Istmed

Istmed

07.12.2016 14:41 - 08.01.2017 09:08
#1
Vedelevad mul jalus, ehk kellelgi vaja. Ducato ja mersu omad.

Edit: Mersu läinud, Ducato veel vedeleb.

Lisatud failid:

Viimati muutis: 08.01.2017 09:08 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

07.12.2016 14:57
#2
Edu müügil. Kunagi vaevlesin sama asjaga, kui panin oma bussile uued istmed (käetugedega).
No ei olnud kerge müüa. Kuigi istmed olid peaaegu uued. Ega ma nende eest praktiliselt midagi ei saanud ka.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

07.12.2016 15:04
#3
Jupp aega kuulutustelehes ka kuulutanud ja huvi olematu. Ostsin nad romulast, et oma tagumikutunnet mugavdada, aga siiski ei sobinud mu istmiku kujuga :) Tuunisin hoopis olemasolevat istet ja sai nüüd vist hää küll.
Ah eks tuleb siis kunagi riidematerjal prügikasti ja metallraam kokkuostu tassida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

07.12.2016 15:27
#4
Sama oli mul - kuulutus oli vist kokku mitu aastat üleval aga ju see siis on asi, mida keegi ei vaheta.
No ei olnud huvi. Oleks pöörd mehhanism all olnud oleks kohe tahetud.
Samas kuidas sa korras asja ikka utiliseerid ja likvideerid, lõpuks üks tegelane võttis ühe istme prooviks ja kadus nelja tuule poole, selle eest ma ei saanud midagi, teise istme eest sain 10.- enam ei mäleta, kas EEK või EUR aga vahet pole põhimõtteliselt tasuta hea, et lahti sain.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

07.12.2016 15:38
#5
Ah eks kevadel jälle koduhoovi suurpuhastus ja paljud asjad, mis vahel aastaid vedelenud rubriigis "ähk kunagi läeb vaja" rändavad lõpuks utiili. Selline see korilase elu juba on :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

07.12.2016 22:00
#6
See on juba laiem teema. Kuidas saaks vabaneda aastate ja kümnete jooksul selle korilase elustiiliga kogunenud asjadest? Olen nõus palju ära andma poolmuidu ja tasuta. On ka matkamiseks ja reisimiseks sobivaid asju, uusi ja kasutatuid. Samuti rõivaid pusadest jopedeni, ka täitsa uusi. No ei jõua enam koguda, ammugi kasutada. Kindlasti on kuskil keegi, kes tunneksid nende kasutamisest rõõmu. Ja see valmistaks juba mulle rõõmu.
Võib-olla matkaautode kokkutulekul teha tasuta asjade koht täika kõrvale.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

08.12.2016 01:30
#7
Mul ka sama mõte, et kahju on asju ära visata, kui tead, et huviline on kusagil olemas. Aega hinnates peaks justkui kõik odavad asjad kohe prügikasti toppima. Kui ainult kulupõhiselt mõelda, siis nii ongi.

Päris tasuta asjadega on nii, et lihtsalt järgmine korilane korjab üles. Aga sellest ju muret pole.

Muideks kevadel Ivari käest soetatud kollased toolid olid meil suvel maal laste seas väga popid. Lausa nii, et ei jätkunud soovijatele. Seega kevadisel kokkutulekul läheks jälle kaubaks. Kui just mõni õhtu tänaval ei trehva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

10.12.2016 21:58
#8
Tere.

Saad sa mõõta nende istmete laiuse kõige laiemast kohast. Mul üks liikur küsib uut juhiistet.

Tänades Peeter.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Istmed

11.12.2016 09:34
#9
Mersu istmepadi on ca 46x46cm ehk siis sama lai kui pikk, Fiati oma 53cm lai ja ca 50cm pikk.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev