WC telk on igatepidi odavama otsa toodang (ise olen vaadanud kuskil 80 ja 99 vahele jäävaid ) . Odava ja hea järele on aga alati ka suur nõudlus ja kes teab, kui suur ka selle tootmismaht oli.

Mäletan ka teemaalgataja seda teemat, kui ta uuris, kes suudaks talle WC telki paari nädalaga jaanipäevaks hankida. Nii et kuigi mure mõistetav, oli ka ärkamine ostuks ehk liiga hilja... Eks sellest ka pettumus siin teemas seda alustades.

Eks viga oli see, et talle optimistlikult seda tarnet tähtajaks pakuti. Oleks olnud jutt, et ilmselt ikka tähtajaks ei saa, oleks ka pettumus väiksem olnud.

Olen ka ise oma elus teatud aastad uut ja ka vigaste pakenditega kaupa edasi müünud. Sellest ajast tean üsna täpselt sisetundele toetudes öelda, kas tehingust saab asja või tuleb sellest ainult mingit jama. Lugedes seda telgi otsingu teemat, ennustas minu sisetunne jama ja ma ei postitanud sinna ka linki matkasuvilate lehele.

Aga jama tuli ikka. Nagu näha, siis juba 2lk arutelu.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

28.07.2020 11:39
#32
Hea Priit Käos, kinnitame sinu märkusi! Ei julge lubada, aga me täna tegeleme oma nõrkade kohtadega.
Igapäeva elu on suve-perioodil väga kiire. Hädalised tulevad ukse taha -- aita mul läks veekraan katki ja muu asi jääbki niimoodi tegemata…
Kui Karavaniklubi peres on inimest, kes tahaks aidata siis infoks, et otsime oma meeskonda uusi töötajaid!
Matkasuvilad ei tee kindlasti julma äri, iga klient on meile tähtis. Tipp-hooajal me ei saa lihtsalt alati väga hästi hakkama.
Lubame, et sügisel teeme muudatused oma süsteemides ja inimestes.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: meelis, Kalmer, Priit Peljo, Rainer, Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Negatiivne kogemus matkasuvilad.ee firmaga

29.07.2020 19:10
#33
Meest sõnast, härga sarvest, nagu öeldakse. Alustuseks võiksite kasvõi e-posti automaatvastaja kasutusse võtta, millega saab klient kinnituse, et ei ole oma murega " laialt levinud" spämmi kausta sattunud. See vastaja võib siis olla häälestatud a'la " Oleme teie kirja kätte saanud. Vastame kuni x päeva jooksul" ( sõltuvalt kuidas aja ja viitsimisega on ). See lahendus maksab täpselt null eurot ja on kasutusse võetav 5 minutiga. Kõige hullem klienditeeninduses on müüja poolne vaikus.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, 867

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev