Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 00:10
#1
Kuna see tavaline mummuga sisse välja süsteem on küll lollikindel aga loll peab alati seda ka vajutama, siis on huvi poolautomaadi vastu. Sobiks selline, et kui sahtli kinni lükkad, siis on ta kinni ja avamiseks peab nuppu vajutama. Midagi sellist  www.fenneluk.com/caravan-rv-motorhome-handles-and-fittings/oval-push-button-handle-set-65.0800.0001AG Äkki on kellelgi üle või teab kust tellida?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 07:51 - 02.08.2022 07:52
#2
Kas see on see mäng, et ise küsin ja vastuse vihje on küsimuses?

Käepide

Sinu pandud lingil on ju kirjas - Europe & Rest of World Delivery - Overseas delivery is available upon request. Please contact us for details.


Miks see siis ei kõlba? Ise kinni tõmbavatel sahtlitel poleks nagu lukustust vaja, siinid hoiavad. Kui on aga lukusti lisaks pandud, siis kahjuks ikkagi nupuga. Samas ei loe ka seal lingil olevalt kuidagi välja, et need ise sulguksid/lukustuksid. Kui ehk ainult jalaga kõvasti lükates.

Suvilatel on ülesse avanevatel kapi ustel  hoopis sellised sulgemise lõpus ise sulguvad hinged, et hoiavad ust kinni ja nuppu pole vaja. Näiteks osadel Knaus mudelitel mingist aastast.
Müüs kunagi ka Reimo.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 02.08.2022 07:52 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 09:04
#3
eavp kirjutas: Kas see on see mäng, et ise küsin ja vastuse vihje on küsimuses?

Käepide

Sinu pandud lingil on ju kirjas - Europe & Rest of World Delivery - Overseas delivery is available upon request. Please contact us for details.


Miks see siis ei kõlba? Ise kinni tõmbavatel sahtlitel poleks nagu lukustust vaja, siinid hoiavad. Kui on aga lukusti lisaks pandud, siis kahjuks ikkagi nupuga. Samas ei loe ka seal lingil olevalt kuidagi välja, et need ise sulguksid/lukustuksid. Kui ehk ainult jalaga kõvasti lükates.

 
Seal on ju kirjas, et firmaga ajavad asju, ilmselt ei hakka nad sulle 2 tükki neid saatma. Käepide ei olegi ise sulguv, vaid käega lükkad kinni. Tavalise nupu vahe on selles, et nuppu ei pea lisaks sisse vajutama. Tihti unustan nuppu sisse vajutamast ja sahtel jääb lahti, sõitma hakates on esimeses kurvis pärani. Need nn isesulguvaid siine ei hakka katsetamise otstarbel soetama, odavam ja lihtsam on nupp välja vahetada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 12:28
#4
Sellised sulgurid ka Bürstneritel ja soovi korral saad tellida (äkki ka kohe olemas) Rakvere esinduses.
Töötavad väga hästi ja püsivad tervetena isegi rendiautodes.

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 17:35
#5
Frankial sellised ja olen rahul, nupuga ja mugavad.
Reimo kataloogis olemas ja tellitavad
 

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 17:52
#6
Kui tellid ja paigaldad, anna teada, kas paigaldada saab selle mummu asemele lihtsasti. Endal ka sahtlitel tahaks need välja vahetada, mul 5 sahtlit. Kui paigalduse asi oleks teada, siis võiks kambapeale tellida, oleks transa ja asjaajamine lihtsam.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

02.08.2022 21:44
#7
Mis firma Rakvere esindusest sa räägid?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

03.08.2022 08:36
#8
Kindle OÜ (matkaauto.ee)
Bürstneri ja Carado esindaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

04.08.2022 11:01
#9
Telefonis arvati et kohapeal ei ole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

04.08.2022 12:18
#10
Tere!
LMC kasutab fotodel olevaid lukusteid, iga kord kui ukse kinni paned läheb see lukku.
LMC laos Saksamaal olemas, saan tellida 29,00/tk + saatekulud 20.00.
Hindadele lisandub käibemaks

Tervitades
Autocamper OÜ
Urmas
+372 5100717

 

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

04.08.2022 12:34
#11
Camping Wagneris need küsitud lukustid ka kohe olemas. Transport sealt 15eur ja tavaliset 5 päevaga kohal.

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

05.08.2022 09:14
#12
Kuramus, just tellisin CW-st asju nii et transa oli 44€ aga eks ma nüüd nuputan, äkki on veel miskit vaja, siis ühe korraga tellib. Võiblla lähen üldse Saksa väikese tiiruga ja saab kuskile poodi ette ära tellida. Mul vaja veel Ducato päevatuled osta, äkki siis võtan juba sealt, kuigi ma oleks eelistanud neid 2 in 1 mis udukate auku käivad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

05.08.2022 10:00
#13
Päevakad mina tellisin kunagi siit:
www.ledcom.co.uk/daytime-running-lamps/fiat
 
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

05.08.2022 11:01
#14
CW-st saatmine 44 eur???
Olen viimased 3 aastat 15,08euri saatmise eest maksnud olenemata paki suurusest.
 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

05.08.2022 11:37 - 05.08.2022 11:52
#15
Aga miks Sa Matkasuvilad.ee-st ei taha tellida Reimo koood: 52426 hind 18.55€ ja nad pakkusid ka led esitulesi ducatole.



Viimati muutis: 05.08.2022 11:52 WoWa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

05.08.2022 23:02
#16
WoWa kirjutas: Aga miks Sa Matkasuvilad.ee-st ei taha tellida Reimo koood: 52426 hind 18.55€ ja nad pakkusid ka led esitulesi ducatole.
 
Sellepärast, et seal on kallim ja kunagi ei tea millal asi kohale tuleb. Saksast olen tellinud üksjagu asju ja kõik on nädalaga kohal olnud, matkasuvilad kahjuks ei ütle suurt kunagi millal asi kohale jõuab. Kui on teada, et 3 nädala pärast on minek, siis tellin kindlapeale Saksast, mis on üldjuhul veel odavam olnud, isegi koos saatekuludega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

05.08.2022 23:05
#17
Moover kirjutas: CW-st saatmine 44 eur???
Olen viimased 3 aastat 15,08euri saatmise eest maksnud olenemata paki suurusest.

 
jah, viimane pakk oli saatekulu ümmarguselt 44€, kusjuures saadeti kaks pakki, võibolla seetõttu. Muidu olen seal mingi 20€ ümber maksnud, va ühel korral kui mingi lihtkirjana tuli, siis oli mõned eurid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

06.08.2022 11:20
#18
WoWa kirjutas: nad pakkusid ka led esitulesi ducatole.

 
Eile tellisin Saksa Amazonist samad tule koos saamisega 220€

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ostaks sahtlitele uued lukustussüsteemid

20.09.2022 13:33
#19
Käepideme saaga sai ka nüüd oma lõpu. Kuna tellisin CampingWagnerist ühe suurema jubina, siis tellisin sama tellimusega ka käepidemed ära. Kõik sobis tätsa hästi, ainuke jama, et esiplaadil oli auk sees, mille varjamiseks pidin plastikust katted trükkima, praeguseks obib küll aga äkki tulevikus vahetan ka esiplaadid ära, kui õige materjali leian. Vähemalt on nüüd kindel, et kui sahtel on kinni lükatud, siis on ta ka kinni.
Pildike kattest
 

Üldmulje


 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev