Poolautomaatne kohvimasin, 800 W

Poolautomaatne kohvimasin, 800 W

13.10.2024 22:25
#1
bar nummer on küll väga kesine, presskann teeb vist sama töö ära?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Poolautomaatne kohvimasin, 800 W

14.10.2024 10:39
#2
kaminahi kirjutas:
punkel kirjutas: bar nummer on küll väga kesine, presskann teeb vist sama töö ära?

Osta, proovi, võrdle oma valemeid. Kaunista foorumit.

PS. Loe minu esimest lauset.

Olen rääkinud, ei vaja sinu suhtlust.

See kui sulle meeldib, ei pea tähendama seda, et see normaalne on. Kohvi on üks eriline jook ja selle valmistusviise on väga palju. Kui rääkida käpaga masinast, mis sinu toode peaks olema, siis normaalne espresso valmib umbes 9 bar juures. Kodused kohvimasinad teevad mingil põhjusel seda umbes 15 bar juures. Ei hakka heietama baride vajalikusest aga pea 3 korda väksem surve vaevalt kvaliteetset espressot valmistab. 
Kui sa veel aru saanud ei ole, siis ei suhtle ma mitte sinuga vaid kommenteerin foorumipostitust ja minu teada ei ole see keelatud. 

PS! Igaksjuhuks mainin, et olen üle aasta osta jälginud kohvigurmaani tegemisi ja tean sellest teemast juba üksjagu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Poolautomaatne kohvimasin, 800 W

15.10.2024 10:31
#3
Ma ei tea mis põhjusel kaminahi oma postitused ära kustutas aga mina seda teema alustanud ei ole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Poolautomaatne kohvimasin, 800 W

15.10.2024 12:21
#4
Asjalik asi, kaalusin ka aga võtsin siiski kapslimasina, millesse saan mh panna isetäidetavad kapslid. Ja kui seinast elektrit ei tule, siis filterkann. Vajadusel ka lihtsalt puru kruusis. Igaüks joob mida tahab ja soovitab ka seda kui vajalikuks ja õigeks peab.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Poolautomaatne kohvimasin, 800 W

16.10.2024 11:55 - Eile 01:39
#5
punkel kirjutas: Ma ei tea mis põhjusel kaminahi ...

Ma ei tea, mis põhjusel sa oma vinguvaid ja valdavalt üleolevalt sisutuid postitusi teed, aga näita, barista, ja heieta see  oma jumalik 9 barine kohvimasin ka meile, lollidele  solgijoojatele ette, kes me pole kunagi jälginud sinu kohvigurmaani tegemisi.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: Eile 01:39 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev